Sortiment

O značke

 

 

Ponúkame vám kompletnú detskú starostlivosť. S výrobkami K-Classic baby bude o vaše dieťa dobre postarané. 

 

Naše produkty z oblasti hygieny sú obzvlášť šetrné k jemnej detskej pokožke, takže sú rovnako vhodné aj pre dospelých ľudí s citlivou pokožkou.

Všetko pre tých, ktorých najväčší poklad je ešte maličký


Zachovaná jemnosť
Značka K-Classic baby poskytuje pre vaše dieťatko kompletnú starostlivosť. Všetky tieto výrobky sú obzvlášť šetrné k jemnej detskej pokožke. Starostlivo vybrané prísady dodávajú organizmu potrebnú vlhkosť a na koži zanechávajú zamatový pocit. Produkty K-Classic baby sú ideálne pre každodennú starostlivosť o váš malý poklad.

 

Dočistúčka, dojemnúčka
Výrobky značky K-Classic baby sú veľmi šetrné k jemnej detskej pokožke. S hygienickými výrobkami K-Classic baby budú pokožka a vlasy vášho dieťatka čistučké a zostanú jemnúčke. Starostlivo vyberané zložky ako pantenol a harmančekový extrakt pôsobia na citlivú detskú pokožku upokojujúco a podporujú rovnováhu jej vlhkosti a vláčnosti.

 

V dokonalej opatere
Naše plienky a obrúsky K-Classic baby ochránia váš maličký poklad vo dne aj v noci. Nové technológie umožňujú voľnosť pohybu, a zároveň zachovávajú výbornú savosť. Zamatový povrch tkaniny je mimoriadne šetrný k jemnej detskej pokožke. Objavte výrobky K-Classic baby, ktoré sú stvorené pre vaše dieťa!

 

Stavili sme na vzácne ingrediencie
Výrobky K-Classic baby obsahujú starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré chránia jemnú a citlivú detskú pokožku:
• vysoko kvalitné oleje ju vďaka svojmu zloženiu hydratujú
• harmančekový extrakt pôsobí na pokožku upokojujúco
• panthenol podporuje rovnováhu jej vlhkosti
• pšeničný proteín udržiava v pokožke a vlasoch jemnosť
• včelí vosk, výťažok z nechtíka a vitamín E sú pre pokožku mimoriadne prospešené
• oxid zinočnatý vytvára ochrannú vrstvu a chráni pred vlhkosťou z plienok

 

Náš záväzok kvality sa odráža pri výbere a príprave všetkých výrobkov značky K-Classic baby. Starostlivo vyberané zložky sú zárukou dlhodobo vysokej kvality. Na jej zabezpečenie sú naše výrobky neustále kontrolované v uznávaných nezávislých skúšobných ústavoch a u našich dodávateľov sú vykonávané pravidelné audity.

Práca & kariéra

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.