Sortiment

Naši pestovatelia

Kvalita a čerstvosť z našich regiónov

V obchodných domoch Kaufland vám ponúkame široký sortiment ovocia a zeleniny. Pri ich predaji kladieme dôraz na stopercentnú kvalitu a čerstvosť, ako aj na rýchle a pravidelné zásobovanie. Pri sezónnej zelenine a ovocí preto spolupracujeme predovšetkým so slovenskými dodávateľmi. 

 

Postupne vám predstavíme vybrané slovenské firmy, ich produktové portfólio, ako aj moderné a ekologické postupy pri pestovaní plodín.

ZELSTAR s. r. o.

Spoločnosť sa špecializuje na pestovanie šalátových uhoriek. Pri ich pestovaní využíva modernú techniku, čím je zabezpečená kvalitná produkcia počas celého roka.

 

VITA – ZEL & company

O vysokej kvalite ovocia a zeleniny od spoločnosti Vitazel svedčí aj certifikát GLOBALGAP, ktorý spoločnosť získala v roku 2006, ako prvá na Slovensku.

 

STAR fruit SK, s. r. o.

Aké najmodernejšie technológie pri pestovaní, spracovávaní a skladovaní plodín spoločnosť STAR fruit Sk využíva, vám prezradí jej manažér Jozef Berko.

 

P&P trade, s. r. o.

Spoločnosť P&P trade dodáva pre Kaufland vyše 60 výrobkov. Ktoré to sú  a čo je ich hlavným cieľom pri pestovaní plodín sa dozviete v rozhovore.

 

Práca & kariéra

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.