Sortiment

Značka

 

 

Máte chuť na niečo výnimočné? Vneste štipku luxusu do každodenného života a vychutnajte si skvelé výrobky. Produkty značky EXQUISIT predstavujú pôžitok pre vaše zmysly.


EXQUISIT je značka Kauflandu, vďaka ktorej zažijete momenty plné skvelých chutí. Doprajte si to najlepšie, exkluzívne iba vo vašom Kauflande.

Momenty plné skvelých chutí

Z hľadiska chuti a kvality spĺňajú všetky produkty značky EXQUISIT tie najvyššie kritéria. Na lahodné chute a špičkovú kvalitu dohliadajú renomovaní špecialisti z Francúzska, Talianska, Švajčiarska či Rakúska. A výsledok je vynikajúci!

Čas na niečo výnimočné

Vyberte a vychutnajte si to najlepšie a najkvalitnejšie. Skvelé predjedlá, znamenité salámové a syrové delikatesy, výnimočné mäsové špeciality, zvodné dezerty a sladkosti. Mnoho exkluzívnych výrobkov plných kulinárskej lásky za atraktívne ceny kúpite iba v Kauflande.

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.