Sortiment

Podmienky vernostnej akcie

Zľava až do 50 %

Pri vašich nákupoch v predajniach Kaufland na Slovensku sa môžete zapojiť do vernostnej akcie. 

 

Zbierajte vernostné body a môžete získať vernostné produkty značky BLACK+DECKER za zníženú vernostnú cenu, so zľavou až do výšky 50 %!

Priebeh akcie

1. Za každých 5 eur nákupu v rámci jednej platby v predajniach Kaufland Slovenská republika, v.o.s. dostanete v období od 29. 6. do 3. 9. 2017 pri pokladni 1 vernostný bod.

 

2. Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.

 

3. Za nazbierané vernostné body máte možnosť vybrať si z ponuky vernostných produktov značky BLACK+DECKER, a to za vernostnú, teda zníženú cenu.

 

4. Po nazbieraní požadovaného počtu bodov, a to 10 vernostných bodov, predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným vernostným produktom značky BLACK+DECKER.

 

5. Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od  29. 6. do 3. 9. 2017, uplatniť ich spolu s doplatkom za vernostný tovar značky BLACK+DECKER, je možné až do 17. 9. 2017 alebo do vyčerpania zásob.

 

Tu si môžete stiahnuť:

 

Hraciu kartu (pdf)

 

Podrobné znenie pravidiel akcie (pdf)

Vernostná akcia

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.