Sortiment

Značka

 

Ani laktózová intolerancia nemusí stáť v ceste pôžitku a rozmanitosti. Dôkazom sú naše výrobky K-Classic bez obsahu laktózy. Mlieko do kávy, maslo na chleba, či jogurt - toto všetko si môžete vychutnať v podobe výrobkov bez laktózy. Výber je rozmanitý.

Presne to, čo chce moje telo

Výrobky K-Classic bez obsahu laktózy sú ideálnou voľbou pre každého, kto sa napriek laktózovej intolerancii nechce vzdať mliečnych produktov. Mlieko so zníženým obsahom laktózy sa vyrába pridaním enzýmu laktáza v procese výroby. Vďaka tomu je takéto mlieko priamo stráviteľné. 

 

Dobrý výber bezlaktózových produktov

Našu ponuku sa pre vás snažíme neustále rozširovať. Veľký dôraz kladieme na kvalitu a dobré ceny. Keďže počet ľudí s laktózovou intoleranciou neustále narastá, chceme našim zákazníkom ponúknuť široký výber produktov bez obsahu laktózy. Vychutnajte si teraz mlieko, jogurt či smotanu - produkty šetrné k vášmu telu i peňaženke.

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.