Sortiment

Značka

 

 

Stále viac ľudí sa stravuje vegetariánsky alebo vegánsky. Niektorí preto, lebo chcú žiť trocha zdravšie, iní preto, lebo im leží na srdci životný štýl veggie. S našou vlastnou značkou K-take it veggie vám preto teraz ponúkame vhodné produkty na chutné a pestré stravovanie v štýle veggie. Jednoducho vyskúšajte.

Objavte veľký výber veggie!

Nezáleží na tom, či naše falafely vyrobené z cícera alebo naše sójové nápoje v biokvalite – odteraz nájdete v našich regáloch pestrý výber chutných produktov, ktoré sa perfektne hodia na vegetariánske alebo vegánske stravovanie. Uprednostňujete uvedomelé stravovanie a chceli by ste znížiť konzumáciu mäsa a mlieka alebo sa ich celkom vzdať? 

 

V našom sortimente nájdete množstvo kvalitných, chutných a cenovo výhodných alternatív – mnohé dokonca s pečaťou Bio za kontrolovane ekologické poľnohospodárstvo.


Mimochodom: Na všetkých našich produktoch nájdete značku V-Label, ktorá vám uľahčí orientáciu a zreteľne označuje vegetariánske, respektíve vegánske produkty.

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.