Sortiment

Značka Cultura Vini

Na zdravie

Naši odborníci na víno dali dokopy celý rad exkluzívnych vín. Teraz sú vám k dispozícii v kontrolovanej kvalite za bezkonkurenčne nízke ceny.


Vyberte si z ponuky vín z Európy (Španielsko, Portugalsko), zo zámoria (Čile) či z ďalších kontinentov (Austrália, Južná Afrika) a užívajte si bezstarostné chvíle so značkou Cultura Vini.

Systém zatriedenia Cultura Vini – váš osobný poradca pri výbere vína

Cultura Vini predstavuje čistý pôžitok z vína a v preklade znamená „Kultúra vína“. Vyjadruje tým presne to, čo tieto vína predstavujú: radosť zo života, radosť z vína a radosť z vychutnávania!

 

 

 

 


Aby ste veľmi jednoducho našli vhodné víno na každú príležitosť, môžete sa celkom jednoducho nechať viesť naším systémom zatriedenia. Značka a etikety vás rýchle a podrobne informujú o najdôležitejších vlastnostiach našich vín Cultura Vini.

 

Značka


Naše exkluzívne vína Kaufland spoznáte podľa značky Cultura Vini. Červená značka pritom označuje červené vína, zelená značka biele vína a modrá značka ružové vína. A naše šumivé vína eCultura Vini majú sivú značku. Jednoducho sa teda rozhliadnite po typickej značke a vyberte si z našich vín Cultura Vini.

 

Symboly na etikete vína

Na zadnej strane našich fliaš Cultura Vini získate pomocou symbolov na etikete rýchly prehľad najdôležitejších informácií o konkrétnom víne. V ďalšom texte sú uvedené krátke vysvetlivky informácií uvádzaných na etikete, ktoré vám pomôžu nájsť správne víno na vhodnú príležitosť:

 

Opis vína: Všeobecné informácie o príslušnom víne


- Pôvod: krajina a vinohradnícka oblasť
- Odroda viniča: odroda viniča na výrobu vína
- Chuť: delí sa na suchú, polosuchú, ovocnú, jemne horkú, polosladkú alebo sladkú
- Odporúčaná teplota na podávanie: teplota, pri ktorej sa plne rozvinie buket

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.