Tipy & Zábava

Súťaž o pivo

Vyhrajte tašku plnú piva

Slnko svieti, vzduchom sa šíri omamná vôňa grilovaných špecialít, vy sedíte v kruhu svojich priateľov a užívate si letnú pohodu. Na dotvorenie ideálnej atmosféry treba už len jedno – dobre vychladené pivko!

 

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte tašku plnú lahodného piva, ktoré nesmie chýbať na žiadnej poriadnej grilovačke.

Súťaž prebieha v termíne od 12.07. do 18.07. 2017.

Všetky polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Kontaktné údaje:
Oslovenie: *
Meno: *   Priezvisko: *
 
Ulica: * Číslo
domu: *
  PSČ: * Obec: *
 
Telefón: *   E-mail:
 
 
Prosím, odpíšte bezpečnostný kód  *
 


Pravidlá súťaže:
Podrobné znenie pravidiel súťaže.

Súhlas so spracovaním ochrany osobných údajov: *
Súhlasím so získaním, spracovaním a uložením mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v tomto formulári spoločnosťou Kaufland Slovenská republika v.o.s. za podmienok a v súlade so Zásadami ochrany údajov s ktorými som sa dôkladne oboznámil(a). Poskytnuté osobné údaje môžu byť použité len za účelom vybavenia mojej požiadavky. Súhlas môže byť odvolaný písomnou žiadosťou doručenou spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Áno, chcem dostávať e-mailom pravidelné informácie o aktuálnych ponukách a akciách a preto sa prihlasujem k odberu Newsletteru Kaufland. 


Reklamné noviny

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.