Spoločnosť

Novinársky servis

Kaufland opäť získal prestížne ocenenie Slovak Superbrands Award

Spoločnosť Kaufland Slovenská republika, v.o.s., obhájila minuloročný titul spotrebiteľskej top značky a pre rok 2016 opäť získala ocenenie Slovak Superbrands Award. Cenu udeľuje komisia expertov Brand Council na základe nominácie spoločnosti Bisnode a spotrebiteľského prieskumu GfK. Kaufland potvrdil svoje miesto v skupine elitných značiek, ktoré reprezentujú úspešný rozvoj a dynamické vylepšovanie brand image.

 

„Opätovné získanie ocenenia Superbrands potvrdzuje, že značka Kaufland na Slovensku je úspešná a jej neustály rozvoj vnímajú pozitívne nielen zákazníci, ale aj odborná verejnosť. Veríme, že titul Superbrands je potvrdením našej kvality aj pre našich obchodných partnerov a zamestnancov a že bude povzbudením pri ich každodenných rozhodnutiach,“ povedal Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

 

Program Superbrands


Program Superbrands vznikol pred viac ako pätnástimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do pozornosti spotrebiteľov mimoriadne silné značky a prezentovať príklady hodné nasledovania pre ostatných hráčov na trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a inšpirovali od najlepších. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, jej členmi sú profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Značky sú vyhodnocované v kategórii spotrebiteľských aj podnikateľských (B2B) značiek.

 

Bratislava, 16.02. 2016

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.