Spoločnosť

Novinársky servis

Otvorením ďalších dvoch predajní dosahuje Kaufland okrúhle číslo 60

Spoločnosť Kaufland Slovenská republika, v. o. s., otvára 25. februára 2016 v Zlatých Moravciach na Továrenskej ulici a v Dolnom Kubíne na ulici Aleja Slobody ďalšie dve predajne, čím dosahuje okrúhle číslo - 60 obchodných domov Kaufland na Slovensku.

 

Kaufland už pätnásť rokov patrí medzi najobľúbenejšie nákupné miesta a najúspešnejšie spotrebiteľské značky na Slovensku. Potvrdzujú to prieskumy, podľa ktorých zákazníci najviac oceňujú čerstvosť a kvalitu sortimentu, a tiež výhodný pomer kvality a ceny. Podľa najnovších hodnotení slovenských spotrebiteľov je spoločnosť Kaufland jednotkou v pomere kvality a ceny až v troch kategóriách výrobkov: ryby – rybací pult, ovocie a zelenina, mäso a mäsové výrobky. Je to výsledok online ankety Best Buy Award, ktorú uskutočnili koncom uplynulého roka.

 

Ďalšie obchodné domy v Nitrianskom a Žilinskom kraji prinášajú nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku viac ako 12 000 výrobkov dennej spotreby, z toho vyše 8 000 potravinových produktov, ale aj nové značky, kvalitný servis a doplnkové služby. Obchodné domy Kaufland v Zlatých Moravciach a Dolnom Kubíne vytvárajú každý približne šesťdesiat stálych pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajní. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku. „Svojim zamestnancom okrem istoty zamestnania v úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti ponúkame aj motivujúce odmeňovanie a bohatý sociálny program,“ vraví Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

 

Obchodné domy Kaufland ponúkajú sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľká pozornosť je venovaná čerstvému tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo pozitívne hodnotený. Ťažiskovým je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar - od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si zákazníci môžu vybrať z celého radu mäsových špecialít určených na pečenie, dusenie alebo grilovanie. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šalátov aj rôzne pochúťky pre gurmánov. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorého ponuka sa každý týždeň mení.

 

Areál nového obchodného domu Kaufland v Zlatých Moravciach sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 15 455 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 3 642 m2 a predajná plocha zhruba 1 987 m2. Parkovisko má kapacitu 157 parkovacích miest. V Dolnom Kubíne sa Kaufland sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 17 642 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 4 419 m2 a predajná plocha zhruba 2 650 m2. Parkovisko obchodného domu má kapacitu 190 parkovacích miest.

 

Bratislava 25.2.2016

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.