Spoločnosť

Novinársky servis

Spotrebitelia rozhodli: Kaufland ponúka najkvalitnejšie potraviny

Podľa hodnotení slovenských spotrebiteľov ponúka spoločnosť Kaufland najkvalitnejšie čerstvé mäso, balené mäso vlastnej značky, ovocie a zeleninu, lahôdky, kozmetiku, ale aj krmivo pre zvieratá. Je to výsledok prieskumu QUality meDAL (QUDAL), ktorý v máji a júli 2016 u nás uskutočnila švajčiarska organizácia International Certification Association GmbH (ICERTIAS) na vzorke 1 200 respondentov vo veku nad 15 rokov.


QUDAL prieskum nie je meraním hodnoty značky, ani podielu na trhu. Spotrebitelia hodnotia skôr vlastnú skúsenosť, delia sa o názor, prejavujú svoju spokojnosť a vnímanie toho, kto je na trhu ponúka skutočne absolútnu najvyššiu úroveň kvality. V prieskume si respondenti mohli v otvorených otázkach ľubovoľne vybrať poskytovateľov produktov a služieb.

 

Kaufland opäť potvrdil, že ponúka svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie potraviny, keď získal najvyššie ocenenie – zlatú medailu QUDAL – hneď za šesť druhov sortimentu, a to mäso, balené mäso vlastnej značky, ovocie a zeleninu, lahôdky, kam patria čerstvé, polosuché, suché salámy, šunky a syrové produkty, ale aj kozmetiku a krmivo pre zvieratá.

 

"Ocenenie QUDAL je potvrdením, že najmä náš sortiment čerstvých potravín predstavuje špičkovú kvalitu na slovenskom trhu,“ povedal Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

 

Toto ocenenie je pritom vnímané slovenskými zákazníkmi vysoko pozitívne. Až 73,8 % opýtaných sa vyjadrilo, že by uprednostnili produkt alebo službu s prestížnym ocenením za najvyššiu kvalitu QUDAL.

 

Bratislava 05. 09. 2016

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.