Spoločnosť

Novinársky servis

Rýdzo slovenské tričká exkluzívne v Kauflande

Svet módy je pretekom najnovších trendov, jeden takýto prichádza iba do obchodných domov Kaufland. Od dnes si môžete kúpiť originálne tričká značky KROI so štyrmi rýdzo slovenskými motívmi „bryndzezná“, „nárečia“, „ô“ a „kriváň“ exkluzívne v prevádzkach Kauflandu v Nitre, Senci, Poprade a Žiline.


Poznáte to, každoročná dilema pred Vianocami, akým milým darčekom obdarovať svojich blízkych, kamarátov či kolegov. Chcelo by to niečo, čo poteší, je originálne, vtipné a za rozumnú cenu. A čo keby to bolo aj čisto slovenské. Rýdzo slovenské tričká značky KROI si môžete od dnes kúpiť v Kauflande. Tieto tričká sú charakteristické typickými slovenskými motívmi, symbolmi a modreným strihom. Tričká značky KROI sú výsledkom kombinácie poctivej, kvalitnej, lokálnej práce mladých nadšených dizajnérov.

 

"Ísť do vzájomnej spolupráce so značkou KROI bola vzhľadom na náš koncept z Lásky k Slovensku jasnou voľbou. Značka nás oslovila predovšetkým svojim premysleným konceptom lokálnosti. Veríme, že práve to naši zákazníci ocenia,“ hovorí Erika Turček Pfundtnerová, vedúca oddelenia CSR Kaufland. "Slovenskosť, ktorá je charakteristická pre naše tričká, nie je len v motívoch. Za každým jedným tričkom stojí slovenský krajčír, dizajnér, slovenská tlačiareň, dokonca aj drobné štítky sú vyrobené na Slovensku,“ vysvetľujú Mikuláš Čurik a Daniel Nochta, autori značky KROI.

 

Nová/mladá slovenská značka KROI je síce ešte len na začiatku dlhej, no istotne úspešnej cesty. Jej koncept vychádza z poctivého krajčírskeho remesla, ktoré bolo už od nepamäti spájané s kvalitnými materiálmi, premyslenými technikami šitia a špičkovým umom slovenských krajčírov. Filozofiou tejto značky je spojiť moderný dizajn s pracovným zápalom lokálnych ľudí.

 

Bratislava 30. 11. 2016

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.