Spoločnosť

Novinársky servis

Zákazníci Kauflandu v Prievidzi môžu vianočné nákupy absolvovať už v dvoch predajniach

Spoločnosť Kaufland Slovenská republika v. o. s., otvára 15. decembra 2016 v Prievidzi druhý obchodný dom. Pôjde tak už o 62. predajňu, ktorú reťazec prevádzkuje na Slovensku. Vznikla v priestoroch bývalej Hypernovy, ktorá v Prievidzi zavrela prevádzku minulý rok.

 

"V Prievidzi je Kaufland medzi zákazníkmi obľúbený, vracajú sa doň pravidelne už niekoľko rokov. Sme preto radi, že tu môžeme otvoriť ďalšiu predajňu a priniesť zákazníkom nové nákupné možnosti, ako aj bohatú a pestrú ponuku potravinových a nepotravinových tovarov,“ povedal Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

 

Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľká pozornosť je venovaná čerstvému tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený. Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar - od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si zákazníci môžu vybrať z celého radu mäsových špecialít určených na pečenie, dusenie alebo grilovanie. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šalátov aj rôzne pochúťky pre gurmánov. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

 

Zrekonštruovaná budova, v ktorej Kaufland otvára novú prevádzku, disponuje  predajnou plochou 2 581,2 m2 a kapacitou okolo 242 parkovacích miest. Areál nového obchodného domu Kaufland sa rozprestiera na pozemku s  celkovou rozlohou 22 230 m2, zastavaná plocha z toho predstavuje 4 722,5 m2.

 

Prevádzka nového hypermarketu vytvorila približne 80 pracovných miest a okolo 20 brigádnických pozícií.  Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajne. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku.

 

Prievidza 15. 12. 2016

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.