Spoločnosť

Compliance

Konať správne

Naša firemná kultúra je založená na jasnej zodpovednosti a dôvere. 

 

Konanie v súlade s právom a férová súťaž sú pevnou súčasťou našich podnikateľských aktivít a dôležitým predpokladom k trvalému zaisteniu našich podnikateľských úspechov.

Systém Compliance - manažmentu

Našim prioritným cieľom je vylúčiť riziká, ktoré ohrozujú dôveru zákazníkov a obchodných partnerov. K tomuto účelu sme zriadili Compliance - manažment systém. Jeho nástroje a opatrenia oboznamujú našich spolupracovníkov s právnymi rizikami a poskytujú im podporu pri ich každodennej práci.

 

Upozornenia na Compliance - porušenia


Za účelom zamedzenia rizík je dôležité včas rozpoznať potenciálne nesprávne konanie. Uvedené okrem iného dosiahneme tým, že nám budú oznámené možné Compliance - porušenia ako napr. podplácanie. Pre oznámenie upozornenia na Compliace – porušenie sú vám k dispozícii naši externí dôverní právni zástupcovia, naša interná Compliance – manažérka a náš Online – oznamovací systém. Garantujeme, že každé oznámenie bude spracované prísne dôverne. Vaše údaje budú získavané, spracúvané a použité v súlade so zásadami ochrany osobných údajov. V tejto súvislosti platia naše Zásady ochrany údajov.


Všetky upozornenia na Compliance – porušenia starostlivo a dôverne preverujeme. Preukázané nesprávne konanie bude dôsledne a adekvátne potrestané. Prosím, berte do úvahy, že Compliance – manažérka, dôverní právni zástupcovia, ani Online – oznamovací systém neprijímajú všeobecné sťažnosti za účelom vyjadrenia vášho rozhorčenia, nespokojnosti alebo podobné požiadavky. Ak máte všeobecné otázky, želania alebo chcete vyjadriť pochvalu, či kritiku, obráťte sa, prosím, na náš Zákaznícky servis.

 

Compliance - manažérka
Vaša kontaktná osoba


Ak máte záujem oznámiť Compliance – porušenia alebo máte otázky k téme Compliance týkajúce sa Kauflandu, môžete sa obrátiť prostredníctvom pošty alebo emailu na našu Compliance – manažérku Katarínu Masárovú.


Katarína Masárová
Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Právo & Compliance
Trnavská cesta 41/A
831 04 Bratislava
compliance@kaufland.sk

 

Online – oznamovací systém
Komunikačná úroveň


Našim Online – oznamovacím systémom BKMS®  je Vám poskytnutá komunikačná úroveň, ktorá vám umožní kdekoľvek na svete, 24 hodín denne, oznámiť Compliance – porušenie. Všetky prijaté upozornenia budú spracované prostredníctvom našej Compliance – manažérky. Pri tom sa spoliehame, že náš oznamovateľ bude Online – oznamovací systém používať zodpovedne. Nesmie byť zneužívaný k falošným obvineniam iných. Postupujte nám preto len také informácie, o ktorých správnosti ste podľa vášho najlepšieho vedomia a svedomia presvedčení.

 

O on-line oznamovacom systéme

 

Čo sa skrýva za BKMS?

  • Čo je Compliance - porušenie?
  • Čo je to BKMS®?
  • Aké výhody ponúka BKMS®?
  • Kde nájdem BKMS®?

Dôverní právni zástupcovia
Garantujeme dôvernosť

 

Prostredníctvom JUDr. Margarety Sovovej a Mgr. Kataríny Babiakovej, LL.M.  sú vám k dispozícii naši externí dôverní právni zástupcovia. Môžete sa na nich kedykoľvek obrátiť s informáciami ohľadom (predpokladaných) Compliance – porušení. Dôverní právni zástupcovia dôkladne preveria vaše podnety. Pokiaľ sa preukážu konkrétne podklady pre Compliance – porušenie, kontaktuje sa dôverný právny zástupca ohľadom ďalšieho postupu priamo a dôverným spôsobom s Compliance manažérmi Kauflandu. Dôverní právni zástupcovia sú povinní dodržiavať mlčanlivosť.  Vaše osobné údaje nám budú sprostredkované iba s vaším výslovným súhlasom.

JUDr. Margareta Sovova

Rechtsanwältin, partner

Cintorínska 7

811 08 Bratislava

+421 2 57880088

margareta.sovova@bnt.eu

Mgr. Katarína Babiaková, LL.M. (Heidelberg)

advokátka

Cintorínska 7

811 08 Bratislava

+421 2 57880088

katarina.babiakova@bnt.eu

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.