Spoločnosť

Naše hodnoty

Naše konanie určuje spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť našich zákazníkov je ústrednou veličinou našej každodennej práce. Pretože len ak sú spokojní naši zákazníci, budeme spokojní aj my. 

 

Preto sme vypracovali podnikové zásady a tímovú kultúru. Sme presvedčení, že spokojnosť našich zákazníkov dosiahneme len ak budú spokojní aj naši zamestnanci.

Podnikové zásady

Zistite viac o našich podnikových zásadách, ktoré určujú našu každodennú prácu v obchodných domoch, centrálnom sklade a na centrále.

 

Tímová kultúra

Veľký dôraz kladieme na pozitívnu pracovnú klímu, ktorej základom je férovosť a rešpekt vo vzťahoch so zákazníkmi, pracovníkmi a partnermi.

 

Compliance

Od začiatku našej podnikateľskej činnosti kladieme veľký dôraz na dodržiavanie platného práva pri všetkých obchodných aktivitách.

 

Férové obchodné praktiky

V rámci Európskej iniciatívy sa dobrovoľne podieľame na správnych obchodných postupoch v potravinovom dodávateľskom reťazci.

 

Práca & kariéra

Newsletter

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.