Prezrite si aj ponuku našich predajní!
Na ponuku
Na ponuka
Na ponuku
Online akcie
Pozrieť ponuku
Inšpirujte sa
Vyberajte tu
Kvalitne a výhodne!
Denne nová ponuka
Rozmanitý sortiment
Kvalitné značky
Obľúbené medzinárodné značky

Online trhovisko

V Kaufland.sk robíme všetko pre to, aby sme vás informovali o aktuálnom dianí. Každý týždeň vám ponúkame prehľad najnovších trendov a obľúbených produktov.

Okrem toho tu nájdete všetky potrebné informácie o témach, ktoré vás zaujmú a ktoré vám pomôžu nájsť ten správny produkt pre vás. Mimochodom: Ak máte otázky týkajúce sa určitej kategórie produktov, neváhajte a prezrite si naše tipy a triky či našich poradcov pri nakupovaní.

Vždy aktuálne

Na našej domovskej stránke vás neustále informujeme o prebiehajúcich akciách, nových produktoch či našich najlepších ponukách. Môžete si u nás vybrať zo širokej palety produktov. Nájdete tu aj osobné odporúčania produktov či naše bestsellery.

Prostredníctvom nášho newslettera vás informujeme o všetkých dôležitých novinkách. Prihláste sa na odber ešte dnes a automaticky od nás dostávajte tie najzaujímavejšie ponuky e-mailom. Prajeme vám príjemné nakupovanie!

Bezpečnosť a platba

Vaša bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá. Vaše údaje sú u nás, samozrejme, neustále chránené – napríklad prostredníctvom zabezpečeného pripojenia k serveru s príslušným šifrovaním. Nakupovanie na Kaufland.sk je preto nielen spoľahlivé, ale aj rýchle a bezpečné.

Okrem toho vám ponúkame bezpečné spôsoby platby – za svoju objednávku môžete zaplatiť kreditnou kartou či prostredníctvom služby PayPal.

Zobraziť viac