Zákaznícky servis

Kontakt

Sme tu pre vás

Máte otázky, želania alebo chcete vyjadriť kritiku? Využite náš on-line formulár – náš tím vašu požiadavku spracuje a na vaše želanie vás bude kontaktovať. Zvoľte si odpovedajúci predmet v ponuke on-line formulárov a môžete využiť náš servis. Taktiež nás môžete kontaktovať na bezplatnej zákazníckej linke 0800/15 28 35.

 

Na vyhľadanie podrobnejších informácii a telefónnych čísel jednotlivých predajní použite prosím náš vyhľadávač.

 
Všetky polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
 
Predmet:
Prosím, tu si vyberte predmet vašej požiadavky.
 
Pracovníkov nášho zákazníckeho centra môžete kontaktovať od pondelka do piatka medzi 8.00 a 20.00 hodinou a v sobotu medzi 8.00 a 17.00 hodinou aj telefonicky. Volajte bezplatne na telefónne číslo 0800/15 28 35.
 
Kontaktné údaje:
 
Oslovenie:
Pani  Pán   Rodina
Meno:   Priezvisko: *
 
 
Ulica: Číslo domu:   PSČ: Obec:
 
 
Krajina: *
 
Telefón: *   Fax:
 
 
E-mail: *   Najlepšie zastihnuteľný od:
   hod
 
Otázka:
 
Týka sa vaša požiadavka konkrétneho obchodného domu?
  Vybrať obchodný dom
   
     
 
 
Vaša správa: *   Zostávajúce znaky:
 
Súhlas so spracovaním ochrany osobných údajov:*
Súhlasím so získaním, spracovaním a uložením mojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v tomto formulári spoločnosťou Kaufland Slovenská republika v.o.s. za podmienok a v súlade so Zásadami ochrany údajov s ktorými som sa dôkladne oboznámil(a). Poskytnuté osobné údaje môžu byť použité len za účelom vybavenia mojej požiadavky. Súhlas môže byť odvolaný písomnou žiadosťou doručenou spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Súhlasím, aby ma spoločnosť Kaufland Slovenská republika, v.o.s. a prevádzky obchodných domov spoločnosti Kaufland Slovenská republika, v.o.s. mohli kontaktovať e-mailom za účelom prieskumu spokojnosti zákazníka. Za týmto účelom súhlasím, aby boli moje osobné údaje použité najviac po dobu 6 mesicov od poskytnutia tohto súhlasu. Zároveň som si vedomý, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na adresu service@kaufland.sk.
Áno, chcem dostávať e-mailom pravidelné informácie o aktuálnych ponukách a akciách a preto sa prihlasujem k odberu Newsletteru Kaufland.
 
Prosím odpíšte bezpečnostný kód: *
 
 
 

Naša zodpovednosť

Facebook

Na našej web stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a obsluhovateľnosti. Viac o používaných súboroch Cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našich Zásadách ochrany údajov.