Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

HOKEJOVÉ RÝCHLOVKY - 52 rýchlych fit receptov a tipov

Kniha Hokejové rýchlovky

Máte hokej v strave? Siahnite po zdravých a chutných Hokejových rýchlovkách. Kniha nielen o receptoch poteší nielen maminu, ale aj každého hokejového fanúšika.
Limitovaný počet kníh nájdete v predajniach Kaufland iba za 9,99 eur.


Takmer 300-stranová kniha pozostáva predovšetkým z 52 zdravých a chutných receptov z vlastnej kuchyne bývalých či súčasných slovenských hokejových osobností. Nechýbajú medzi nimi Zdeno Chára, Tomáš Tatar, Richard Pánik, Miroslav Šatan, Jozef Stümpel, Martin Štrbák, Dominik Graňák či Michal Handzuš, ale ani ich nasledovníci v drese slovenskej hokejovej reprezentácie Adam Liška, Filip Krivošík, Peter Cehlárik či bratia Matúš a Jakub Sukeľovci. Obsah dopĺňajú zaujímavé profily všetkých osobností, pestré fotografie z významných hokejových momentov a deväť edukatívnych rozhovorov so špecialistami v oblasti kondičného tréningu, výživy a zdravého životného štýlu. Pre laickú verejnosť je vhodným zberateľským kúskom.
Kniha Hokejové rýchlovky je ideálnou pomôckou nielen pre mladých hokejistov, ale aj svedomitých hokejových rodičov, ktorí chcú, aby ich ratolesti športovo napredovali. Inšpiráciu zasa ponúka odborníkom z hokejového prostredia či nadšencom zdravého stravovania, keďže každý recept zahŕňa jednoduchý postup prípravy i základné nutričné hodnoty.

Projekt knižnej publikácie Hokejové rýchlovky je ďalším spoločným prienikom hodnôt našej spoločnosti a slovenského hokeja. Teší nás, že sme sa mohli podieľať na jej vzniku o to viac, že súčasťou vybraných receptov sú produkty našich vlastných značiek, ktoré sú kvalitné, výhodné a niektoré aj Bio. Zároveň veríme, že téma športového výkonu v prepojení na zdravú stravu a pútavé recepty hokejových osobností zaujmú všetkých športových fanúšikov aj našich zákazníkov. Martin Gärtner, vedúci oblasti marketingu spoločnosti Kaufland

S VR okuliarmi aj bez nich

Tí z vás, ktorí majú k dispozícii cardboard okuliare (okuliare na virtuálnu realitu) si môžu vychutnať zákulisie hokeja vo virtuálnej realite. Ako postupovať nájdete v priloženom dokumente:

Návod "Virtuálna realita" (pdf. dokument)

Vychutnajte si zákulise hokeja aj bez okuliarov v 360 stupňovom móde. Stačí spustiť video, a v prípade, ak pozeráte video na počítači, tak pohybovať myškou, ak pozeráte video na mobilnom zariadení, tak otáčať mobilom.