Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Vaše deti sa boli hrať vonku. So psom. V blate.

Nie je to skvelé, keď sa zlepší počasie a deti sa môžu konečne opäť hrať vonku? Osobitne na jar majú mláky a blato pre deti magickú príťažlivosť. Pre rodičov sú však často hotovou katastrofou. Nielen oblečenie putuje okamžite do práčky, ale aj celý dom alebo byt sa musia podrobiť dôkladnej očiste.

V Kauflande nájdete všetko pre odstránenie škvŕn od blata. Či už chcete čistiť podlahu, obkladačky alebo koberec, výber u nás je naozaj široký. Škvrny sa dajú vyčistiť aj jednoduchými domácimi prostriedkami a vy tak môžete ušetriť pár drobných. Poradíme vám, ako na to.  

Aktuálna ponuka

Čistý a svieži domov

Pozrite sa, čo máme práve v akcii:
Na aktuálnu ponuku

Tipy

Dokonalé tipy pre čistý domov

Čistíme koberce a tapety

Vyčistenie koberca: koberec veľkoryso posypať soľou, nechať pôsobiť dobrú hodinu a potom jednoducho odsať. Škvrny na tapete odstránite najlepšie pastou, ktorú si vyrobíte zo škrobovej múčky a studenej vody. Opatrne naneste, nechajte zaschnúť a vykefujte jemnou kefkou.

Ako na okná a na škvrny od vody

V prípade, ak aj okná dostali svoje, dajú sa jednoducho vyčistiť trochou vody na umývanie riadu. Na leštenie môžete použiť napríklad aj noviny. Ťažko odstrániteľných škvŕn od vody sa zbavíte tak, že ich ošetríte polovičkou grepu alebo citróna. Na necitlivých povrchoch si môžete pomôcť trochou hrubej soli.

Čalúnený nábytok

Pre hubenie baktérií v čistiacich hubkách a pre ich oživenie ich vložte jednoducho na dve minúty do mikrovlnky. Nepríjemné pachy z čalúneného nábytku odstránite najjednoduchšie práškom do pečiva. Nasypte, nechajte pôsobiť a dôkladne odsajte.

Vosk, žuvačka a biele tenisky

Vosk a žuvačka sa dajú z predmetov a odevov najlepšie odstrániť, ak sa dajú aspoň na hodinku do chladničky a potom sa rukou rozdrobia. Biele tenisky budú opäť žiarivé, ak ich vydrhnete zubnou pastou.