Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Je čas okoreniť vzťah

V práci je stres, auto je už zase pokazené a aj v domácnosti zostalo niečo ležať nedokončené. Často sú to vonkajšie vplyvy, či problémy doma, ktoré môžu vzťah veľmi zaťažiť. Ak sa potom ešte obojstranne pripisuje zodpovednosť za nezhody, schyľuje sa ku kríze vo vzťahu. Čo teda robiť, aby to tak ďaleko vôbec nezašlo?

Spoločné rozprávanie a označenie problémov je nesmierne dôležité, len čo sa objavia prvé príznaky krízy vo vzťahu. Potom si treba nájsť čas jeden pre druhého, a je jedno, koľko práce máte. Pripravte romantickú večeru alebo zorganizujte cez víkend piknik. V Kauflande nájdete všetko potrebné. A keď si úlohy v domácnosti, ako napríklad nákup či vysávanie spravodlivo rozdelíte a pri tom sa vystriedate, môžete spoločne zvládnuť všetky prekážky.
 

Aktuálna ponuka

Pozrite sa, čo máme práve v akcii:
Na aktuálnu ponuku

Tipy

Nedajte kríze šancu

Hovorte o problémoch

O problémoch hovorte otvorene a okamžite, keď sa objavia. Ignorovanie nie je riešenie. Konkretizujte vaše problémy. „Nedostatok pozornosti“ je nepresné. „Tak zriedka ma objímaš“ je konkrétne.

Rozdeľte si úlohy

Rozdeľte si úlohy, ktoré nikto nerobí rád a pravidelne sa vystriedajte.
Trávte spolu viac času. Dohodnuté termíny si zaznamenávajte do spoločného kalendára.

Hovorte "Ďakujem"

Hovorte „ďakujem“. Aj za maličkosti. Lebo v partnerstve je potrebné, presne ako v zamestnaní, ocenenie a spätná väzba. Každá žena počuje rada kompliment a muž väčšinou tiež, aj keď to nepriznáva.

Pristupujte na kompromisy

Pristupujte na kompromisy, ale zostaňte sami sebe verní. Partnerstvo bez kompromisov neexistuje, nemusíte sa však pretvarovať, aby si zodpovedala svojmu partnerovi. Ak vás nemá rád/rada takú/takého aká/aký ste, nie je to ten správny/tá správna.