Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Konečne záverečná. Avšak pre vašich kolegov

Objavuje sa to znova a znova... Ste totálne koncentrovaní, ale hromada na vašom stole sa jednoducho nezmenšuje. Vlastne ste si už chceli užívať voľno a ísť ešte do kina alebo stráviť čas s rodinou, ale krátko predtým dorazí ešte jeden nový projekt, ktorý musí byť bezpodmienečne hotový. A potom sa zbadáte: kantína je už zatvorená a zásoby sa minuli.

Žiadnu paniku, s Kauflandom sa jednoducho pripravíte aj na dlhšiu pracovnú dobu. Okrem povzbudzujúcich nápojov s obsahom kofeínu či energetických tyčiniek, nájdete v našom sortimente aj prirodzené „životabudiče“ ako citrónovú či zázvorová vodu. Aj doma si môžete pripraviť výživné jedlá a zobrať si ich so sebou do práce. A aby ste boli sústredení a mohli sa venovať práci, zostavili sme pre vás niekoľko uvoľňovacích cvičení vhodných do kancelárie.   

Aktuálna ponuka

Niečo dobré pod zub

Pozrite sa, čo máme práve v akcii:
Na aktuálnu ponuku

Tipy

Vždy v pohode: Tipy na uvoľnenie

Uvoľnite oči, zahľaďte sa do diaľky

Ten, kto pracuje veľa pri počítači, by mal pravidelne odvrátiť pohľad od monitora, aby toľko nezaťažoval oči. Stačí pozrieť sa z okna a zahľadieť do diaľky. Koncentrujte sa na jeden bod v diaľke a očami putujte pozdĺž horizontu.

Kyslík a pohyb sú dôležité pre mozog

Dôležitý je pohyb. Ani najlepšia kancelárska stolička nedokáže dlhodobo zabrániť napínaniu chrbta. Pri telefonovaní sa môžete prechádzať alebo kolegom oznámiť namiesto písania e-mailu správu osobne. Vyjdite na krátky čas pred dvere, nadýchať sa čerstvého vzduchu. Kyslík je dôležitý pre mozog.

Prevetrajte si hlavu

Ak je to možné, prerušte nakrátko kompletne svoju prácu, aby ste si vyvetrali hlavu.
Poklebeťte s kolegami alebo kreslite dve minúty na list papiera znak nekonečna (∞). Vyskúšate, je to účinné.

Trochu si zacvičte

Pravidelné ponaťahovanie a rozťahovanie je prevenciou proti stuhnutosti svalov a pomáha aj mysli uvoľniť sa. Krátke športové cvičenia ako dvíhanie nôh, drepy či predklony podporujú prekrvenie.

Použite vonné oleje

Vonné oleje uvoľňujú a oživujú. Jednoducho nakvapkajte pár kvapiek vonného éterického levanduľového alebo eukalyptového oleja na vreckovku, podržte pod nosom a vdychujte.