Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Ako sa z prekvapenia stanú príjemne strávené chvíle s rodinou

Opäť je tu jeden z tých dní, ktoré začnú celkom nevinne a naraz je všetko hore nohami. Náhle zazvoní telefón a svokra vám veselo oznamuje, že by vás radi navštívili. Teraz! Sú vraj beztak nablízku. Samozrejme, celkom náhodou. A celkom náhodou ste samozrejme neupiekli žiadny koláč a na večeru ste chceli jesť iba šalát. Našťastie ste boli včera v Kauflande a ste pripravení.

Aktuálna ponuka

Spokojní hostia? Pohostenie lúsknutím prsta a váš úsmev k tomu

Či už k vám prišli na návštevu svokrovci alebo iná nečakaná návšteva, rýchle pohostenie vyčarujete raz dva.

Pozrite sa, čo máme práve v akcii:
Na aktuálnu ponuku


Recepty

Za pár minút na stole

Tipy

Pár tipov a svokrovci vás budú milovať

Maličkosť vždy poteší

Je to síce klišé, ale ak idete navštíviť svokrovcov, prineste im nejakú maličkosť. Úplne postačia kvety, víno alebo pralinky. Malej pozornosti sa každý poteší.

Dajte im najavo, že sa o nich zaujímate

Jednoduché, ale dôležité: Dajte im najavo, že sa o nich zaujímate. Opýtajte sa na ich koníčky, aký mali deň alebo čo prežili v poslednom čase. Počúvajte ich a aj oni sa budú zaujímať o vás. Okrem toho môžete profitovať z ich životných skúseností a dozvedieť sa zaujímavé tipy – či už  pre domácnosť alebo výchovu detí.

Vášnivé prejavy lásky si nechajte na neskôr

Práve na začiatku je dôležitá zdržanlivosť. Ak sa vy a váš partner nepoznáte ešte príliš dlho, je láskyplné pohladenie ako prejav náklonnosti pred svokrovcami úplne v poriadku.
Vášnivé bozky si však nechajte na neskôr.

Sú niektoré témy tabu? Vopred to zistite

Vopred sa informujte, či nie je niekto v rodine vášho partnera rozhádaný alebo či nie sú určité témy tabu. Povedzte svojmu partnerovi aj vy, ktorým témam by ste sa radi vyhli.

Buďte sami sebou

Najdôležitejšie je však: Buďte vždy sami sebou! Koniec koncov, svokrovci chcú poznať osobu, pre ktorú sa ich dieťa rozhodlo a nie nejakú herečku.