Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Keď vám svitne v tme

Chceli ste ešte rýchlo pripraviť niečo na jedenie a tešili sa na pohodový večer pred televízorom, keď zrazu... Tma. Len žiadnu paniku, v Kauflande dostanete všetko na prípravu stavu núdze.

Okrem vreckových bateriek, sviečok a zápaliek dostanete u nás aj kartové a stolové hry a čas v tme vám tak príjemnejšie utečie. A ak zostanete uvoľnení a zžijete sa so situáciou, môže byť aj pár hodín bez televízora a WLAN siete celkom pekných.

Ponuka

Zásoby, s ktorými vás nič neprekvapí

Pri najbližšom nákupe si pridajte na nákupný zoznam aj tieto položky a výpadok prúdu vás nezaskočí: vrecková baterka, sviečky a zápalky.

Pozrite sa, čo máme práve v akcii:
Na aktuálnu ponuku

Tipy

Aby ste netápali v tme: Prvé kroky pri výpadku elektrického prúdu.

Je tma aj u susedov?

Preverte, či susedia majú svetlo. Ak je v susedstve tiež tma, vypnite všetky elektrické prístroje, ktoré ste predtým zapli, prípadne ich vytiahnite zo zásuvky, lebo po návrate prúdu môže dôjsť k špičkám napätia, ktoré môžu prístroje zničiť.

Všetci naokolo majú prúd

Ak prúd vypadol iba u vás, treba skontrolovať poistky. Ak sú všetky spínače smerom nahor a prúd ešte stále nie je, kontaktujte poskytovateľa elektriny.

Pozor na otvorenú chladničku a mrazničku

Ak necháte chladničku a mrazničku zatvorené, vydržia v nich chladené potraviny bez prúdu aj niekoľko hodín.

Poškodené elektrické vedenie po víchrici

Často sú dôvody výpadku elektrického prúdu rozpoznateľné, napríklad poškodené vonkajšie elektrické vedenie po víchrici. Zdržiavajte sa od týchto vedení v dostatočnej vzdialenosti a neodkladne informujte hasičský zbor.

Užite si romantický večer

V súčasnosti sa výpadky prúdu odstraňujú väčšinou veľmi rýchlo. Zažnite si pár sviečok a užívajte si romantický večer.