Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Rýchla pomoc pri zlomenom srdci

Práve ešte čerstvo zaľúbená a rovnako rýchlo je všetko preč. Zvlášť pre tínedžerov znamená koniec prvej lásky často koniec sveta. A dokonca aj druhý- alebo tretíkrát je bolesť rovnako veľká. Čo však možno robiť pri sklamaní v láske?

Tu pomôže Kaufland: Skúste vybrať nejakú drobnosť z nášho širokého sortimentu. A ak sa to nepodarí s čokoládou, pripravte svojmu dieťaťu jeho obľúbené jedlo alebo vyskúšajte niektorý z našich receptov. Pozrite si spoločne nejaký film alebo si vypočujte obľúbenú hudbu. Máme pre vás aj užitočné tipy na čo najrýchlejšie uzdravenie zlomeného srdca. A nemusí to platiť len pre tínedžerov.

Aktuálna ponuka

Prvá pomoc pri zlomenom srdci

Je dobré mať doma pár drobností, ktoré môžete podať ako prvú pomoc pri zlomenom srdci. Jednoducho, vždy pripravený na neočakávané situácie.

Pozrite sa, čo máme práve v ponuke:
Na aktuálnu ponuku

Tipy

Naše tipy ako rýchlo prekonať rozchod

Buďte dieťaťu nablízku

Čo je úplne samozrejmé, buďte svojmu dieťaťu nablízku. Aj keď to bol možno iba krátky vzťah, práve v takýchto chvíľach potrebujeme všetci niekoho, komu sa môžeme vyrozprávať. Ak nechce dieťa o tom hovoriť, môže si svoje myšlienky a pocity zapisovať do denníka.

 

Kričať aj plakať je dovolené

Pocity musia von! Treba ich rozhodne vypustiť. Rozchod spôsobuje bolesť, preto možno aj plakať a kričať.

Rozptýlenie je dôležité

Rozptýlenie je dôležité. Spoločne podniknite niečo, aby ste prišli na iné myšlienky.
Doprajte si niečo pekné. Vyberte sa na nákupy, prechádzku alebo si doprajte spoločný wellness.

Odstráňte všetko, čo pripomína starú lásku

Podľa možnosti odstráňte všetko, čo pripomína nešťastnú lásku. Je jedno, či ide o fotografie, dary alebo hudbu. Počúvanie romantických balád treba nechať na neskôr. 

Na veľkú lásku bude ešte veľa príležítostí

Povzbudzujte svoje dieťa, lebo život ide ďalej. Na veľkú lásku bude ešte veľa príležítostí - osobitne vtedy, keď je človek taký mladý.