Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Vernostná akcia

Zbierajte vernostné body za nákupy v Kauflande a získajte produkty Berlinger Haus za zníženú vernostnú cenu, so zľavou až do 68 %.

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika, v.o.s. dostanete v období od 11. 1. do 25.3. 2018 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za nazbierané vernostné body máte možnosť vybrať si z ponuky vernostných produktov Berlinger Haus, a to za vernostnú, teda zníženú cenu.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu bodov, a to 5 vernostných bodov, predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným vernostným produktom značky Berlinger Haus.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 11. 1. do 25.3. 2018, uplatniť ich spolu s doplatkom za vernostný tovar značky Berlinger Haus, je možné až do 8. 4. 2018 alebo do vyčerpania zásob.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu:

O výrobkoch Berlinger Haus
Za krátky čas sa značka Berlinger Haus stala pojmom kvality a dizajnu. Teraz po prvýkrát ponúka exkluzívnu kolekciu Crystal Shine Collection na slovenskom trhu, a to výhradne pre zákazníkov Kauflandu. Našou víziou je kuchyňa, v ktorej sa budete cítiť nielen pohodlne, ale vďaka značke Berlinger Haus aj luxusne. Baví nás vytvárať kuchynské pomôcky, ktoré v sebe spájajú funkčnosť, dizajn, praktickosť a zábavu.