Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Vernostná akcia

Zbierajte vernostné body za nákupy v Kauflande a získajte až 50 % zľavu na kuchynský riad Delimano Stone Legend, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu tradičných prírodných materiálov z kameňa a smaltu. Riad je odolný voči poškriabaniu a umožňuje varenie s nízkym obsahom tuku. Zaručuje vynikajúcu tepelnú vodivosť a uzamyká teplo, vďaka ktorému ostanú zachované vitamíny, šťavnatosť a chuť jedla. Nepriľnavý povrch umožňuje rýchlu prípravu a čistenie. Hrnce a panvice môžete používať na každom type varnej dosky, vrátane indukcie.

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika dostanete v období od 9.8. do 16.9.2018 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za nazbierané vernostné body si môžete vybrať z ponuky vernostných produktov značky Delimano za zníženú vernostnú cenu. Produkty značky Delimano si môžete kúpiť aj bez použitia vernostných bodov za plnú predajnú cenu.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu 4 vernostných bodov predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným tovarom.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 9.8. do 16.9.2018. Uplatniť ich spolu s doplatkom je možné až do 23.9.2018 alebo do vyčerpania zásob.
  • Kópie vernostných bodov alebo poškodené, popísané a inak zdeformované vernostné body sa neuznajú za platné a zamietnu sa.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel akcie: