Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Delimano

Pri vašich nákupoch v predajniach Kaufland na Slovensku sa môžete zapojiť do vernostnej akcie. Zbierajte vernostné body a môžete získať vernostné produkty značky Delimano za zníženú vernostnú cenu, so zľavou až do 60 %!

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 20 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika dostanete v období od 22.10. do 16.12.2020 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach. Na jednej hracej karte je možné zbierať vernostné body maximálne pre jeden vernostný produkt značky Delimano.
  • Za nazbierané vernostné body si môžete vybrať z ponuky vernostných produktov značky Delimano za zníženú vernostnú cenu. Produkty značky Delimano si môžete kúpiť aj bez použitia vernostných bodov za plnú predajnú cenu.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu 3 vernostných bodov predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným tovarom.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 22.10. do 16.12.2020. Uplatniť ich spolu s doplatkom je možné až do 6.1.2021 alebo do vyčerpania zásob.
  • Kópie vernostných bodov alebo poškodené, popísané a inak zdeformované vernostné body sa neuznajú za platné a zamietnu sa.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel akcie: