Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Fissler

Pri vašich nákupoch v predajniach Kaufland na Slovensku sa môžete zapojiť do vernostnej akcie. Zbierajte vernostné body a môžete získať vernostné produkty značky Fissler za zníženú vernostnú cenu, so zľavou až 84 %!

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika dostanete v období od 30.5. do 31.7.2019 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za nazbierané vernostné body si môžete vybrať z ponuky vernostných produktov značky Fissler za zníženú vernostnú cenu. Produkty značky Fissler si môžete kúpiť aj bez použitia vernostných bodov za plnú predajnú cenu.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu 6 vernostných bodov predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným tovarom.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 30.5. do 31.7.2019. Uplatniť ich spolu s doplatkom je možné až do 11.8.2019 alebo do vyčerpania zásob.
  • Kópie vernostných bodov alebo poškodené, popísané a inak zdeformované vernostné body sa neuznajú za platné a zamietnu sa.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel akcie:


Nové: Leták "Späť do školy"

Aj keď bude mať škola ešte pár týždňov zatvorené, s našou ponukou sa viete pripraviť na jej otvorenie už teraz.

Nové: Leták "Späť do školy"