Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Lotto

Zbierajte vernostné body za nákupy v Kauflande a získajte produkty Lotto za zníženú vernostnú cenu so zľavou až do 62 %.

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika, v.o.s. dostanete v období od 12.4. do 17.6.2018 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za nazbierané vernostné body máte možnosť vybrať si z ponuky vernostných produktov Lotto, a to za vernostnú, teda zníženú cenu.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu bodov, a to 10 vernostných bodov, predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným vernostným produktom značky Lotto.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 12.4. do 17.6.2018, uplatniť ich spolu s doplatkom za vernostný tovar značky Lotto je možné až do 1.7.2018 alebo do vyčerpania zásob.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel súťaže:

Spoločnosť Lotto bola založená v roku 1973 na severe Talianska. Dodnes je značka Lotto synonymom výrobkov vyznačujúcich sa vysokou technológiou, dizajnom a talianskym štýlom, medzi ktorými nájdete športové oblečenie, obuv a cestovné doplnky. Úspech značky odráža aj motto spoločnosti: "Taliansky štýl a technologická inovácia v srdci športu." Značku chrakterizuje kolekcia navrhnutá na univerzálne použitie, na vychádzky do mesta, aj na voľný čas. Kolekcia je charakterizovaná logom Lotto, ktoré výrazne pripomína silné stránky značky: dynamiku, kvalitu a taliansky dizajn.