Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Plyšové zvieratká

Zbierajte vernostné body za nákupy v Kauflande a získajte plyšové zvieratká za zníženú vernostnú cenu 1 €. Predajná cena mimo vernostnej akcie je 3 €.

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika, v.o.s. dostanete v období od 12.4. do 17.6.2018 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za každé 3 nazbierané vernostné body si môžete vybrať z ponuky plyšových zvieratiek a jedno z nich si zakúpiť za zníženú vernostnú cenu 1 €.
  • Po nazbieraní požadovaného počtu 3 vernostných bodov predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným plyšovým zvierakom.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 12.4. do 17.6.2018. Uplatniť ich spolu s doplatkom 1 € je možné až do vyčerpania zásob.

Pre veľký záujem predlžujeme trvanie vernostnej akcie do 29.7.2018 alebo do vyčerpania zásob. Extra bonus navyše: dvojnásobný počet bodov za nákup v období od 14.6. do 20.6.2018.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel súťaže: