Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Plyšové dinosaury

Pri vašich nákupoch v predajniach Kaufland na Slovensku sa môžete zapojiť do vernostnej akcie. Zbierajte vernostné body a môžete získať plyšové  dinosaury za zníženú vernostnú cenu 2,49 €/ks. Predajná cena mimo vernostnej akcie je 7,99 €/ks.

 

Priebeh akcie:

  • Za každých 10 eur nákupu v predajniach Kaufland Slovenská republika dostanete v období od 30.5. do 31.7.2019 pri pokladni 1 vernostný bod.
  • Vernostné body nalepte do hracej karty. Hraciu kartu si stiahnite na webe alebo vyzdvihnite pri pokladni, na Informáciách či pri vystavenom tovare v predajniach.
  • Za nazbierané vernostné body si môžete vybrať z ponuky produktov „Plyšové dinosaury“, a to za vernostnú - teda zníženú cenu. Výška vernostnej ceny je 2,49 €/ks. Produkty „Plyšové dinosaury“ si môžete kúpit aj bez
    použitia vernostných bodov za plnú predajnú cenu 7,99 €/ks (tj. bez zľavy)..
  • Po nazbieraní požadovaného počtu 3 vernostných bodov, predložte svoju hraciu kartu pri pokladni spolu s vybraným tovarom.
  • Vernostné body za nákupy môžete zbierať v období od 30.5. do 31.7.2019. Uplatniť ich spolu s doplatkom je možné až do 11.8.2019 alebo do vyčerpania zásob.
  • Kópie vernostných bodov alebo poškodené, popísané a inak zdeformované vernostné body sa neuznajú za platné a zamietnu sa.

 

Tu si môžete stiahnuť hraciu kartu a úplné znenie pravidiel akcie: