Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.
Chcete zmeniť predajňu?
Zmeniť
Vaša predajňa Kaufland

Naposledy zvolená predajňa

Šťastné a veselé Vianoce s Kauflandom

Sprevádzajte Santa Clausa pri jeho príprave na Vianoce. Uvidíte, že má rovnaké povinnosti, úlohy a výzvy ako každý z nás. Koniec koncom je tiež normálnym otcom rodiny s rovnakými problémami, úlohami a výzvami: Čo máme dobrého na jedenie a kde si nakúpim tesne pred sviatkami?

Pozrite si náš tohtoročný vianočný spot, v ktorom odhaľujeme tajomstvá jeho života a predstavujeme aj jeho rodinu a domov.

Vianoce

Sme oficiálny dodávateľ Vianoc

Oficiálny dodávateľ Vianoc

V Kauflande vám ponúkame väčší výber čerstvých a kvalitných produktov, než si dokážete predstaviť. Stačí navštíviť naše predajne. Čaká vás rozmanitá ponuka, ktorá patrí na váš vianočný zoznam. A všetko za sviatočné ceny.

 

Odneste si vrece plné dobrôt, ktoré sa nezmestia pod žiaden vianočný stromček. U nás nájde každý to, čo hľadá. Sme predsa oficiálny dodávateľ Vianoc.Vianočná chalúpka

Originálny a vtipný vianočný pozdrav

Pridajte sa k rodinke z nášho televízneho spotu, vytvorte si vlastné video a pošlite ho ako pozdrav svojim známym. Ako na to? Jednoducho si stiahnite našu bezplatnú aplikáciu do svojho telefónu, nahrajte pre každého člena rodiny fotografiu, kliknite na tlačidlo „Vytvoriť video“ a máte to!  Vyskúšajte, za zábavu ručíme!


Vianočné prianie

Vianočné prianie

Aký darček pod stromček

Viete, čo si želajú vaše deti nájsť pod vianočným stromčekom? Vytlačte si milú predlohu a spíšte spolu zoznam darčekov, ktoré vyčarujú úsmev na ich detských tváričkách.


Vianočné zvonenie

Nalaďte sa na sviatky

Páči sa vám hudba z nášho vianočného spotu? Stiahnite si ju zadarmo ako zvonenie do vášho smartfónu.