Kávové kapsule
862 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
plus 5,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
197,18 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
plus 5,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

MY COFFEE CUP 101089 MY COFFEE CUP ESPRESSO FORTISSIMOKaffeekapseln, Arabicabohnen 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
52,12 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
56,65 €/1kg

Tchibo Cafissimo Caffè Crema kávové kapsule bez kofeínu, 10 kusov (káva, jemná s jemnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,89 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Morelenet
141,29 €/1kg

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T diskov, kávové kapsule



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(36)Počet hodnotení: 36
13,10 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
54,58 €/1kg

Lavazza Delizioso, Kávová kapsula, Espresso, Stredne pražená, A Modo Mio, 36 šálok, 8/13



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,89 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
1 585,33 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Kávové kapsuly a oveľa viac
Začať šetriť
illy Lungo Classico Nespresso Kapseln 2x10 Stück 100% Arabica Kaffee
14,19 €
plus 5,49 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: esiteo
7,10 €/1kg

Nescafe Dolce Gusto Double Espresso 16 ks.
6,81 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
70,94 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
plus 5,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
plus 5,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 30 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(142)Počet hodnotení: 142
13,56 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: CORWELL
64,57 €/1kg

Tassimo Chai Latte, Coffee Shop Selections, čaj chai, horúci nápoj, 50 T-diskov / porcií
39,42 €
plus 11,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Ambiente-3000
52 560,00 €/1kg

Caffè Borbone Nocciolino, Kávová kapsula, Cappuccino, 8 g, A Modo Mio, Caffe Borbone, Lavazza® A Modo Mio®



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,30 €
plus 11,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Ambiente-3000
111,72 €/1kg

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(45)Počet hodnotení: 45
39,42 €
plus 11,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Ambiente-3000
54,75 €/1kg

Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso | 16 Kapseln



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,08 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,25 €/1kg

Nescafé Dolce Gusto Caramel Latte Macchiato, Karamel, Kapsule, Kávové kapsule, Kaviareň, Káva, 16 kapsúl (8 porcií)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
11,38 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Morelenet
49,69 €/1kg

Starbucks Caramel Macchiato I 12 kapsúl pre Nescafé Dolce Gusto



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,85 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
75,04 €/1kg

Kimbo Pompei - Kapseln für Nespresso System 100 Stück
32,51 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Cafessima
32,51 €/1kg

Nescafé Dolce Gusto Dallmayr Crema d'Oro | 16 Kaffeekapseln



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
15,13 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
126,08 €/1kg

Tchibo Cafissimo Espresso Brasil box na kávové kapsule, 96 kapsúl (espresso, výrazné s orieškovou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(142)Počet hodnotení: 142
37,76 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Morelenet
49,17 €/1kg

Lavazza Blue Espresso Amabile 100 ks kávových kapsúl
54,64 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Morelenet
64,28 €/1kg

Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, Kávová kapsula, Lungo, Dolce Gusto, 16 šálok, 6/11, Hnedá, Červená



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,08 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
63,21 €/1kg

Kapsule Starbucks Nespresso Chocolate Hazelnut, 10 kusov, 51 g - aromatická káva, kompatibilné s kávovarmi Nespresso
10,98 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
215,29 €/1kg

Illy Forte Espresso, káva, kávové kapsule, kompatibilné s Nespresso, 10 kávových kapsúl, á 5,7 g
12,08 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: Pantry_Intl
140,47 €/1kg

Kimbo Espresso Barista 100% Arabica, Kávová kapsula, Espresso, 5,5 g, Medium-dark roast, Nespresso, 30 kusov
20,22 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: M_plus_L
10,11 €/1kg

Caffè Borbone Black Blend, Kávová kapsula, Káva, Nespresso, 1 šálok, 5 g, 50 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,64 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie št 15. – po 19. októbra
Predajca: _Haushaltsparadies_
3 528,00 €/1kg

Kávové kapsuly Café Royal Amaretti, 10 kusov (50 g), kompatibilné s Nespresso®
9,66 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
193,20 €/1kg

My Coffee Cup Lungo Bellissimo, Kávová kapsula, Lungo, Stredne pražená, Nespresso, 7/10, Purpurová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,42 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
55,89 €/1kg

Horúce čokoládové kapsuly Nescafé Dolce Gusto Neo, 12 kusov, 216 g
10,54 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
48,80 €/1kg

Kapsule Nescafé Dolce Gusto Neo Caramel Macchiato, 12 kusov, 120 g
12,74 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
106,17 €/1kg

Lavazza A Modo Mio Cremosamente dek, Kávová kapsula, A Modo Mio, 120 g, 16 kusov, 100 mm, 80 mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,15 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
109,58 €/1kg

Lavazza A Modo Mio Intensamente, 120 g, 100 mm, 70 mm, 370 mm, 960 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,14 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
117,32 €/1kg

Nescafé Dolce Gusto Neo Latte Macchiato, 12 kapsúl, 120 g - krémový pôžitok z kávy
10,54 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
87,83 €/1kg

Mövenpick kávové kapsule pražená káva INTENSO ESPRESSO v hliníkových kapsuliach 55g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
70,53 €/1kg

Lollocaffè kávové kapsule Espresso Argento, kompatibilné so systémom kapsúl Nespresso, 100 kapsúl po 5,5 g
22,00 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: SanmartiniStore
40,00 €/1kg

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Caramel | 8 kávových kapsúl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(35)Počet hodnotení: 35
7,88 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: CoffeeFriend
29,40 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
36,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
plus 5,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Vhodné pre kapsulový systém
- Nespresso
- Cafissimo
- Tassimo
- Nescafé Dolce Gusto
- Lavazza A Modo Mio
- Iperespresso
Výrobca
- Lavazza
- Caffé Borbone
- Jacobs
- Tchibo
- Functional Food Grono GmbH
- Actifemme
- AMS
- Australian
- Australian Capsules
- Australian Gayo
- Australian Intens
- Barzini
- Bicafe
- borbone
- Bristot
- Café Royal
- Caffe Gondoliere
- Caffe Vergnano
- Caprisette
- Cecotec
- Charles Liégeois
- CHiATO
- Cocktail Academy Bochum
- Cocosity
- CoffeeB
- COSTA NOVA
- CREMESSO
- Dallmayr
- De'Longhi
- Delta
- Dical s.r.l.
- Didiesse
- Diemme
- Dolce Gusto
- Eduscho
- Essse Caffè
- Fairtrade Original
- Gimoka
- Illy
- INNY
- Italian Coffe
- Italian Coffee
- J.J. Darboven
- Jacobs Douwe Egberts HQ
- Julius Meinl
- Kaffa
- Kimbo
- Kimbo Caffè
- L'OR
- LaSelva
- Marley Coffee
- Mega-Paradies
- Melitta
- Merkloos
- Mokito
- Movenpick
- My Coffee Cup
- Nescafé
- Nescafe Dolce Gusto
- Nespresso
- Nestlé
- Nestle Polska S.A.
- Novadelta
- Open Food
- Original Food
- Pellini
- Polti
- PUFF HOUSE
- Saquella
- sarcia.eu
- SD Toys
- Segafredo
- Selgros
- Simon Lévelt
- Smit&Dorlas
- Spies Online
- Starbucks
- Storck
- TASSIMO
- To.Da. Caffè
- To.Da. Caffe' Srl
- Ultramar Caffè
- Unicaps
- Vascobelo
- Verk
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- 30 – 50 €
- Nad 50 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané