Kúry na vlasy
848 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Lador Anti Lupiny Vypadvanie vlasov Lieba Hlbok istenie pokoky hlavy Odstraovanie lupn Klinika Spa
18,79 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
187,90 €/1l

Repair - Ošetrenie vlasov 125ml
12,12 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
96,96 €/1l

Redken All Soft Leave V Ošetrovaní Pre Suché/Krehké Vlasy 150Ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,74 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
178,27 €/1l

Kativa Total Plex Kit 2 Piezas



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,28 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Glamperfeu
79,08 €/1l
Naše najlepšieponuky
Kúry na vlasy a oveľa viac
Začať šetriť
Phyto Plage Rehydrating After-Sun Detangling Spray posilňujúci bezoplachový sprej pre ľahké rozčesávanie vlasov 150 ml
18,30 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: Pharmacygreek
73,20 €/1kg

TRIPLE BOND COMPLEX vlasy posilniť 45ml
41,10 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
913,33 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Wella Professionals Nioxin 4 – 3-fázový systém 300+300+10



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
61,62 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: somnia24
102,70 €/1l

Lola Wavy Lola Inc. krém na textúrovanie 500 ml
16,00 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Bugelo
32,00 €/1l

LIMBA BODIFYING VYŽIVUJÚCI kondicionér - 300 ml
18,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
63,30 €/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
242,51 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: InfinityAroma
4 850,20 €/1kg

Stapiz pre mužov



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,96 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: HAIRSALE
23,84 €/1l

Taft Power Activity Żel do włosów, 150ml
5,93 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: MANADA
118,60 €/1l

Felps Sos 1L Oživujúci Kondicionér Silná Rekonštrukcia
32,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
32,99 €/1l

Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l

Redist Keratin Hair Care Mask 500ml Maska na vlasy s keratínom Intenzívna regeneračná vlasová kúra



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
6,99 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: re-markt
13,98 €/1l

Lakmé K.Therapy Active Lotion bezoplachová starostlivosť proti vypadávaniu vlasov 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,85 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: BRASTYGroup
110,80 €/1l

Silný sérum na padanie vlasov Skrzypovita Pro 125ml
18,80 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
150,40 €/1l

Alfaparf Milano Obnovujúce energizujúce tonikum na vlasovú pokožku 125ml
16,78 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Glamperfeu
134,24 €/1l

Kevin Murphy, Staying Alive, Hair Leave-In Conditioner, Restores, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
30,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
202,00 €/1l

Elkaderm - Neutrea Sensitiv Spray Treatment 250 ml (pre alergikov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,95 €
plus 7,50 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Friseurtotal
55,80 €/1l

Sebastian Hydre Treatment 150ml
66,20 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,55 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
329,21 €/1kg

Nioxin DermaBrasion Zabieg dermabrazji skóry głowy, 75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,25 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
225 000,00 €/1kg

KÉRASTASE Elixir Ultime L'Huile Orginale Náplň 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
59,23 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: M_plus_L
789,73 €/1l

KÉRASTASE Elixir Ultime L'Huile Originale 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,44 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
1 114,67 €/1l

Lola Be(M)Dita Rekonštrukčná ghí maska Papája 350 gr.
23,82 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
68,06 €/1kg

Regeneračná nočná kúra Gliss bez oplachovania na poškodené vlasy a rozštiepené končeky, 100 ml
9,81 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: MANADA
98,10 €/1l

Revlon Uniq One Hair Treatment 150ml 2 kusy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
74,32 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Arboremedia
247,73 €/1l

Felps Acai Oil Nanoplastia 250ml Čierna Silná Originál
58,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

Kallos KJMN Hair Pro-tox Hair Mask Cream with Keratin 1000ml, 1000 ml, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Riedke vlasy, Oslabené vlasy, Výživný, Oprava, Lesk, kokosový olej, Kolagén, Kyselina hyalurónová, Keratín, Olivový olej, Panthenol, Hrniec



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,47 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Glamperfeu
5,47 €/1l

Joico Defy Damage Sleepover Overnight Nourishing Treatment nočná hydratačná maska na veľmi suché a poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,93 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: NutraBestBG
189,30 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- K18
- INOAR
- Olaplex
- Felps
- Comair
- Alcina
- Alès Groupe Cosmetic
- AlfaParf Milano
- Alterego
- Alterna
- Aveda
- BIEN CACAU
- Big Buy Cooking
- BIOBLAS
- Bioxcin
- Botox
- Byphasse
- CARUNO
- chantal
- Chi
- CORINE DE FARME
- Davines
- Dr.Melaxin
- Dusy
- ECRU
- ELKADERM
- Eucerin
- Evertz Pharma GmbH
- Farmona
- Framesi
- Gliss
- Goldwell
- GUHL IKEBANA
- Hairgenetix
- HaloGrow
- Happy Hair Service
- Husar
- I.C.O.N.
- IDEEPHARM
- Indola
- Its a 10
- JOANNA LABORATORIUM KOSMETYCZNE
- John Frieda
- Joico
- Just
- Kallos
- Keraphlex
- Kerasilk
- Kerastase
- Kevin Murphy
- KMS
- L'Oréal
- La'dor
- Lakmé
- Leonor Greyl
- Living Proof
- Lola Cosmetics
- Londa Professional
- Love Potion
- M:C
- Mádara
- Mae
- MATRIX
- MEILI TECHNOLOGY
- Merz Therapeutics GmbH
- Milva
- Moma Beauty
- Montibello
- Morfose
- Moroccanoil
- Natureza
- Nioxin
- OMNIA PROFESSIONAL
- PADU
- Pharmaceris
- Redken
- REF
- Rene Furterer
- RevitaLash
- Revlon
- Salt & Pepper
- Sassoon
- Schwarzkopf
- Sebastian Professional
- Selective Professional
- Shea Moisture
- Sinelco International
- Sol de Janeiro
- Some By Mi
- Spa Ceylon
- Stapiz
- Subrina Professional
- Swiss O-Par
- SYOSS
- TAFT
- ULTRASOFT GROUP
- V-LIGHT KERATIN
- Vichy
- Wella
- Ybera Paris
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 70 €
- Nad 70 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie