Lubrikanty
1 502 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

BIOglide original - lubrikant na vodnej báze - 500 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
45,90 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml lubrikant Natural, krištáľovo číry a vegánsky lubrikant, s optimalizovaným pH a kompatibilný s latexovými kondómami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,98 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Swiss Navy - Lubrikant na silikónovej báze - 237 ml
43,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
191,26 €/1kg

Heros Siliconen Gleitgel - 200 ml
31,68 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,97 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
114,85 €/1l

AQUAglide - lubrikant na vodnej báze - jemný - 250 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
12,31 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
49,24 €/1l

Nafukovací hrací list
43,63 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline

BodyLube na vodnej báze
22,45 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: YourFragrance
44,90 €/1l
Naše najlepšieponuky
Lubrikanty a oveľa viac
Začať šetriť
Lubrikant Kola S Lahodnou Ovocnou Príchuťou 100 Ml
13,69 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
136,90 €/1l

JOYDIVISION BIOglide Biologický lubrikant, 40 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,54 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
163,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

AQUAglide - anál lubrikant na vodnej báze - 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
46,53 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

Kondóm Egzo Dulche Bombero s hrotmi na pohladenie a výstupkami Medium, 1 kus
2,69 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MANADA
2,69 €/1l

Mixgliss Čerstvá Mäta Pieporná Na Báze Vody 70Ml
16,72 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
238,86 €/1l

Fromms Power Glide - Luxusný masážny gél pre zmyselné zážitky, 200ml
6,75 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33 750,00 €/1kg

Egzotický aromatizovaný intímny gél Malina, 50ml
10,81 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
216,20 €/1l

Aqua Quality Lubrikant Na Vodnej Báze 200Ml
12,66 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: somnia24
63,30 €/1l

Loovara "#Selfie" 250ml lubrikant na báze vody a šetrný k pokožke na masturbáciu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,98 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
43,92 €/1l

LOOVARA 1/4 litra Long Night Stand, lubrikant Sensitiv 250 ml, aloe vera, vhodný pre kondómy, pre citlivú pokožku, optimalizované pH, prírodné zložky, na vodnej báze



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,28 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
57,12 €/1l

Loovara - Lubrikant na báze vody Ole Ole Aloe - 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,98 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
43,92 €/1l

Pjur MyGlide Stimulating Lubricant - 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,57 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
145,70 €/1l

Durex Play Feel - 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,87 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: LBD
217,40 €/1l

Pjur Woman Aloe Lubrikant - 100 ml
12,65 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
126,50 €/1l

Durex Play, 200 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,40 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: MANADA
37,00 €/1l

Durex Play, 50 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,82 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: MANADA

Pjur® WOMAN Nude lubrikant na vodnej báze - 30 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,27 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: ShopOutdoorOnline
309,00 €/1l

Eucerin Dermo Pure Oil Control Čistiaci gél na tvár 400 ml
23,30 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,94 €
plus 12,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Scentist
37,35 €/1l

Lubrikant na báze silikónu EasyGlide 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,05 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: LBD
73,67 €/1l

J-Jelly - želé lubrikant
20,69 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: somnia24
63,47 €/1kg

Intimy Classic Intímny lubrikačný gél 70 ml Vyrobené vo Francúzsku.
2,29 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,81 €
plus 8,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: ALG-Outlet
25,86 €/1l

STIMUL8 - S8 EXTREME – Extra silný hybridný mazivo na úchyty, 500 ml
24,46 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: somnia24
48,92 €/1l

durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
35,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. októbra
Predajca: VaVaDo
719,80 €/1l

Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Análny, Sexuálne hračky, Vaginálne, Špeciálny lubrikant pre dámy, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,79 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: somnia24
217,90 €/1l

Lubrikant na vodnej báze 250 ml Silikónové sexuálne pomôcky Jahodová príchuť jedlé



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,56 €
plus 12,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Marielove-Shop
46,24 €/1l

EROS - lubrikant a masážny gél - silikónový - 1000ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
74,75 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: somnia24
74,75 €/1l

Medica-Group Análny gélový prípravok na uvoľnenie svalstva konečníka, 150ml
8,57 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,77 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: MANADA
51,80 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

MY.SIZE Lube Me Premium lubrikant análny 1000 ml | Lubrikant extra viskózny | Lubrikantový gél Vhodný pre hračky a latexové kondómy
32,94 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

LOOVARA - Análny lubrikant - Glory Holes 1000 ml - Na vodnej báze - S panthenolom - Lubrikant - Lube - Bezpečný pre kondómy - Vhodný pre análne hračky - Dermatologicky testovaný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- PLT Group
- d'Alba
- Joydivision
- Pjur
- Kessel
- Adiel
- Aqua
- AQUA QUALITY
- Beppy
- Big Buy Cooking
- Black Hole
- Boo
- Brak danych
- BRUMA
- Burgenstern
- BUTTR
- Cobeco
- Cobeco Pharma
- Cocosity
- Conceive Plus
- Condomi
- Control
- Coolmann
- Creamy
- Crisco
- CUMLAUDE
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Durex
- EasyGlide
- EDE
- Egzo
- Eros
- EROS 4 YOU
- EROS AQUA & SILK
- EROS POWER LINE
- Espara GmbH
- Eucerin
- FISIOCREM
- Fist It
- Fist It by Shots
- FLESHLIGHT
- Fromms
- Gistuch
- Heros
- HOT
- HOT Bio
- ID LUBRICANTS
- Intesa
- INTIMATELINE
- intt
- INTT LUBRICANTS
- INTT VEGAN LINE
- J-Lube
- Just Glide
- KAMASUTRA COSMETICS
- KY Gel
- LELO
- Loovara
- Love Stim
- Lovely Lovers
- LoveStim
- Male Chastity
- Malesation
- marielove
- Megasol
- MixGliss
- MY.SIZE
- NATUR PRODUKT PHARMA
- NGS
- NUEI COSMETICS
- Orgie
- Orion
- oromed
- PHARMA INTEGRATORI
- Pjur Man
- Pyunkang Yul
- QKnatur
- Ritex
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Satisfyer
- Schmees GmhH
- SECRETPLAY
- Sexual Health Series
- Shiatsu
- Shots
- Shunga
- Skyn
- Somatoline
- Stimul8
- Swiss Navy
- System JO
- TAFT
- Tenga
- Unimil
- Unknown
- Vibratissimo
- Waterglide
- YESforLOV
- YOPE
Počet kusov
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 33
- 35
- 36
- 37
- 40
- 41
- 42
- 43
- 46
- 47
- 48
- 50
- 51
- 53
- 54
- 56
- 58
- 59
- 60
- 63
- 65
- 72
- 75
- 80
- 82
- 84
- 91
- 98
- 100
- 107
- 120
- 125
- 135
- 150
- 178
- 183
- 200
- 212
- 229
- 231
- 240
- 248
- 250
- 298
- 300
- 333
- 336
- 351
- 366
- 411
- 493
- 499
- 500
- 570
- 579
- 593
- 600
- 607
- 723
- 759
- 942
- 1000
- 1052
- 1082
- 1233
- 1608
- 1687
- 2004
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Kategória
- Lubrikanty
- Kondómy
- Ostatné hygienické príslušenstvo
- Inkontinencia
- Inkontinenčné vložky
- Inkontinenčné plienky
- Dámska hygiena
- Hygienické vrecká
- Menštruačné kalíšky
- Vložky
- Slipové vložky
- Tampóny
- Menštruačné nohavičky
- Vrecká na moč
- Urinálne kondómy
Zákaznícke recenzie
a ďalšie