Pleťové masky
2 245 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Exfoliačná ílová pleťová maska z kurkumy - TRUE TURMERIC
45,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
450,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Minerálna čistiaca pleťová maska NEEM & TEA TREE
44,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
440,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

LIMBA LIPIDNÁ OŠETRUJÚCA PODKLADNÁ VRSTVA, REKONŠTRUKCIA NA CHLAD - 750 ml
70,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Wooshin Labottach T zone AG – hydrogélová maska s kolagénom, starostlivosť o čelo, 4 ks.
17,97 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: LaRoseCare
4 492,50 €/1l

Dr. Grandel Timeless Spací krém a maska
83,83 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 676,60 €/1l

Numero Nabłyszczająca maska z drogocennymi olejkami, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,40 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: MANADA
214,00 €/1l

Zosilňujúca maska s karité maslom, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,57 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: MANADA
215,70 €/1l
Naše najlepšieponuky
Pleťové masky a oveľa viac
Začať šetriť
SKIN1004 Madagaskar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
16,04 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 15. – št 22. októbra
Predajca: Pharmacygreek
198,02 €/1kg

Sisley Velvet maska na spanie 60 ml
110,91 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Parfumtoi
1 848,50 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

LIMBA MASKA PROTEIN TREATMENT regenerácia na studeno, podklad - 750ml
70,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Babor Doctor Babor Hydration Cryo Plumping Mask
16,16 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,73 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
259,80 €/1kg

Ryor Kaolínová maska 250ml
27,93 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: LAVONIO
111,72 €/1l

Wella Professionals Color Fresh Mask Blue intenzívna farbiaca maska pre všetky typy vlasov 150 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,00 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 14. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
453,33 €/1l

Sisley Express Flower Gel, Hydratačná maska, Ženy, Normálna pleť, Hydratačné, Vyhladenie, Gél, 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
123,94 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – st 14. októbra
Predajca: Profumeriaideale
2 065,67 €/1l

Dr.Jart+ Cicapair Sleepair Intensive Soothing Repair Mask, Maska na spanie, Ženy, Koža so začervenaním, Citlivá pokožka, Opravovanie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Obnova, Hydratačný, Výživný, Krém, 75 ml
33,61 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: NutraBestBG
448,13 €/1l

Mary Kay Clear Proof hĺbkovo čistiaca maska s dreveným uhlím 114g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,79 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie so 17. – ut 27. októbra
Predajca: lithuaniashop
205,27 €/1l

Apis Detox - Čistiaci detoxikačný maska s bambusovým uhlím a ionizovaným striebrom, 200 ml
10,52 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: MANADA
52,60 €/1l

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 1St.
4,37 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: LaRoseCare
121,39 €/1l

Lador HERBALISM Treatment (360 ml)
21,21 €
plus 5,89 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Tersorte
62,38 €/1l

Clarins SOS Pure, Čistiaca maska, Unisex, Univerzálne, Zmatňujúci, Čistiaci, Vyvážený, Tónovanie, Krémová, 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,69 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRASTYGroup
369,20 €/1l

Maska na vlasy SEACURE pre suché a poškodené vlasy, 250 ml
33,83 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 16. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
102,80 €/1l

7-farebná LED maska na fotónovú terapiu, LED maska na tvár, terapia červeným svetlom, redukcia vrások a omladenie pleti, na domácu starostlivosť o pleť
60,00 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: FEROTRADE

Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask 4er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,32 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BBCreamShopEU
92,36 €/1kg

Dr.Althea 345 Relief Cream Mask | Tägliche Beruhigung & Pflege bei Hautunreinheiten mit Niacinamid & Teebaumblattwasser | Vegane koreanische Tuchmaske (4 Stück)
16,24 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,48 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: NutraBestBG
419,20 €/1kg

Medicube PDRN ružová kolagénová gélová maska 1 ks.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,50 €
plus 4,00 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
150,00 €/1kg

SOME BY MI - 30 dní zázračných čistých náplastí
4,21 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: LaRoseCare
0,42 €/1kg

Missha, Rížová Pleťová Maskovacia Plachta, 1 kus



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,09 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
10 900,00 €/1kg

Estée Lauder Advanced Night Repair, maska na oči, Ženy, Univerzálna pleť, Proti únave, Chladenie, Hydratačný, Upokojujúci, Listy, Water\Aqua\Eau, Methyl Gluceth-20, Peg-75, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene...
67,10 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: ELFEZONE
1 491,11 €/1kg

Skinlite kolagénové očné vankúšiky, 30 kusov
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lemonbite
74 750,00 €/1kg

Liftingová maska s kolagénom - Hydratácia a obnova pleti
1,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Lemonbite
86,52 €/1l

Apis Exosomes Pro Biostimulačná maska z rias s rastlinnými exozómami, 200 g
19,40 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: MANADA
0,10 €/1kg

SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica balenie na spanie 100 ml
15,89 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
158,90 €/1l

Missha Nawilżająco-odżywcza maseczka w płachcie z masłem shea Shea Butter, 19ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,09 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
18 166,67 €/1kg

Hada Labo Tokyo White hydratačná pleťová maska, 20 ml
9,60 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: MadiHealth
480,00 €/1l

Peelingová maska pre žiarivú pleť Spiruline Boost (Radiance Peeling Pro Mask) 50 ml
31,06 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 14. – št 15. októbra
Predajca: VISO
621,20 €/1l

Čistiaca pleťová maska Homme (Silver Essential Mask) 75 ml
56,70 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 16. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Irena Eris, Ozajstná Krása, Rýchla Pleťová Maska na Deň a Noc, 50 ml
37,07 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
741,40 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Ybera GENOMA Maska Pro-Geno 500 g - Maská na vlasy
55,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Keratinshop
111,98 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

FELPS BRAZILSKÉ ORECHY KERATÍNOVÁ VÝŽIVNÁ MASKA - 300 g
56,99 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Keratinshop
189,97 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 50 €
- Nad 50 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Shark
- medicube
- BIODANCE
- HDeye
- COSRX
- <br>Masque Milano
- ABIB
- ACM LABORATORIES
- AHAVA
- Annemarie Börlind
- Apis
- Artègo
- Aveda
- Babor
- BEAUTY OF JOSEON
- Bielenda
- Bielenda Professional
- Big Buy Cooking
- Bioderma
- Botox
- Caudalie
- Centellian24
- Clarins
- Comformidable
- Conny
- Dermalogica
- Dior
- Dopwii
- DR GRANDEL
- Dr Irena Eris
- Dr Sebagh
- Dr. Hauschka
- Dr. Jart+
- Dr.Jart+
- Dr.Melaxin
- EISENBERG
- Elemis
- Erno Laszlo
- Estée Lauder
- Eve Lom
- Farmona
- Felce Azzurra
- Feluna
- Filorga
- Generics
- Good4You
- Guerlain
- Guinot
- Helena Rubinstein
- Henkel
- Inebrya
- Itimport
- Juvena
- Kaminomoto
- Kedman
- Korres
- L'Alga
- L'Oréal
- LA MER
- la prairie
- Lakmé
- Lola From Rio
- M2 Beauté
- Mary & May
- Mary Kay
- Medi-Peel
- Méthode Jeanne Piaubert
- Mizon
- Mohani
- Mormark
- Naturalium
- noth
- NOVEXPERT
- Numbuzin
- Numero
- Nuxe
- Origins
- p-beauty
- PADU
- Payot
- Petitfée
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Rene Furterer
- Round Lab
- Sisley Paris
- Skin1004
- SkinCeuticals
- Somatoline
- Some By Mi
- Spa Ceylon
- StriVectin
- STYLEIDEAS
- Thalgo
- Tirtir
- Topicrem
- Valmont
- VT Cosmetics
- Wella
- Win2Win Tech
- Ybera Paris
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané