Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-take it veggie

S našou vlastnou značkou K-take it veggie je úplne jednoduché brať život „veggie“. Pretože K-take it veggie ponúka veľký výber chutných vegánskych alebo vegetariánskych produktov, ktoré majú okrem značky V-Label často aj bio pečať!

Veggie je trendy

Stále viac ľudí sa stravuje vegetariánsky alebo vegánsky. Niektorí preto, lebo chcú žiť trocha zdravšie, iní preto, lebo im leží na srdci životný štýl veggie. S našou vlastnou značkou K-take it veggie vám preto teraz ponúkame vhodné produkty na chutné a pestré stravovanie v štýle veggie. Jednoducho vyskúšajte.

Tieto produkty nájdete vo vašej predajni Kaufland za diskontnú cenu!

O značke

K-take it veggie je ...

Pestrá ponuka od K-take it veggie ponúka každému, kto sa chce stravovať uvedomele, bohatý sortiment chutných produktov. Údené tofu, pikantné nátierky alebo lahodné nápoje – toto a ešte oveľa viac nájdete vo vašej predajni Kaufland za diskontnú cenu!

Objavte veľký výber veggie produktov

K-take it veggie

Falafely vyrobené z cícera alebo sójové nápoje v biokvalite – odteraz nájdete v našich regáloch pestrý výber chutných produktov, ktoré sa perfektne hodia na vegetariánske alebo vegánske stravovanie.

Uprednostňujete zdravé stravovanie a chceli by ste znížiť konzumáciu mäsa a mlieka alebo sa ich celkom vzdať? V našom sortimente nájdete množstvo kvalitných, chutných a cenovo výhodných alternatív – mnohé dokonca s bio pečaťou.

Mimochodom: Na všetkých našich produktoch nájdete značku V-Label, ktorá vám uľahčí orientáciu a zreteľne označuje vegetariánske, respektíve vegánske produkty.