5,0



Na základe 4 hodnotení
Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge, Čierna, Black, Sfarbenie, Predĺženie, 6 ml, Ženy, 15 h
28,04 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,37 €-5%
4 395,00 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Maskary a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml4 545,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Lash Power Mascara Long-Wearing Formula, Čierna, Black onyx, Predĺženie, Ženy, 24 h, Paraben3 703,33 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Lash Power, Hnedá, Dark Chocolate, Predĺženie, 18 ml, Ženy, 24 h1 451,11 €/1l
26,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diorshow, riasenka, odtieň 264, 12 ml3 432,50 €/1l
41,19 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Mascara, Extra Black, 9 ml
588 000,01 €/1kg
12,09 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,76 €
Predajca: MANADA

E.Lauder 3 Double Wear Travel Exclusive Trio Set
5 231,67 €/1l
94,17 €
Predajca: somnia24

Revlon So Fierce!, Čierna, Blackest Black, Predĺženie, Zväčšenie objemu, 7,5 ml, Ženy, 24 h
472,00 €/1l
3,54 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique High Impact, Čierna, Predĺženie, Ženy
2,65 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Lashcode Mascara Maskara na predĺženie a natočenie rias čierna 10 ml
1 319 000,03 €/1kg
26,38 €
Predajca: MANADA

Maybelline Colossal 100% Black Mascara Pogrubiający tusz do rzęs, 10,7 ml
68,97 €/1l
7,38 €
Predajca: Visage

Clinique High Impact Waterproof Mascara, Čierna, Black, Predĺženie, Zväčšenie objemu, 8 ml, Ženy, Paraben
4 063,75 €/1l
32,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rimmel London Wonder'extension Maskara 002-Brown Black
700,91 €/1l
7,71 €
Predajca: NutraBestBG

Rimmel Lash Accelerator Endless 001, Čierna, Black, Ženy
1 647,00 €/1l
16,47 €
Predajca: somnia24

Rimmel Wonder'full Mascara with Argan Oil, Čierna, Black, Zväčšenie objemu, 12 ml, Ženy, arganový olej
575,83 €/1l
6,91 €
Predajca: NutraBestBG

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara Vodoodolná maskara na predĺženie a natočenie rias čierna 9,4 ml
1,13 €/1l
10,24 €
Predajca: MANADA

Rimmel Extra Long Lash, Čierna, Extreme Black, Definícia, Predĺženie, 8 ml, Ženy, Definované
1 018,75 €/1l
8,15 €
Predajca: NutraBestBG

Naj Oleari Wear The Volume Mascara 01 Black 10ml
2 079,29 €/1l
29,11 €
Predajca: somnia24

Gosh Boombastic Crazy Mascara 001 Extreme Black 13ml
689,23 €/1l
8,96 €
Predajca: NutraBestBG

Wibo Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs Black, 8ml
508 000,01 €/1kg
12,07 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,08 €
Predajca: NutraBestBG

Rimmel Scandal Eyes Volume Flash Pogrubujúci riasenka 001 Čierna, 12ml
1 014,17 €/1l
12,17 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farebná skupina:
- Čierna
- Farba názov:
- Black
- Efekt riasenky:
- Sfarbenie, Predĺženie
- Hlasitosť:
- 6 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Vhodné pre kontaktné šošovky:
- Áno
- Čas pôsobenia:
- 15 h
- Bez vône:
- Áno
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Oftalmologicky testované:
- Áno
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau; Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer; Silica; Beeswax\Cera Alba\Cire D?Abeille; Stearic Acid; Alcohol Denat.; Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax\Cera Carnauba\Cire De Carnauba; Kaolin; Polyvinyl Acetate; Bentonite; Tromethamine; Glyceryl Stearate; Hexylene Glycol; Ammonium Acrylates Copolymer; Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract; Macadamia Integrifolia Seed Oil; Dimethicone; Cholesterol; Ethylhexylglycerin; Glycerin; Simethicone; Panthenol; Acrylates/Hydroxyesters Acrylates Copolymer; Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer; Ammonium Hydroxide; Laureth-21; Disodium Laureth Sulfosuccinate; Sodium Lauryl Sulfate; Butylene Glycol; Caprylyl Glycol; Sucrose Distearate; Peg-100 Stearate; Isostearic Acid; Polyvinyl Alcohol; Disodium Edta; Polyaminopropyl Biguanide; Potassium Sorbate; Phenoxyethanol; [+/- Mica; Titanium Dioxide (Ci 77891); Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499); Bismuth Oxychloride (Ci 77163); Blue 1 (Ci 42090); Blue 1 Lake (Ci 42090); Carmine (Ci 75470); Chromium Hydroxide Green (Ci 77289); Chromium Oxide Greens (Ci 77288); Ferric Ferrocyanide (Ci 77510); Manganese Violet (Ci 77742); Ultramarines (Ci 77007); Yellow 5 (Ci 19140); Yellow 5 Lake (Ci 19140)]
Estée Lauder Estee Lauder Double Wear Zero Smudge – mascara na riasy, čierna 01, 6 ml
Mascara Estée Lauder Double Wear Zero Smudge predlžuje riasy a vydrží až 15 hodín, pričom zabezpečuje dlhé, dokonale oddelené riasy bez rozmazávania. Jej inovatívna formula Smudge-Shield™ s špeciálnymi polymérmi chráni pred vysokými teplotami, vlhkosťou a potením. Kefka Lash-Xtender™ s mikrovláknami oddeluje a predlžuje každú riasu od korienku až po konček a obalí ju intenzívnou, lesklou čiernou farbou.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estee Lauder Double Wear Zero Smudge Mascara 01 Black 6ml
- Objem: 6 ml
- EAN: 0027131495284
DOUBLE WEAR ZERO-SMUDGE LENGTHENING MASCARA
Dlhotrvajúca maskara, ktorá sa nerozmazáva, nezlepuje a nerobí šmuhy ani v horúcom a vlhkom počasí. Na riasach vydrží až 15 hodín. Neuveriteľné predĺženie a výnimočný objem dosiahnete bez námahy jediným ťahom kefky. Zloženie Smudge Shield TM - nové polyméry zahusťujú riasy. Kefka z mikrovlákna Lash Xtender TM so zmesou dlhých a krátkych štetín pomáha rovnomerne pokryť každú riasu. Viditeľne predlžuje a oddeľuje riasy. Pantanolový komplex - vyživuje a dodáva riasam pružnosť .bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek.
Estee Lauder Eyes Double Wear Zero Smudge Extension Mascara Táto extrémne dlhotrvajúca maskara vytvára výnimočnú dĺžku rias. Štetinky z mikrovlákna prenikajú hlboko do vrstvy rias, rozčesávajú a rozčesávajú chĺpky rias od korienkov ku korienkom. Špička je dokonale oddelená
Maskara, ktorá vám dodá dokonale dlhé riasy na 15 hodín. Ráno môžete riasenku naniesť a večer bude stále na svojom mieste.
Predlžujúca maskara
Elegantná a vodeodolná očná špirála Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge je skvelou voľbou pre dokonalý vzhľad po celý deň. S jednoduchosťou predĺži a zhmotní vaše riasy, zatiaľ čo intenzívna čierna farba im dodáva výraz a jas. S touto špirálou nebudete musieť mať obavy z rozmazania či rozmazania, čo zaručí dlhotrvajúci efekt bez ohľadu na aktivity, ktorým sa venujete. Výdrž na celý deň je kombinovaná s pohodlným nosením bez pocitu tiahy alebo nepohodlia. Objem: 6 ml.
Estee Lauder - Zero-Smudge Lenghtening Mascara - Lengthening Mascara 6 ml Cosmetics. For women.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek.
Predlžujúca maskara Estee Lauder Eyes Double Wear Zero-Smudge. Táto super dlhotrvajúca maskara vytvára neuveriteľnú dĺžku rias. Štetinky z mikrovlákna sa dostanú hlboko do línie rias, rozčešú a rozčešú jednotlivé chĺpky, aby boli dokonale oddelené od korienkov až po končeky.
E.Lauder Double Wear Zero-Smudge Lenghtening Mascara DWM #01 Black 9LL7-01 KANADA Karton @ 1 Flasche x 6 ml
Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge. Skupina farieb: čierna, Názov farby: čierna, Účinok maskary: farbenie, predĺženie
DWM #01 Black E.Lauder Double Wear Zero-Smudge predlžujúca maskara
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Voda, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Acacia Senegal, Kaolin, Stearic Acid, Carnauba Vosk, Triethanolamine, PVP, Hidrogenated Jojoba Oil, Hidrogenovaný Ricínový Olej, Cetyl Alcohol, Propylparaben, Methylparaben, Hyalurónový Kyselina, Silika, Polyvinylalkohol, Benzalkonium Chlorid, Ácid Abietic, Ácid Phtalimide.
- Výrobca
- EAN kód
- 002713149528427131495284027131495284
- Číslo od výrobcu
- 9LL7010000
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Voda, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Acacia Senegal, Kaolin, Stearic Acid, Carnauba Vosk, Triethanolamine, PVP, Hidrogenated Jojoba Oil, Hidrogenovaný Ricínový Olej, Cetyl Alcohol, Propylparaben, Methylparaben, Hyalurónový Kyselina, Silika, Polyvinylalkohol, Benzalkonium Chlorid, Ácid Abietic, Ácid Phtalimide.
- Výrobca
- EAN kód
- 002713149528427131495284027131495284
- Číslo od výrobcu
- 9LL7010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

L.O.L. Surprise! 502500EUC, Doll camper, 4 rok / roky
79,99 €
Predajca: LaniusToys

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,97 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Solárne vonkajsie svetlo 50 LED, 6,9 m Svetelné reťaze Tomshine 8 režimov svietenia/vodotesné teplé biele, solárne strunové svetlá Vianočná dekorácia
16,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: PrimePick

Krups F60814, Ručný mixér, Biela, 500 W, 224 mm, 110 mm, 213 mm
69,62 €
Predajca: somnia24

Annayake Pour Elle parfémovaná voda pre ženy 100 ml
607,30 €/1l
60,73 €
Predajca: Denpoli-Venda

Moschino Toy 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Magnólia, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Jantár, Pižmo, Santalové drevo
545,60 €/1l
54,56 €
Predajca: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
511,40 €/1l
51,14 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
587,20 €/1l
29,36 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Fľaša, Tmavá koža, Golden Neutral, Prírodný, Ženy, Olej
1 085,67 €/1l
32,57 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Super Stay Ink Crayon - Ruženka v tyčinke 95 Talk The Talk, 2 g
1 039 000,03 €/1kg
10,39 €
Predajca: MANADA

Clinique Superdefense Night Recovery, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Nočný, Hydratačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
949,40 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Ružová, Angelic, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
7 304,35 €/1l
16,80 €
Predajca: Zeitburg

Clinique Lash Power Mascara Long-Wearing Formula (01 Black Onyx) 6 ml
6 383,33 €/1l
38,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Mastná pleť, Plavá, Stay Buff, paleta, Lisovaný púder, Matte
3 140 000,08 €/1kg
31,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Estée Lauder Denná Hydratačný Krém s SPF15 pre Suchú Pleť, 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 130,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup #05, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Proti podráždeniu, Stredná, Beige, 30 ml
1,53 €/1kg
45,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator Broad Spectrum SPF 25, Tvár, 40 ml, 12 h, Univerzálna pleť, Stredná, Žena
771,00 €/1l
30,84 €
Predajca: somnia24

BEAUTIFUL telový púder 100 gr
496,00 €/1kg
49,60 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
926,90 €/1l
92,69 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Milch Düfte Damen Beautiful
168,00 €/1l
42,00 €
Predajca: Bugelo

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Makeup SPF15 #24, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Linen, 30 ml, Ženy
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Eight Hour Cream, Nočný krém, Ženy, Tvár, Upokojujúce, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml, Hrniec
545,40 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Stay Neutral, Matte, Ženy, Špongia, Apply with Powder Brush or included sponge applicator. Can be used all over face, or just on oily...
3 354 000,08 €/1kg
33,54 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Taylor White Diamonds, púder, 77 ml, pre ženy
377,87 €/1kg
28,34 €
Predajca: somnia24

Real Techniques Rozjasňujúci štetec na korektor Štetec na korektor
11,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Maskara odolná voči rozmazaniu
Tento produkt kupujem už niekoľko rokov, takže som presvedčená o jeho kvalite. Maskara je odolná voči rozmazaniu a rozmazaniu, žiadne pandie oči ani na vrchole leta.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zodpovedá popisu na 100 %
Tento produkt poznám už dlho Kaufland má bezkonkurenčné ceny
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 7. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 545,00 €/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
67,25 €
Predajca: MAGUHAAR
33 625,00 €/1l

Avon riasenka Genius čierna black
13,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
1 332,00 €/1l

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
70,45 €
Predajca: PerfumTraders
3 522,50 €/1kg

Maybelline Colossal Bubble, vodeodolná riasenka, čierna, 8,75 ml
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 713,14 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Čierna, Deep Black, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Sérum na riasy Nanolash Serum 3 ml - posilňovač rias husté a krásne riasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(96)Počet hodnotení: 96
47,33 €
Predajca: PerfumTraders
4 733 000,12 €/1kg

Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Sérum na mihalnice a obočie, Ženy, 1 kusov, WATER/AQUA/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
13 382,50 €/1l

Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA
23,58 €
Predajca: lithuaniashop

Olaplex sérum na mihalnice LashBond Building Serum 4,5 ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,99 €
Predajca: PerfumTraders
10 220,00 €/1l

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
2 667,00 €/1l

Mary Kay, vodeodolná riasenka Great Heights, 8 g
23,58 €
Predajca: lithuaniashop
2 358,00 €/1l

Mary Kay riasenka Great Heights 8 g čierna
23,58 €
Predajca: lithuaniashop
4 716,00 €/1l

Mary Kay Lash Love Fanorama Maskara schwarz
25,64 €
Predajca: lithuaniashop
5 128,00 €/1l

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 5N - Light braun Natur - 90ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
100,00 €/1l

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(341)Počet hodnotení: 341
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
14 140,00 €/1l

Revers LONG VITALASH, sérum na podporu rastu rias, 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,58 €
Predajca: SuperMerchant
3 116,00 €/1l

Sisley So Stretch Mascara riasenka pre predĺženie rias a objem Deep Black 7,5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,33 €
Predajca: PerfumTraders
4 433,00 €/1kg

Estée Lauder Sumptuous Rebel, Čierna, Black, Predĺženie, 8 ml, Ženy, Water\Aqua\Eau, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax\...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
3 913,75 €/1l

Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils 06 Deep Night 7,5ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,37 €
Predajca: PerfumTraders
4 982,67 €/1l