4,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Treasures of the Orient Hammam Aromatische Seife 125 g49,94 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Philosophia mydło toaletowe Prebiotic, 250g86 633,33 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Lavandové Prírodné mydlo 100g
31 900,00 €/1kg
3,19 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Toaletné mydlo Luxury Gold, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Black Cherry & Red Berries (Handseife) 644107
19,20 €/1kg
5,07 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Mydlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
18,42 €/1l
10,97 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,21 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
31 333,33 €/1kg
9,40 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
132,60 €/1kg
19,89 €
Predajca: NutraBestBG

Mydlo - Philosophia Cream & Pearls, 250 g | NESTI DANTE
19,92 €/1kg
7,05 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
19,20 €/1kg
6,06 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,02 €/1l
7,33 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Poppy/Mohn (Handseife, langanhaltender Duft) 664201
0,02 €/1l
4,80 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mydlo - Colli Fiorentini Levanduľa 250g | NESTI DANTE
mydlo pre wellness s cennými zložkami. S mydlom Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender sa môžete ponoriť do príjemnej krajiny plnej levanduľových kvetov, očarujúcej svojou jednoduchosťou, ale neodolateľnej svojím šarmom, a vychutnať si jeho sviežu vôňu. Krásny papierový obal z neho robí pekný darček.
Použitie: Kožu jemne navlhčite, umyte mydlom, dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.
Zloženie:Sodium palmkernelate*, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Sodium chloride, Camphor, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Eucalyptus Globulus Oil, Geraniol, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol.
- Z udržateľnej plantáže
Doručujeme výhradne cez DHL!
Relaxačné mydlo s levanduľou toskánskou naplnené rozkvitnutou krajinou, zvodné mydlo s neodolateľným šarmom.
Vyrobené s láskou v Taliansku.
Spoločnosť Nesti Dante bola založená v roku 1947 a je jednou z najstarších európskych tovární na výrobu extra prírodných mydiel podľa rodinnej receptúry so sídlom vo Florencii.Mydlá majú dlhotrvajúcu vôňu a bohatú penu.
Pre svoje výnimočné a spracovanie sú vyhľadávané po celom svete.
Mydlá Nesti Dante používajú tradičné metódy a ingrediencie:
- úplne prírodné a100 % biologicky odbúrateľné
- nie je testované na zvieratách
- je BEZ parabénov
Zasnívajte sa do príťažlivej krajiny levanduľových kvetov, podmanivej svojou jednoduchosťou, ale neodolateľnej svojím šarmom, s levanduľovým mydlom Dei Colli Fiorentini od Nesti Dante a vychutnajte si sviežu vôňu.Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu, ktorú dotvára nádherné balenie. Výsledkom vysokokvalitných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Nesti Dante sa radí pod mydlá a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 250 g vámi vybraného produktu.
NESTI DANTE - Mydlo Dei Colli Fiorentini Lavanda S levanduľovým mydlom zo série Dei Colli Fiorentini od Nesti Dante sa zasnívajte v príťažlivej krajine levanduľových kvetov, ktorá je podmanivá svojou jednoduchosťou, ale neodolateľná svojím šarmom, a vychutnajte si jej sviežu vôňu.Levanduľové mydlo je k dispozícii aj v sade Dei Colli Fiorentini so všetkými šiestimi mydlami zo série.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená pod mydlá a bola vytvorená špeciálne pre unisex. Toto balenie obsahuje 250 g vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
Mydlo s prírodnými levanduľovými zložkami. Aromatická cesta kvetinovými vôňami florentských kopcov pre pohodu tela a mysle. wellness mydlo so vzácnymi zložkami a nádhernými vôňami. Tajomstvo spočíva v starostlivej, tradičnej výrobe podľa starých remeselných postupov a v kombinácii zložiek a vôní. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a hodnotných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a je doplnená krásnym obalom. Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitných prírodných surovín. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam.
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250000 ml
- Zloženie
- Palmkernelát sodný*, Aqua (voda), Parfum (vôňa), glycerín, Etidronan tetrasodný, chlorid sodný, gáfor, Citrus Aurantium Peel Oil, kumarín, Eucalyptus Globulus Oil, geraniol, Lavandula Oil/Extract, limonén, linalool, linalyl acetát, Pogostemon Cablin Oil, terpineol. * Z udržateľnej plantáže
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524000168837524000168
- Číslo od výrobcu
- 3800033
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250000 ml
- Zloženie
- Palmkernelát sodný*, Aqua (voda), Parfum (vôňa), glycerín, Etidronan tetrasodný, chlorid sodný, gáfor, Citrus Aurantium Peel Oil, kumarín, Eucalyptus Globulus Oil, geraniol, Lavandula Oil/Extract, limonén, linalool, linalyl acetát, Pogostemon Cablin Oil, terpineol. * Z udržateľnej plantáže
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524000168837524000168
- Číslo od výrobcu
- 3800033
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Toaletné mydlo Luxury Gold, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
26,04 €/1kg
6,51 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Darčeková súprava mydiel Nesti Dante Rose 3 x 150 g
46,84 €/1kg
21,08 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
32,36 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mydlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Marseille Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
25,10 €/1kg
8,47 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,53 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Lavanda Officinale mydlo 150 g
113,33 €/1kg
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
23,28 €/1kg
5,82 €
Predajca: MANADA

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
26 566,67 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Mydlo - Stredomorská modrá levanduľa 150g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Mylo - Le Rose Rosa Campagna, 150 g | NESTI DANTE
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mydlo - Philosophia Cream & Pearls, 250 g | NESTI DANTE
19,92 €/1kg
7,05 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Le Rose Rosa Sensuale 150g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Mydlo - Marsiglia in Fiore Mandľové a pomarančové kvety 125g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
19,20 €/1kg
6,06 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
31 333,33 €/1kg
9,40 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SICILIA Blockseife 250 g, Unisex
19 900,00 €/1kg
5,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná cyprusová vôňa
Vonia celá vaňa.
Hodnotenie z 17. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg