5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný krém4 518,74 €/1l
2 259,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml210,00 €/1l
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Valmont LumiCream rozjasňující pleťový krém 50 ml3 171,40 €/1l
158,57 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Hydra-Flash, Hydratačná maska, Ženy, Náročná pokožka, Hydratačné, Hydratačný, 60 ml, Rúra
2,57 €/1kg
153,98 €
Predajca: VISO

Sisley Neck Cream, The Enriched Formula, Ženy, Normálna pleť, Spevňujúce, 50 ml, Hrniec, 1 kusov
2 201,80 €/1l
110,09 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Supremÿa Baume At Night, Nočný krém, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
11 326,60 €/1l
566,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Annemarie Börlind ABSP2PHS50, Ženy, Normálna pleť, 50 ml
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Lirene Hydratačný krém s vitamínmi C+E 50 ml
217,00 €/1l
10,85 €
Predajca: Glamperfeu

Ahava Osmoter Concetrate vyhladzujúci krém
709,80 €/1l
35,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Embryolisse Regeneračný a revitalizačný krém na tvár, 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Predajca: M_plus_L

Hyaluron - Hydratačný krém 30ml
774,33 €/1l
23,23 €
Predajca: taleoo

Eveline Cosmetics Môj Beauty Eliksír - Hydratačný regeneračný krém, 50ml
353,60 €/1l
17,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Krém na tvár s resveratrolom Lirene 50+ - 50 ml
231 000,01 €/1kg
13,86 €
Predajca: somnia24

Neutrogena 7765660, 50 ml, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Výživný, Hrniec
354,80 €/1l
17,74 €
Predajca: TR8

Guerlain Denný krém na pleť Orchidée Impériale Denný krém
8 043,60 €/1l
402,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Bepanthol Derma Moisturising. Krém na tvár SPF25, 50 ml krém
409,80 €/1l
20,49 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Hydratačný krém na tvár Byphasse SÉRUM POTENCIADOR 50 ml
183,60 €/1l
9,18 €
Predajca: Parfumtoi

Embryolisse 3350900002626, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Rúra
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Materiál:
- Krém
- Hodí sa pre typy pleti:
- Normálna pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačné, Hydratačný
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Primárna starostlivosť - hydratácia pokožky s nedostatkom vody
Obsahuje
Uhorku, pšeničné proteíny
Účinok
Uhorka bohatá na aminokyseliny, minerálne soli a vitamíny, revitalizuje a zjemňuje pokožku
Obnovuje správnu úroveň hydratácie, poskytuje komfort a pocit sviežosti
Účinok
Pokožka sa stáva jemnou a hladkou
Pocit komfortu a sviežosti
Forma
Ľahký a jemný krém
Použitie
Aplikujte cez deň a/alebo večer na celú tvár a krk na dobre vyčistenú pleť.
Sisley hydratačný krém s uhorkou, všetky typy pleti 126800 M126800225272 Francúzsko, krabica 1 fľaša x 50 ml
Objavte výnimočný hydratačný krém od Sisley obohatený o výťažok z uhorky v praktickej 50 ml veľkosti. Tento nádherný krém na tvár je ideálny na každodennú starostlivosť o pleť a poskytuje intenzívnu hydratáciu pre všetky typy pleti. Prírodný výťažok z uhorky upokojuje pleť, zlepšuje jej pružnosť a dodáva jej svieži a žiarivý vzhľad. Ľahké, nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť pružnú a príjemne hydratovanú. Doprajte si tejto vysokokvalitnej starostlivosti o pleť a zažite citeľne lepšiu kvalitu pleti. Ideálne na použitie ráno a večer ako súčasť vašej každodennej kozmetickej rutiny. 능
Blahodarná uhorka nielenže hydratuje vaše telo zvnútra, ale jej účinky si zamiluje aj vaša pokožka. Hydratačný krém Sisley s uhorkou je obohatený o extrakt z uhorky, ktorý je plný aminokyselín a minerálnych solí. Vďaka tomu má krém vynikajúce revitalizačné účinky, intenzívne zvláčňuje pokožku a obnovuje jej pocit pohodlia a sviežosti. S hodvábnou a nemastnou textúrou, ktorá nezanecháva mastný film, ale naopak zanecháva pleť lepšie hydratovanú a celkovo rozjasnenú pri každej ďalšej aplikácii.
Sisley Hydratačný krém s uhorkou All Haut Types 126800 FRANKREICH Karton @ 1 Flasche x 50 ml
Vynikajúci, ný
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA/VODA/VODNÉ MLIEKO, GLYCERÍN, IZOPROPYLPALMITÁT, GLYCERYLMYRISTÁT, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, CETYLFOSFÁT DRASELNÝ, VÝŤAŽOK Z JADIER OVSA (AVENA SATIVA), VÝŤAŽOK Z PLODOV UHORKY (CUCUMIS SATIVUS), BUTYLÉNGLYKOL, KARBOMÉR, EDTA DISODNÁ, HYDROXID SODNÝ, PARFUM/VOŇAVKA, KYSELINA SORBOVÁ, BENZOAN SODNÝ, ALFA-IZOMETYLIONÓN, BENZYLSALICYLÁT, BENZYLBENZOÁT, CITRONELOL, LINALOOL, AMYLCINNAMAL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, EUGENOL, KUMARÍN, LIMONÉN, IZOEUGENOL, HYDROXYCITRONEL, BENZYLALKOHOL
- Výrobca
- Sisley Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3473311268006
- Číslo od výrobcu
- 126800
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA/VODA/VODNÉ MLIEKO, GLYCERÍN, IZOPROPYLPALMITÁT, GLYCERYLMYRISTÁT, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, CETYLFOSFÁT DRASELNÝ, VÝŤAŽOK Z JADIER OVSA (AVENA SATIVA), VÝŤAŽOK Z PLODOV UHORKY (CUCUMIS SATIVUS), BUTYLÉNGLYKOL, KARBOMÉR, EDTA DISODNÁ, HYDROXID SODNÝ, PARFUM/VOŇAVKA, KYSELINA SORBOVÁ, BENZOAN SODNÝ, ALFA-IZOMETYLIONÓN, BENZYLSALICYLÁT, BENZYLBENZOÁT, CITRONELOL, LINALOOL, AMYLCINNAMAL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, EUGENOL, KUMARÍN, LIMONÉN, IZOEUGENOL, HYDROXYCITRONEL, BENZYLALKOHOL
- Výrobca
- Sisley Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3473311268006
- Číslo od výrobcu
- 126800
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Pučanie, Omladzujúce, Vyživujúce, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
2 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Sisley Night Cream With Collagen And Woodmallow, Nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Spevňujúce, Revitalizačný, 50 ml
3 574,00 €/1l
178,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sisley Botanical Eye and Lip Contour Balm, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Normálna pleť, Proti opuchu, Hydratačný, Vyhladenie, 50 ml
2 520,80 €/1l
126,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sisley Restorative Facial Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Náročná pokožka, Normálna pleť, Deň a noc, Výživný, Opravovanie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Liečba
3 304,40 €/1l
165,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sisley Hydra-global Serum, Ženy, Normálna pleť, 30 ml
6 504,00 €/1l
195,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sisley Neck Cream, The Enriched Formula, Ženy, Normálna pleť, Spevňujúce, 50 ml, Hrniec, 1 kusov
2 201,80 €/1l
110,09 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Hydra-Flash, Hydratačná maska, Ženy, Náročná pokožka, Hydratačné, Hydratačný, 60 ml, Rúra
2,57 €/1kg
153,98 €
Predajca: VISO

Sisley Restorative Facial Cream, Ženy, 40 ml, Krém, Univerzálne, Upokojujúci, Rúra
2 556,25 €/1l
102,25 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, Ženy, Suchá koža, Revitalizačný, Proti starnutiu, Kvapkadlo, 1 kusov
7 778,00 €/1l
194,45 €
Predajca: Parfumtoi

Sisley Soir de Lune, Ženy, 100 ml, Sprej
1 661,80 €/1l
166,18 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Hydra-Global, Ženy, 40 ml, Normálna pleť, Proti starnutiu, Hydratačné, Flakón s pumpičkou, Šalvia
6 075,00 €/1l
243,00 €
Predajca: BeautyShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sisley Hair Rituel Precious Hair Care Oil 100 ml
772,10 €/1l
77,21 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Loewe Aura White Magnolia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 154,67 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Sisley Supremÿa Baume At Night, Nočný krém, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
11 326,60 €/1l
566,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml
3 522,50 €/1kg
70,45 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Séra Thalgo Prodige Des Oceans Serum
5 047,33 €/1l
151,42 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nuxe Nuxuriance Ultra fluid Replenishing Fluid Cream 50 ml
649,60 €/1kg
32,48 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Ostatné - starostlivosť o tvár Sisley Radiance Foaming Cream
896,00 €/1l
112,00 €
Predajca: BeautyShop

AHAVA 84615065, Krém na nohy, 100 ml
222,40 €/1l
22,24 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique All About Eyes, Sérum na oči, 15 ml, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hydratačné, Osviežujúce, Upokojujúci, Use twice a day, morning and night. Using gentle pressure, roll under each eye from inner corner...
32,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
216,67 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Som veľmi spokojný, najmä s cenou.
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krém
Páčil
Hodnotenie z 17. novembra 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júla 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l