5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4







Ďalšie informácie o reklame
Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)81,61 €/1kg
39,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Intense Spearmint Gum žuvačky bez cukru 30g75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
49,86 €/1kg
20,94 €
Predajca: Store-Germany

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hubba Bubba 356567 Hubba Bubba MEGA LANG Triple Mix Kaugummis 1 Rolle
42,50 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti, Kaugummi, im Karton, 20 Stück, 540 g
21,35 €/1kg
11,53 €
Predajca: Store-Germany

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HUBBA BUBBA Rolle Mega Lang Triple Mix 12x1
35,20 €/1kg
29,99 €
Predajca: Store-Germany

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees
60,34 €/1kg
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačka Bubble Gum Boom Watermelon s melónovou príchuťou single 5g
52,00 €/1kg
0,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xylifresh mätová žuvačka, 24x18g, bez cukru, 432g, osviežujúca
101,81 €/1kg
43,98 €
Predajca: Pantry_Intl

SnackControl – Žuvačka s Gymnema sylvestre a príchuťou mäty
416,51 €/1kg
26,99 €
Predajca: WR-Products

kauX dental care žuvačky mäta pieporná s xylitolom, 40 žuvačiek
51,71 €/1kg
3,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Chupa Chups žuvačka s vatou 11 g
137,00 €/1kg
1,37 €
Predajca: Katomix

Stimorol Ice Intense Mint žuvačka 80 g – osviežujúca mätová príchuť
109,75 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

True Gum Himbeere & Vanille: Jahody, vanilka, sladidlá (xylitol: pôvod Francúzsko, steviolglykozidy), žuvacia základňa, zvlhčovadlá..., balenie, Dánsko
99,05 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Žuvačky Mentos Pure Fresh Spearmint príchuť Curvy plechovka 70g
Pri zahryznutí do tejto chrumkavej žuvačky sa uvoľní tekutý stred. Ten poskytuje dodatočnú mätovú príchuť. Pri žutí tak vzniká príjemná ostrosť čerstvej mäty a extraktu zeleného čaju. Žuvačka boduje aj svojou dlhotrvajúcou chuťou.
CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co KG Kaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sladidlá (xylitol, sorbitol, manitol, maltitolový sirup, maltitol, aspartám, acesulfám K, sukralóza), žuvacia hmota, stabilizátor (glycerol), arómy, škrob, maltodextrín, emulgátory (estery cukrov mastných kyselín, SOJALECITHIN), zahusťovadlá (celulózová guma, xantánová guma, arabská guma), extrakt zo zeleného čaju (0,1 %), kokosový tuk, leštiaca látka (karnaubský vosk), antioxidant (E321), farbivo (brilantná modrá FCF). Obsahuje zdroj fenylalanínu.
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 753 kJ / 181 kcal Tuky 0,0 g nasýtené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 73,0 g z toho cukor 0,0 g bielkoviny 0,0 g soľ 0,0 g
- Alergény
- Sójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 88 g
- Potravinársky podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- MENTOS ŽUVAČKY PF FRESHMINT CURVY DOSE
- Výrobca
- CFP Brands
- Číslo od výrobcu
- 18779
- EAN kód
- 000008074682980746829
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sladidlá (xylitol, sorbitol, manitol, maltitolový sirup, maltitol, aspartám, acesulfám K, sukralóza), žuvacia hmota, stabilizátor (glycerol), arómy, škrob, maltodextrín, emulgátory (estery cukrov mastných kyselín, SOJALECITHIN), zahusťovadlá (celulózová guma, xantánová guma, arabská guma), extrakt zo zeleného čaju (0,1 %), kokosový tuk, leštiaca látka (karnaubský vosk), antioxidant (E321), farbivo (brilantná modrá FCF). Obsahuje zdroj fenylalanínu.
- Výživové údaje
- Energetická / kalorická hodnota 753 kJ / 181 kcal Tuky 0,0 g nasýtené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 73,0 g z toho cukor 0,0 g bielkoviny 0,0 g soľ 0,0 g
- Alergény
- Sójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 88 g
- Potravinársky podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- MENTOS ŽUVAČKY PF FRESHMINT CURVY DOSE
- Výrobca
- CFP Brands
- Číslo od výrobcu
- 18779
- EAN kód
- 000008074682980746829
Hodí sa k tomu

Mentos Full Fruit Kaugummi, zuckerfrei, Dose 6x 70g 35 Dragees
49,86 €/1kg
20,94 €
Predajca: Store-Germany

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

After Eight 21 samostatne balených tenkých čokoládových tyčiniek 200g
53,30 €/1kg
10,66 €
Predajca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686535561, 25 g, 175 g, D, e330, e420, e420ii, e428, 1690 kJ, 400 kcal
10,91 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti, Kaugummi, im Karton, 20 Stück, 540 g
21,35 €/1kg
11,53 €
Predajca: Store-Germany

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
104,55 €/1kg
4,60 €
Predajca: LAVONIO

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
0,06 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

mentos Fruity Fresh 3 jahoda, jablko, malina 33g
45,30 €/1kg
20,84 €
Predajca: Store-Germany

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvačky Wrigleys Airwaves Mentol & Eucalyptus 30 balení
62,46 €/1kg
31,48 €
Predajca: Store-Germany

Hubba Bubba 356567 Hubba Bubba MEGA LANG Triple Mix Kaugummis 1 Rolle
42,50 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees
7 050,00 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Mentos mätové dražé 40 x 38 gramov
32,57 €/1kg
49,50 €
Predajca: Pantry_Intl

Schock Formhaus D-100S A Onyx vstavané umývadlo - Umývadlo na dosku
264,00 €
Predajca: HAI-END

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
66,29 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žuvačky
Hmotnosť 0,086 kg
Žuvačky sú najlepšie. Ďakujem za výrobky, bola som veľmi spokojná. Doručenie bolo do 2 dní
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,088 kg
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 0,084 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















Žuvačky Wrigley's Big Red 150 kusov (10x15 prúžkov)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,99 €
Predajca: Heartforcards
81,61 €/1kg

WAKEY vitamínové kofeínové energetické vrecúško 100 mg mäta 20 kusov
10,99 €
Predajca: NIKCORP
549,50 €/1kg

Carribean Fruit Mix Bubble Gum ovocná zmes žuvačiek 1600g
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,02 €/1kg

Displej s 50 guličkami "Fini Booom Bubble Gum" s príchuťou žuvačky, tvar tenisového loptičky, balenie po 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
14,95 €/1kg

Kompletný displej 12 x Mini automat na žuvačky 13 cm s možnosťou opakovaného plnenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,79 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,22 €/1kg

Sada produktov Komplett 200x: Fini Dinoeggs, príchute: Bubble Gum (žužlovacia guma), Erdbeere (jahoda)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,39 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,39 €/1kg

Displej s 200 kusmi žuvačiek Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jadrom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,99 €/1kg

Výkladová vitrína, celkom 40 kusov, model "Fini Jumbo Tornado 6", farba: zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,59 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,30 €/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,10 €/1kg

Extra® 452097 Extra® PROFESSIONAL FRESH MELON MINT Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
518,89 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 €/1kg

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,71 €/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7 050,00 €/1kg

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žuvačky 50 pastiliek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,29 €/1kg

Žuvačky Kyslá melónová žuvačka 300 kusov plechovka 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,11 €/1kg

Booom Vodný melón 1100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,68 €/1kg

Magické žuvačky Sour Apple 7g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
0,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,75 €/1kg

Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Ovocná zmes Žuvačky Ovocie 20g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,00 €/1kg