5,0



Na základe 19 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Emporio She EDP 100ml748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef RedColorado parfémovaná voda unisex 100 ml1 209,00 €/1l
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 309,00 €/1l
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
DKNY Donna Karan Be Delicious EDP 50 ml W868,60 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Donna Karan DKNY Be Delicious pre Ženy Parfumovaná Voda 50ml
942,00 €/1l
47,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Donna Karan Dkny Be Delicious parfumovaná voda v spreji 30ml
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Woda perfumowana, 30ml
729,00 €/1l
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda perfumowana, 100 ml
647,60 €/1l
64,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

DKNY Donna Karan Be 100% Delicious EDP 50 ml W
601,40 €/1l
30,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan Dkny Be Delicious Edp Sp 30ml Be Delicious Fresh Blossom Edp Sp 30ml Set - Ns
622,67 €/1l
37,36 €
Predajca: VISO

DKNY Golden Delicious parfémovaná voda pre ženy 30 ml
627,00 €/1l
18,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Dkny Be Delicious Crystallized Eau De Parfum 50ml Spray
1 136,00 €/1l
56,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

DKNY Golden Delicious parfumovaná voda 100ml
308,40 €/1l
30,84 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná voda Donna Karan Golden Delicious 100 ml
374,00 €/1l
37,40 €
Predajca: somnia24

DKNY My NY parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 780,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Be Delicious Eau De Parfum Spray 30ml Sada 2 ks
1 041,67 €/1l
31,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Táto parfumovaná voda Be Delicious od DKNY je pastvou pre zmysly so svojou sviežou, sofistikovanou vôňou. Parfém je ľahký, osviežujúci a ideálny na celý deň. Zloženie sa otvára vrchnými tónmi fialky, jablka, magnólie a grapefruitu, ktoré sa prelínajú so srdcovými tónmi konvalinky, ruže a fialky. Završujú ju základné tóny santalového dreva, jantáru a pižma. Ovocná vôňa Be Delicious, vytvorená v elegantnom flakóne z kovu a skla v tvare jablka, spája vôňu jablka so sofistikovanou zmesou exotických kvetín a zmyselných drevín.
- Obsah: 30 ml
- Parfumovaná voda pre ženy
- Vrchné tóny: Vôňa: fialka, jablko, magnólia a grapefruit
- Srdcové tóny: konvalinka, ruža a fialka
- Základné tóny: Santalové drevo, jantár a pižmo
- Svieža, rafinovaná vôňa
DONNA KARAN BE DELICIOUS WOMAN parfumovaná voda 30 ml
Svieža, moderná, energická a zvodná vôňa inšpirovaná čarom New Yorku. Pre dámy, ktoré sú zmyselné, sexy a otvorené novým pocitom.
Vrchné tóny: grapefruit, uhorka, magnólia.
Srdce: jablko, tuberóza, konvalinka, ruža, fialka.
Základné tóny: biela ambra, santalové drevo.
Moderné potešenie pre vaše zmysly! DKNY Be Delicious sa dodáva v elegantnej jablkovej fľaši z chrómu a zeleného skla. Sofistikovaná vôňa, ktorá spája ovocnú chuť jablka so zmesou exotických kvetín a zmyselných drevín. Osviežujúci parfém od Donny Karan.
- Množstvo: 30 ml
- Rok vydania: 2004
- Vrchné tóny: uhorka, magnólia, grapefruit
- Srdcové tóny: zelené jablko, ruža, tuberóza, fialka, konvalinka
- Základné tóny: jantár, drevité tóny
- pre dámy
Vôňa spájajúca atmosféru zrelého mesta plného nových možností. Ochutnajte život v New Yorku. Prvé pokušenie - to je vôňa Evy, ktorá vzbudzuje Adamovu žiadostivosť a túžbu. Nevinný, sexi, svieži, provokatívny, zmyselný, prívetivý a zvodný pocit, ktorý vás núti dotýkať sa ho, cítiť jeho vôňu a podeliť sa oň s ostatnými. DKNY Be Delicious - sviežosť z New Yorku. Zahryznite si do života a vychutnajte si ho!
Dámsky parfém Be Delicious Donna Karan EDP 30 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Be Delicious Donna Karan EDP a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémoms jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Donna Karan!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Be Delicious
DKNY Be Delicious by Donna Karan je svieža, ovocná dámska vôňa, ktorá sa hodí pre odvážne, ale šarmantné ženy.
- Vrchné tóny: Zloženie: grapefruit, uhorka a magnólia
- Srdcové tóny: Tuberóza, ruža, konvalinka, fialka a zelené jablko
- Základné tóny: Drevité tóny, jantár a santalové drevo
DKNY Be Delicious bola vydaná v roku 2004.
DKNY Be Delicious pre ženy je neuveriteľnou pastvou pre zmysly. Inšpiráciou pre vôňu Donny Karan bol duch New Yorku. Kompozícia vône zdôrazňuje individualitu ženy, odráža jej srdečnosť a nežnosť. Vyjadruje túžbu. Táto brilantná kombinácia ovocných tónov vône obsahuje arómu šťavnatého amerického jablka, zelenej uhorky a šťavnatého grapefruitu. Jemné kvetinové tóny v srdci vône sú zmesou tuberózy, bielej konvalinky, ruže a fialky. Vzácny jantár v kombinácii s vôňou exotických drevín dotvára zmyselné prostredie.
Vrchné tóny: grapefruit, uhorka, magnólia
Srdce: tuberóza, ruža, konvalinka, fialka, zelené jablko
Základnétóny: drevité tóny, jantár, santalové drevo
DKNY DKNY Be Delicious.
Parfumovaná voda pre ženy.
30 ml
Parfémovaná voda Be Delicious od značky DKNY bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Donna Karan DKNY Be Delicious for Women, Woda perfumowana, 30ml
DKNY Donna Karan NY Be Delicious -Parfumovaná voda DKNY Be Delicious pre ženy je moderným stelesnením pôžitku. DKNY Fascinujúca vôňa v tvare jablka. DKNY dokonale spája zmyselné tóny exotických kvetín, rafinovaných drevín a ovocnej jablkovej arómy, aby vytvorila celkový koncert, ktorý vzrušujúcim spôsobom oslavuje individualitu a výnimočné vlastnosti nositeľky. Zloženie vône: Vrchné tóny: grapefruit, uhorka, magnólia Srdcové tóny: jablko, konvalinka, ruža, tuberóza, fialka Základné tóny: dreviny, biely jantár
DKNY Be Delicious Women Edp Spray 81TG ZWITSERLAND karton @ 40 flessen x 30 ml
Vrchné tóny: Vôňa: magnólia, uhorka, grapefruit: Stredné tóny: Zelené jablko, fialka, konvalinka, ruža, tuberóza: Základné tóny: Santalové drevo, jantár, drevité tóny
Dkny Bedelicious(w)edp Sp 1.0oz(nové balenie)(l Free)
Zažite chuť u a obdarujte svoje telo.
Donna Karan NY Be Delicious parfumovaná voda v spreji 30 ml
.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Donna Karan DKNY Be Delicious for Women, Woda perfumowana, 30ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 30 ml
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 0763511009800763511009800
- Číslo od výrobcu
- 417186
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Donna Karan DKNY Be Delicious for Women, Woda perfumowana, 30ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 30 ml
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 0763511009800763511009800
- Číslo od výrobcu
- 417186
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Woda perfumowana, 30ml
729,00 €/1l
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Adler AD 8084, 4 L, Čierna
48,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
270,80 €/1l
27,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml
20,24 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Hama 00110931, Strieborná, 400 mm, 460 mm, 265 mm, 54 mm, 2,66 kg
27,38 €
Predajca: egenta-shop

Donna Karan Dkny Be Delicious Edp Sp 30ml Be Delicious Fresh Blossom Edp Sp 30ml Set - Ns
622,67 €/1l
37,36 €
Predajca: VISO

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

vidaXL 7-dielny záhradný jedálenský set z masívneho agátového dreva
556,00 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Papier na pečenie Arendo pre teplovzdušnú fritézu, štvorcový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusov
1,04 €/1m
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

axion® Kineziologická páska 5 cm x 5 m - 2 kotúče - vodotesná páska v modrej farbe, fyzioterapeutická páska, kineziologická páska
4,40 €/1m
43,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Clauss BC-S10038 Sada na manikúru Clauss, v koženkovom puzdre, 8 dielov, čierna
20,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Donna Karan DKNY Be Delicious pre Ženy Parfumovaná Voda 50ml
942,00 €/1l
47,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

KREUL 75305, Ruže, Biela, Kriedová farba, Tekuté, 150 ml, 4 kusov
132,60 €/1l
19,89 €
Predajca: MUZIKER

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda perfumowana, 100 ml
647,60 €/1l
64,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Osvežujúci Nektár Be Delicious - Parfumovaná Voda 50ml
519,20 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan Dkny Be Delicious parfumovaná voda v spreji 30ml
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum DKNY
Tento parfum používam už roky. Svieža a príjemná vôňa. Vydrží mi veľmi dlho. Kupujem si ho znova a znova.
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobrý, má triedu, už niekoľko rokov mám to isté, môžem s radosťou odporučiť
Hodnotenie z 26. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krátky čas dodania
Položka má príjemnú kvetinovú vôňu, ktorá je presne to, čo sa mi páči.
Hodnotenie z 15. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa
Veľmi príjemná , ľahká vôňa, nie vtieravá, hodí sa na každú príležitosť.
Hodnotenie z 1. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný, ako vždy, keď si niečo objednám z Kauflandu.
Vôňa parfumu je veľmi svieža a príjemná. Odporúčal by som ho ostatným
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Malý darček
Ako viem, super produkt...
Hodnotenie z 6. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum DKNY
Parfém bol darček a bol veľmi dobre prijatý.
Hodnotenie z 4. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DKNY Be Delicious
všetko top, dobrá vôňa, rýchle dodanie, vždy sa rád vrátim
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l