4,8



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Eau de Parfum Armani Code Eau de Toilette Pour Homme764,35 €/1l
152,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
GIORGIO ARMANI PRIV Rose Alexandrie, toaletná voda, 100 ml2 272,50 €/1l
227,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml885,50 €/1l
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Eaux Pour Homme Eau de Cèdre Eau de Toilette 100ml1 302,90 €/1l
130,29 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani He toaletná voda 100ml
433,00 €/1l
43,30 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Femme Edt Spray
1 114,10 €/1l
111,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Armani Code Luna Eau Sensuelle EDT 75 ml
2 520,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Giorgio Armani - Emporio Armani He - Pre mužov, 50 ml
1 308,20 €/1l
65,41 €
Predajca: Parfumtoi

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
717,60 €/1l
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani, Code, Eau de Toilette, Für Männer, Nachfüllbar, 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Armani (Giorgio Armani) Armani Privé Vetiver D'Hiver toaletná voda unisex 50 ml
3 188,80 €/1l
159,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Sport Code Pour Homme 75 Ml Eau De Toilette Spray
3 320,00 €/1l
325,00 €
-76,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Armani Diamonds For Men Edt 75ml
659,87 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray 30Ml
1 731,67 €/1l
54,54 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Eau Pour Homme Edt Spray
1 173,40 €/1l
117,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Emporio Diamonds pre mužov, toaletný sprej
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Fragrance, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Lavender, amber apple, spearmint, citrus, cinnamon, cranberry, Sprej
531,00 €/1l
26,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Emporio Armani Night Herren toaletná voda 100ml
2 490,00 €/1l
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Giorgio Armani - Emporio Diamonds Rose 30 ml toaletná voda
2 233,67 €/1l
67,01 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Emporio Armani bola uvedená na trh v roku 1998 návrhárskym domom Giorgio Armani a je považovaná za ostrú, drevitú, machovú vôňu. Táto mužná vôňa obsahuje zmes korenia, vetiveru a jemných podtónov aromatických drevín a pižma. Odporúča sa na nosenie počas dňa.
Emporio Armani Lui toaletná voda s rozprašovačom 100ml
Giorgio Armani Emporio Armani He.
Eau de Toilette für Herren.
100 ml
Toaletná voda Emporio He od značky Armani (Giorgio Armani) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Giorgio Armani Emporio He Lui Il Él 100 ml EDT sprej NEU Original
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3360372061830
- Číslo od výrobcu
- 6689
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3360372061830
- Číslo od výrobcu
- 6689
Hodí sa k tomu

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Femme Edt Spray
1 114,10 €/1l
111,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,15 €
Predajca: Tradior

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
885,50 €/1l
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Esperanza EKH008, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Sklo, 2 zone(s), 2 zone(s)
86,87 €
Predajca: Katomix

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani He toaletná voda 100ml
433,00 €/1l
43,30 €
Predajca: PerfumTraders

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
717,60 €/1l
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ePubIsland

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani Code toaletná voda 75ml
1 117,73 €/1l
83,83 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani - Emporio Armani He - Pre mužov, 50 ml
1 308,20 €/1l
65,41 €
Predajca: Parfumtoi

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Emporio Armani Lui he el - toaletná voda pre ženy
1 074,40 €/1l
53,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S, 6,7 L, Strieborná, Otočné, 6,7 L, Miešanie, Miešanie, Nerezová oceľ
361,30 €
Predajca: GaladorEU

ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
157,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 125ml
812,24 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku.
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zmenená stránka
Cítim sa ako iná vôňa ako moja posledná EdT. čas letí.
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. septembra 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. februára 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l