5,0



Na základe 6 hodnotení
Boucheron Boucheron Pour Homme Woda toaletowa 100ml
35,35 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €-9%
319,50 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml393,00 €/1l
78,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
387,20 €/1l
38,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
504,10 €/1l
50,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 299,40 €/1l
64,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme, Woda toaletowa, 30ml
1 146,33 €/1l
34,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme, Woda toaletowa, 50ml
821,20 €/1l
41,06 €
Predajca: somnia24

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
468,70 €/1l
46,87 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 083,50 €/1l
108,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
516,50 €/1l
55,85 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,65 €
Predajca: PerfumTraders

Lolita Lempicka Lempicka Homme Woda toaletowa, 100ml
343,10 €/1l
35,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,31 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
783,60 €/1l
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Sentiment Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
355,80 €/1l
35,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme Woda toaletowa, 30 ml
848,67 €/1l
25,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cacharel - Cacharel pour Homme EDT 100ml
425,50 €/1l
42,55 €
Predajca: Sykz

Kenzo L'eau Kenzo Boisee, Woda toaletowa, 50ml
783,00 €/1l
39,15 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: ambra, benzoín, dubový mach, fazuľa tonka, kadidlo, pižmo, santalové drevo, vetiver
- Srdcové tóny: jazmín, karafiát, konvalinka, koreň kosatca, ruža, ylang-ylang
- Vrchné tóny: bazalka, bergamot, citrón, citrón, verbena, levanduľa, mandarínkovo-pomarančová vôňa, pomaranč
- Typ: toaletná voda
- Určenie: Pre mužov
- Objem: 100 ml
Paco Rabanne Lady Million Lucky parfumovaná voda v spreji 30ml
Boucheron Pour Homme toaletná voda v spreji 100ml
Boucheron Boucheron Pour Homme.
Toaletná voda, pre mužov.
100 ml
Toaletná voda Boucheron v spreji (100 ml) pre mužov zaujme sviežou a drevitou vôňou. Vrchná nóta je svieža s bazalkou, bergamotom, levanduľou, mandarínkou, pomarančom, verbénou a citrónom. Sebavedomí a štýlovo založení muži túto vôňu radi nosia aj každý deň. Vďaka zloženiu je vôňa na pokožke mimoriadne intenzívna a dlhotrvajúca. Ťažký sklenený flakón je zároveň ideálnym nápadom na darček.
Klasický a charakteristický parfém Boucheron povznáša mužskú osobnosť s aurou elegancie a ľahkosti vďaka koncentrácii v toaletnej vode. Toaletná voda Boucheron Pour Homme je aromatická, citrusová a drevitá vôňa. Náruč bergamotu a verbeny osviežená koriandrom a bazalkou. Odvaha kvetinového aspektu zloženého z ruží a ylang ylang, úprimná ozvena ženského parfumu. Základ z tavených drevín, vetiveru, pačuli, santalového dreva a dubového machu. A to všetko charakteristický obal pretkaný bielym machom.
nové a v originálnom balení
Boucheron Pour Homme Edt 100 ml
- Hmotnosť
- 0.309 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol, denaturovaný, destilovaná voda a čuchové poznámky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3577580203086
- Číslo od výrobcu
- B000E7STVQ
- Hmotnosť
- 0.309 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol, denaturovaný, destilovaná voda a čuchové poznámky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3577580203086
- Číslo od výrobcu
- B000E7STVQ
Hodí sa k tomu

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
387,20 €/1l
38,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boucheron Jaipur Homme - Parfumovaná voda 100 ml - Elegánny mužský parfém v luxusnej fľaštičke. Osvežujúca aróma ideálna na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
348,20 €/1l
34,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Boucheron - Boucheron pour Homme EDP 100ml
393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
504,10 €/1l
50,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
368,10 €/1l
36,81 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
321,80 €/1l
32,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 299,40 €/1l
64,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Bvlgari AQVA Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
980,30 €/1l
98,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
305,70 €/1l
36,02 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,57 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
126,80 €/1l
7,97 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Bugelo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
297,70 €/1l
31,11 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,77 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg kolínska voda unisex 50 ml
355,20 €/1l
17,76 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
992,00 €/1l
99,20 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. septembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Boucheron
Som veľmi spokojný, bolo to veľmi rýchle a obal nebol poškodený, takže som ho mohol dať ako darček.
Hodnotenie z 23. septembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. januára 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. septembra 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. novembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(584)Počet hodnotení: 584
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l