4,7



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2312,50 €/1kg
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Inoa 7.44 farba na vlasy bez amoniaku 60 ml – stredne blond hlboká medená220,83 €/1l
14,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Coloration Professionnel Inoa Oxidation Colour 511,15 €/1kg
11,15 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Permanentné farbenie Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6.0 (50 ml)215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 2.10
172,86 €/1kg
12,10 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
97,50 €/1kg
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Majirel, Permanent Hair Dye, 7.4 , 50 ml
89,90 €/1kg
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blond, 12/0, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9.12 60 g
216,67 €/1l
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 6,0 60 g
225,00 €/1l
13,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Hair Color profesionálna permanentná farba na všetky typy vlasov 6RB 60 ml
232,67 €/1l
13,96 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Topchic Hair Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8NA 60 ml
223,50 €/1l
13,41 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Topchic Hair Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9NN 60 ml
137,50 €/1l
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Hair Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 7MB 60 ml
162,33 €/1l
9,74 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Topchic Hair Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 11P 60 ml
232,67 €/1l
13,96 €
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Majirel HighLift profesionálna permanentná farba na vlasy Beige 50 ml
127,90 €/1kg
12,79 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
175,33 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'orealMajirel | Permanentná farba na vlasy - Farba 8 svetlá blond 50ml
Farba: 8 svetlá blondO produkte:Majirel je profesionálna kultová farba na vlasy. Možno ju použiť na zakrytie až 100 % šedín. Jedinečné zloženie so zložkami Ionene G a Incell, ktoré sú obsiahnuté aj v prípravkoch starostlivosti o vlasy Loreal, dodáva vlasom nielen krásnu farbu, ale ich aj vyživuje a dodáva im pružnosť. V závislosti od zvolenej farby môže farba zosvetliť alebo stmaviť vlasy až o 3 odtiene. Použitá technológia: - Ionene G - obnovuje keratínové väzby vo vlasoch a vyhladzuje povrch vlasov - Incell - má schopnosť obnoviť bunkový cement. Na zosvetlenie vlasov až o 2 odtiene sa farba zmieša so 6 % oxidačným činidlom v pomere 1:1,5, t. j. na celú 50 ml tubu farby sa pridá 75 ml oxidačného činidla. Na zosvetlenie vlasov až o 3 odtiene sa farba zmieša s 9 % oxidačným činidlom v pomere 1:1,5. Pri vyššom percente šedivých vlasov (viac ako 50 %) je potrebné k vybranej farbe pridať prírodný odtieň - bez desatinnej čiarky alebo s 0 alebo 3 desatinnými čiarkami (napr. 9,0 alebo 7,3). Takáto zmes v kombinácii so 6 % oxidačným činidlom umožňuje úplné pokrytie šedivých vlasov.Obsah:50 ml Podrobný návod na aplikáciu farby je súčasťou balenia
UPOZORNENIE: Farba neobsahuje oxidačné činidlo.Koncentráciu farby prispôsobte požadovanému výsledku farbenia a stavu vašich vlasov.
Nezabudnite sa tiež o vlasy po farbení dobre starať - len pri dôkladnej ochrane si vlasy zachovajú farbu dlhý čas.
Návod na použitie:
- Zmiešajte vybraný farebný odtieň (odtiene) s vhodným oxidačným činidlom v pomere 1:1,5,
- Výslednú zmes naneste na suché, neumyté vlasy,
- nechajte pôsobiť 35 minút, nie dlhšie,
- Zmes nanesenú na dĺžky a konce vlasov zrieďte malým množstvom teplej vody (5-15 ml),
- Po 35 minútach vlasy dôkladne premasírujte (aby ste uvoľnili zvyšky zmesi z vlasových kutikúl a pokožky)
- Dôkladne opláchnite,
- Po farbení umyte vlasy šampónom alebo použite kondicionér alebo masku, aby ste uzavreli vlasovú kutikulu a farba vydržala.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Farbenie značky L´Oréal Professionnel z kolekcie Majirel boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 50 ml.
Loreal Majirel - Výživná krémová farba s optimálnou trvanlivosťou a 100 % krytím Majirel ponúka nekonečné spektrum farebných výsledkov s vynikajúcou trvanlivosťou a starostlivosťou. Na kompletné alebo čiastočné farbenie, od blond až po prirodzené farby, v žiarivých moderných odtieňoch. Bohatá, sýta a intenzívna farba 100 % krytie šedín Až 3 odtiene zosvetlenia Systém s dvojitým účinkom: 1. Ošetrujúci účinok Ionène G dopĺňa vlasy tam, kde je to potrebné, vo vnútri aj na povrchu. 2. Ošetrujúci účinok Ionène G dodáva vlasom potrebnú výživu. 2. 2. Farbiaci účinok jedinečnej kombinácie farbiacich látok zabezpečuje reflexné, žiarivé a dlhotrvajúce sfarbenie. 3. Dve revolučné ošetrujúce látky Ionenè G a Incell posilňujú a vyživujú všetky 3 zóny vlasov. Bezpečný, precízny farebný výsledok. Jednoduchá aplikácia, optimálny komfort používania. Široká škála odtieňov s až 3 tónmi zosvetlenia a až 100 % krytím na bielych vlasoch. Krémová konzistencia zaručuje dokonalú priľnavosť pri korienkoch. Vynikajúce výsledky a výnimočná trvanlivosť aj pri častom umývaní vlasov. Obsah 50 ml
- optimálna odolnosť - Lesk a svietivosť - dokonalé krytie - spoľahlivý, presný a rovnomerný farebný výsledok - jednoduchá aplikácia - optimálne jednoduchá aplikácia základné a prirodzené intenzívne odtiene 50 ml tuba 8 svetlá blond
Loreal Majirel 8 svetlá blond 50 ml
Farba: 8 svetlá blondO produkte:Majirel je profesionálna kultová farba na vlasy. Možno ju použiť na zakrytie až 100 % šedín. Jedinečné zloženie so zložkami Ionene G a Incell, ktoré sú obsiahnuté aj v prípravkoch starostlivosti o vlasy Loreal, dodáva vlasom nielen krásnu farbu, ale ich aj vyživuje a dodáva im pružnosť. V závislosti od zvolenej farby môže farba zosvetliť alebo stmaviť vlasy až o 3 odtiene. Použitá technológia: - Ionene G - obnovuje keratínové väzby vo vlasoch a vyhladzuje povrch vlasov - Incell - má schopnosť obnoviť bunkový cement. Na zosvetlenie vlasov až o 2 odtiene sa farba zmieša so 6 % oxidačným činidlom v pomere 1:1,5, t. j. na celú 50 ml tubu farby sa pridá 75 ml oxidačného činidla. Na zosvetlenie vlasov až o 3 odtiene sa farba zmieša s 9 % oxidačným činidlom v pomere 1:1,5. Pri vyššom percente šedivých vlasov (viac ako 50 %) je potrebné k vybranej farbe pridať prírodný odtieň - bez desatinnej čiarky alebo s 0 alebo 3 desatinnými čiarkami (napr. 9,0 alebo 7,3). Takáto zmes v kombinácii so 6 % oxidačným činidlom umožňuje úplné pokrytie šedivých vlasov.Obsah:50 ml Podrobný návod na aplikáciu farby je súčasťou balenia
UPOZORNENIE: Farba neobsahuje oxidačné činidlo.Koncentráciu farby prispôsobte požadovanému výsledku farbenia a stavu vašich vlasov.
Nezabudnite sa tiež o vlasy po farbení dobre starať - len pri dôkladnej ochrane si vlasy zachovajú farbu dlhý čas.
Návod na použitie:
- Zmiešajte vybraný farebný odtieň (odtiene) s vhodným oxidačným činidlom v pomere 1:1,5,
- Výslednú zmes naneste na suché, neumyté vlasy,
- nechajte pôsobiť 35 minút, nie dlhšie,
- Zmes nanesenú na dĺžky a konce vlasov zrieďte malým množstvom teplej vody (5-15 ml),
- Po 35 minútach vlasy dôkladne premasírujte (aby ste uvoľnili zvyšky zmesi z vlasových kutikúl a pokožky)
- Dôkladne opláchnite,
- Po farbení umyte vlasy šampónom alebo použite kondicionér alebo masku, aby ste uzavreli vlasovú kutikulu a farba vydržala.
Farba na vlasy pôsobí vo všetkých vrstvách vlasového vlákna.
Vlasy sú posilnené a odolnejšie, čo umožňuje dosiahnuť dokonalý farebný výsledok s najvyššou presnosťou.
*Upozornenie: dizajn obalu sa mohol zmeniť, ale zloženie zostalo rovnaké.
Na doplnenie vašej farebnej kúry odporúčame prípravok Allerga Power Care! Allerga je vyživujúca intenzívna starostlivosť na báze rozpustných keratínových proteínov. Možno ho pridať k akémukoľvek chemickému ošetreniu, farbeniu, bieleniu, trvalej ondulácii, fixácii a rozčesávaniu vlasov. Allerga nielenže zabraňuje poškodeniu, ale zároveň posilňuje štruktúru vlasov, dodáva im objem, pružnosť a prirodzený lesk.
Upozornenie pri kúpe výrobkov na farbenie vlasov
Pri kúpe výrobkov na farbenie vlasov majte na pamäti, že všetky oxidačné výrobky na farbenie vlasov a výrobky obsahujúce priame farby na vlasy majú silný senzibilizujúci potenciál. Okrem toho môžu farby na vlasy spôsobiť závažné alergické reakcie.Vzhľadom na zloženie a návod na použitie je tento exkluzívny výrobok určený z bezpečnostných dôvodov výlučne na použitie profesionálnymi kaderníkmi. Pri používaní laikmi a konečnými spotrebiteľmi nie je možné zaručiť bezpečnosť používania! Za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo spracovaním neprofesionálmi a koncovými spotrebiteľmi sa nepreberá žiadna zodpovednosť.
Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
[Majirel] je permanentná farba od spoločnosti L'Oréal Professionnel. Ponúka sýtu, hlbokú a intenzívnu farbu s efektom zosvetlenia až o 3 odtiene. Vďaka viacrozmerným farebným molekulám ponúka Majirel 100 % krytie bielych vlasov s optimálnou trvanlivosťou. S aktívnymi ošetrujúcimi zložkami Ionène G a Incel pre silné a dobre upravené vlasy.
NOVÉ BALENIE - ROVNAKÝ OBSAH
Prechod na nové balenie Majirel sa uskutoční postupne v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Objednáte si ho ako zvyčajne a nové balenie dostanete automaticky, len čo staré už nebude na sklade.
Zloženie
VODA, CETEARYL ALKOHOL, HYDROXID AMÓNU, OLETH-30, HEXADIMETRÍN CHLORID, KYSELINA OLEJOVÁ, OLEYL ALKOHOL, p-AMINOFENOL, m-AMINOFENOL, METABISULFIT SODNÝ, HYDROXYBENZOMORFOLÍN, ETANOLAMÍN, TIOGLYCERÍN, TOLUÉN-2,5-DIAMÍN, BENZYLALKOHOL, 2-OLEAMIDO-1,3-OKTADEKÁNDIOL, REZORCINOL, EDTA, PARFUM / VÔŇA (F.I.L. C200210/1).
Majirel, legendárna profesionálna farba na vlasy. Absolútne žiarivé farby so širokou škálou sýtych odtieňov. Váš kolorista vám odhalí dokonalú farbu vlasov šitú na mieru. Sivé vlasy sú 100 % pokryté a zostávajú hebké. Pokročilé technológie Ionene Gtm a Incelltm zasahujú všetky tri úrovne vlasov Na ošetrenie celého vlasového vlákna
Chcete vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám permanentná farba Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 8 (50 ml ) pomôže dosiahnuť tento cieľ! Využite výhody a prednosti našich produktov L'Oreal Professionnel Paris a ďalších kaderníckych potrieb od 100 % originálnych značiek.
- Typ: Profesionálny vlasový kozmetický prípravok pre profesionálov v oblasti vlasovej kozmetiky:
- Trvalá
- Krém
- Objem: 50 ml
- Odporúčané použitie: Vhodné pre všetky typy vlasov
- Vlastnosti: Dlhotrvajúci účinok
- Pohlavie: Unisex
- Farba: Nº 8
L'Oréal MAJIREL 8 50ml
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Farbenie značky L´Oréal Professionnel z kolekcie Majirel boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 50 ml.
Loreal Majirel - Výživná krémová farba s optimálnou trvanlivosťou a 100 % krytím Majirel ponúka nekonečné spektrum farebných výsledkov s vynikajúcou trvanlivosťou a starostlivosťou. Na kompletné alebo čiastočné farbenie, od blond až po prirodzené farby, v žiarivých moderných odtieňoch. Bohatá, sýta a intenzívna farba 100 % krytie šedín Až 3 odtiene zosvetlenia Systém s dvojitým účinkom: 1. Ošetrujúci účinok Ionène G dopĺňa vlasy tam, kde je to potrebné, vo vnútri aj na povrchu. 2. Ošetrujúci účinok Ionène G dodáva vlasom potrebnú výživu. 2. 2. Farbiaci účinok jedinečnej kombinácie farbiacich látok zabezpečuje reflexné, žiarivé a dlhotrvajúce sfarbenie. 3. Dve revolučné ošetrujúce látky Ionenè G a Incell posilňujú a vyživujú všetky 3 zóny vlasov. Bezpečný, precízny farebný výsledok. Jednoduchá aplikácia, optimálny komfort používania. Široká škála odtieňov s až 3 tónmi zosvetlenia a až 100 % krytím na bielych vlasoch. Krémová konzistencia zaručuje dokonalú priľnavosť pri korienkoch. Vynikajúce výsledky a výnimočná trvanlivosť aj pri častom umývaní vlasov. Obsah 50 ml
- optimálna odolnosť - Lesk a svietivosť - dokonalé krytie - spoľahlivý, presný a rovnomerný farebný výsledok - jednoduchá aplikácia - optimálne jednoduchá aplikácia základné a prirodzené intenzívne odtiene 50 ml tuba 8 svetlá blond
Loreal Majirel 8 svetlá blond 50 ml
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, CETEARYL ALKOHOL, HYDROXID AMÓNU, OLETH-30, HEXADIMETRÍN CHLORID, KYSELINA OLEJOVÁ, OLEYL ALKOHOL, p-AMINOFENOL, m-AMINOFENOL, METABISULFIT SODNÝ, HYDROXYBENZOMORFOLÍN, ETHANOLAMÍN, THIOGLYCERÍN, TOLUÉN-2,5-DIAMÍN, BENZYL ALKOHOL,
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474634003046
- Číslo od výrobcu
- 60138325
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, CETEARYL ALKOHOL, HYDROXID AMÓNU, OLETH-30, HEXADIMETRÍN CHLORID, KYSELINA OLEJOVÁ, OLEYL ALKOHOL, p-AMINOFENOL, m-AMINOFENOL, METABISULFIT SODNÝ, HYDROXYBENZOMORFOLÍN, ETHANOLAMÍN, THIOGLYCERÍN, TOLUÉN-2,5-DIAMÍN, BENZYL ALKOHOL,
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474634003046
- Číslo od výrobcu
- 60138325
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 2.10
172,86 €/1kg
12,10 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
312,50 €/1kg
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
100,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Majirel, Permanent Hair Dye, 7.4 , 50 ml
89,90 €/1kg
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

ORIGINÁL - Plech na pečenie Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originál - 465 x 375 x 29 - smalt
38,49 €
Predajca: SUM24

L'Oréal Professionnel Majirel výživný farbiaci krém 4 hnedá 50 ml
205,00 €/1l
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 50 ml
460,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
97,50 €/1kg
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Majirel 5.0 Farba na vlasy Intenzívna svetlo hnedá 50 ml
500,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6.0 (50 ml)
215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 6.34 50 ml
159,80 €/1l
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 9.3
195,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 6.35 50 ml
159,80 €/1l
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0
395,00 €/1l
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
339,80 €/1kg
16,99 €
Predajca: Parfumtoi

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
127,00 €/1kg
12,70 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
172,50 €/1kg
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L’Oreal Professionnel Majirel Farba na vlasy 5 Svetlo hnedá 50 ml
195,00 €/1kg
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Light Master Pre-Bonded 8 bieliaci prášok 500g
63,00 €/1kg
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Loreal Majirel Farba na vlasy 9.1 Popelavá blond 50 ml
195,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
143,38 €/1kg
10,75 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 6.3
107,50 €/1kg
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a konkurencieschopná cena
Áno, používame túto položku už mnoho rokov a je kvalitná
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba pleti
Skvelá farba.
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l