5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant v spreji Bruno Banani Magic Man 75ml.258,00 €/1l
19,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Wild - dezodorant v spreji, 150 ml59,93 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Extase Deodorant Fialkový, 150 ml52 882,35 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bi-es, Nazalie Dezodorant, 150 ml53,27 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Malizia Uomo Musk - Mužský dezodorant, 150ml
53,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

James Bond Quantum DEO ve spreji 150 ml M
33,60 €/1l
5,04 €
Predajca: Bugelo

Montblanc Explorer Deodorant Stick 75 g
196,00 €/1kg
14,70 €
Predajca: MANADA

Bettina Barty, Vanilla, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
38,47 €/1l
5,77 €
Predajca: Katomix

Tabac Original, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 24 h
35,05 €/1l
7,01 €
Predajca: NutraBestBG

Malizia Uomo, Zlatý deodorant vo spreji, 150 ml
57,93 €/1l
8,69 €
Predajca: MANADA

Lactovit Man Deodorant 48h Spray 200ml
41,35 €/1l
8,27 €
Predajca: Parfumtoi

Jean Marc Billioner Dezodorant, 150ml
15 650,00 €/1kg
12,30 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Man Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
204,13 €/1l
15,31 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Chanson Chanson Deau 200ml dezodorant
49,30 €/1l
9,86 €
Predajca: Katomix

CR7 Origins Dezodorant, 150ml
27,33 €/1l
5,42 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,10 €
Predajca: NutraBestBG

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

MALIZIA DONNA telov dezodorant v spreji - CERTEZZA - 150ml
75,87 €/1l
11,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Jovan - Musk Oil Deo Spray 150ml
115,93 €/1l
17,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfém Otto Kern Signature Man zaručuje dlhotrvajúcu sviežosť a zároveň je šetrný k pokožke. Jeho vôňa je výrazná a vyžaruje energiu mužnosti s nenápadným šarmom. Vôňa bergamotu, kardamomu a pelynku podtrhuje osobnosť nositeľa svojou pikantnou a sviežou eleganciou. Levanduľa, pomarančový kvet a škorica jemne, no zároveň exkluzívne očarúvajú zmysly
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- BUTÁN, ALKOHOL, PROPÁN, VÔŇA (PARFUM), DIPROPYLÉNGLYKOL, FENOXYETANOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, VODA (AQUA), LINALOOL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, TOKOFERYLACETÁT
- Výrobca
- Mäurer & Wirtz
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011700837182
- Číslo od výrobcu
- 837182
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- BUTÁN, ALKOHOL, PROPÁN, VÔŇA (PARFUM), DIPROPYLÉNGLYKOL, FENOXYETANOL, ETYLHEXYLGLYCERÍN, VODA (AQUA), LINALOOL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, TOKOFERYLACETÁT
- Výrobca
- Mäurer & Wirtz
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011700837182
- Číslo od výrobcu
- 837182
Hodí sa k tomu

Senseo CSA230/50, Kávovar na pody, 0,9 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna, Šedá
226,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Súprava 10 uterákov pre hostí, bavlna, 30x50 cm, biela
62,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dezodorant sprej Bruno Banani Man's Best, 75ml
10 826,67 €/1l
8,12 €
Predajca: Katomix

Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
575,39 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Mirjan24_SKCZ

Bestway Fast Set 57266, 3638 L, Nafukovací bazén, Modrá, 8,31 kg
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Otto Kern The Man of Sport - toaletná voda 50 ml
571,00 €/1l
28,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brašňa na bicykel FISCHER Kurier, biela/čierna z odolnej, nepremokavej plachty - 1 kus (86264)
35,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ochrana dverí
43,75 €
Predajca: conquestgmbh

Trezor digitálny 230x170x170mm čierny ISO 8799
26,06 €
Predajca: Eoshop

Posteľ pre psa BOUTIQUE ZOO | Oválny vankúš pre psov alebo mačky | Gauč pre psa s vankúšom odolným proti poškriabaniu | Umývateľný polyester sivý XL
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
389,99 €
-42,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Súprava vozidla a dráhy, 3 rok / roky, Plast, Modrá, Červená, Biela
41,24 €
Predajca: Humbi

PLAYMOBIL Dollhouse 70205, 6 rok / roky
172,21 €
Predajca: Nejhracka

s.Oliver Selection Women Woda toaletowa, 50ml
571,20 €/1l
28,56 €
Predajca: PerfumTraders

Veľká garáž, parkovisko 3, autá, autoumyváreň, pretekárska dráha, 4 úrovne
55,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Dtboom

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Elektrické bicykel Zündapp Z802, 28-palcové trekingové koleso, farba: sivá/zelená
999,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Estilo

Remy Latour Cigar toaletn voda v spreji 100 ml
176,80 €/1l
17,68 €
Predajca: FragrancesBg

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa je príjemná
Objem 0,45 lPočet kusov 3
Tento produkt používam už mnoho rokov, pretože sa mi páči jeho vôňa. Bohužiaľ, v bežných drogériách sa už nedá kúpiť. Kedysi som ho dokonca našla aj na regáloch v obchode Kaufland. Ale to už bolo pred niekoľkými rokmi
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,45 lPočet kusov 3
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l