4,8



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wahl TurboBooster hair dryer 4314-047593,12 €/1kg
107,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Remington PROLuxe Midnight Edition, AC, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W48,78 €/1kg
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
ProfiCare 330170, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 1800 W, 2200 W24,98 €/1kg
32,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ďalšie informácie o reklame
Braun HD785, 70 °C, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Tlačidlá, Jazdec, 2000 W110,32 €/1kg
132,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Remington D3010, Čierna, Pútko na zavesenie, 2000 W
38,13 €/1kg
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Remington Thermacare Pro 2300, 23,6 m/s, Čierna, Hnedá, Pútko na zavesenie, 2300 W, 2100 W, 320 mm
43,32 €/1kg
42,45 €
Predajca: somnia24

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,69 €/1kg
41,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Adler AD 2248, AC, Bronzová, Biela, Jednofarebné, Plast, 1,8 m, 2400 W
31,52 €/1kg
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén Remington D5210, 2200 W, iónová technológia, 3 nastavenia tepla/2 nastavenia fúkania, nastavenie chladenia
32,57 €/1kg
28,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5226, 90 m³/h, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2400 W, Box
25,53 €/1kg
45,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington AC5999, 36,1 m/s, Čierna, 3 m, 2300 W
66,78 €/1kg
43,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5215, Čierna, Pútko na zavesenie, 2300 W, 285 mm, 240 mm, 115 mm
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Remington D5000, Čierna, Pútko na zavesenie, 1,8 m, 1800 W, 170 mm, 270 mm
43,29 €/1kg
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5220, Čierna, Pútko na zavesenie, 1,8 m, 2400 W, 239 mm, 286 mm
38,49 €/1kg
38,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

REMINGTON D3194 Ionic Dry 2.200W
19,93 €/1kg
29,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington Thermacare Pro 2200, 22,2 m/s, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2000 W, 1 kusov
31,47 €/1kg
25,49 €
Predajca: alleop

Remington D2400, Čierna, Strieborná, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 1400 W, 120-240 V, 150 mm
60,32 €/1kg
22,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Remington D3015 iónový sušič vlasov - ľahký a kompaktný pre dokonalý styling
Vyskúšajte výkonný 2000-wattový sušič vlasov od spoločnosti Remington, ktorý je špeciálne navrhnutý na rýchle a efektívne sušenie. REMINGTON D3015 kombinuje vynikajúci výkon s kompaktným dizajnom, ktorý je ideálny na použitie doma alebo na cestách. Či už na cestách alebo na každodenné použitie, tento sušič vlasov je vaším dokonalým spoločníkom.
Silný výkon pre každý typ vlasov
S výkonom 2 000 W a prúdením vzduchu pôsobivých 61 km/h ponúka REMINGTON D3015 výkon, ktorý potrebujete na rýchle vysušenie vlasov a ich dokonalú úpravu. Vďaka 3nastaveniamohrevu a 2 nastaveniam ventilátora si môžete prispôsobiť nastavenia tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám vašich vlasov. Či už máte jemné, poškodené alebo husté vlasy - tento sušič vlasov sa prispôsobí každej štruktúre.
Inovatívna technológia pre zdravé vlasy
Keramický iónový prstenec fénu REMINGTON D3015 zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla a minimalizuje tepelné namáhanie. To znamená menej krepovatenia a viac lesku pre vaše vlasy. Vďaka dodatočnej iónovej starostlivosti zostanú vaše vlasy zdravé a lesklé. Nastavenie ochladzovania vám tiež pomôže zafixovať váš styling, aby váš účes zostal dokonalý až do večera.
Praktický dizajn pre všestrannosť
Vďaka kompaktnému dizajnu je REMINGTON D3015 nielen výkonný, ale aj mimoriadne prenosný. Je ideálny na cesty a ľahko sa skladuje. Tento sušič vlasov vrátane difuzéra a stylingovej trysky ponúka širokú škálu možností stylingu: Pre extra plnosť a objem alebo precízne sušenie - presne podľa vašich predstáv.
Používanie šetrné k životnému prostrediu s ekologickým nastavením
Ďalšou zaujímavosťou fénu REMINGTON D3015 je nastavenie. Táto špeciálna funkcia vám umožňuje šetriť energiu bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v súvislosti s vynikajúcim výkonom sušenia. Pomáha tak chrániť nielen vaše vlasy, ale aj životné prostredie.
Špecifikácie: Sušič vlasov je vybavený systémom na sušenie bielizne, ktorý je určený na sušenie bielizne:
- Príkon: 2000 W
- Nastavenie ohrevu a ventilátora: 3 nastavenia ohrevu a 2 nastavenia ventilátora
- Rozmery: 28 x 10 x 11 cm
- Hmotnosť: 100 gramov
- Farba: biela
Tipy na použitie
Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vlasy pred vysúšaním jemne vysušiť uterákom a potom upraviť nastavenia ohrevu a fúkania podľa typu vlasov. Na konci použite nastavenie ochladzovania, aby ste účesu dodali extra pevnosť.
Bezpečnostné pokyny
Upozorňujeme, že fén REMINGTON D3015 by sa mal používať len v interiéri. Sušič vlasov uchovávajte mimo dosahu vodných zdrojov a nevystavujte ho extrémnemu teplu alebo vlhkosti. Sušič vlasov nepoužívajte počas sprchovania alebo vo vani
- Sušič vlasov Power Volume 2000 - Výkonný 2000-wattový sušič vlasov na rýchly a efektívny styling.
- Keramický iónový prstenec - Poskytuje rovnomerné rozloženie tepla a extra iónovú starostlivosť pre zdravý vzhľad vlasov.
- 3 nastavenia tepla a 2 samostatné nastavenia ventilátora - Dokonale prispôsobiteľné pre všestranné štýly a potreby.
- nastavenie - Šetrite energiu bez toho, aby ste znížili výkon sušenia.
- Stylingová tryska a difuzér - Na precízny styling a extra objem a objem, presne podľa vašich predstáv.
Sušič vlasov Remington d3015
Sušič vlasov Remington D3015 je zariadenie s výkonom 2 000 W, vďaka ktorému budú vaše vlasy vždy vyzerať úžasne. Zariadenie je vybavené ionizačnou technológiou a funkciou Eco na zníženie spotreby energie
Kľúčové vlastnosti: - Vzdušná sprcha, ktorá je súčasťou balenia, je vhodná na každodenné použitie:
- príkon 2000 W
- 3 teplotné rozsahy
- 2 rýchlosti fúkania
- funkcia ionizácie
- prívod studeného vzduchu
- koncentrátor
- difúzor
- závesná konzola
- 1,8 m napájací kábel
Remington D3015 je 2000W sušič vlasov, vďaka ktorému budú vaše vlasy vyzerať zdravo a nádherne. Zariadenie je vybavené 3-stupňovou reguláciou teploty a 2-stupňovou reguláciou prúdenia vzduchu, takže si môžete nastaviť parametre zariadenia podľa svojich potrieb. Sušič je vybavený mnohými užitočnými funkciami, ako je studený vzduch, funkcia ionizácie, funkcia Eco na zníženie spotreby energie a praktická rukoväť na zavesenie. Súčasťou sušičky je koncentrátor a difuzér.
Popis:
Povrch: Keramika. Farba: Biela. Farba: Viacfarebná. Príslušenstvo: Difúzor. Príslušenstvo: Reduktor. Funkcie: Chladný vzduch. Funkcie: Tlačidlo chladu. Funkcie: Zvlhčovač vzduchu. Funkcie: Regulácia teploty. Funkcie: ECO režim. Funkcie: Držiak na jednoduché uloženie. Funkcie: Ochrana proti prehriatiu. Funkcie: Ochrana proti prehriatiu. Funkcie: Protišmyková rukoväť. Rýchlostné stupne: 2. Teplotné stupne: 3 roky. Súprava: Áno. Typ: Klasický. Určené pre: Vlasy. Typ použitia: Domáce. Materiál: Plast, keramika. Návod: Súprava:
Napájanie
- sieťová prípojka 230 V
Ionizátor je určený na boj proti statickej elektrine vo vzduchu, a teda aj vo vlasoch, napr. v prípade fénov.
- maximálny výkon: 2000 W
- 3 úrovne ohrevu
- 2 úrovne fúkania
- samostatné ovládanie ventilátora a ohrevu
- Funkcia chladenia/studeného vzduchu
- Tlačidlo úspory energie
- odnímateľná mriežka prívodu vzduchu
- Závesná slučka
Difuzér je nástavec na sušič vlasov, ktorý má otvory a rôzne hroty so zaoblenými koncovkami. Vlasy sa jemne vyfénujú.
- odnímateľná stylingová tryska
- bielo-čierna
- Fúkanie studeným vzduchom:
- Áno
- Ionizátor:
- Áno
- Počet rýchlostí:
- 2
- Počet teplotných nastavení:
- 3
- Keramické kúrenie:
- Áno
- Farba:
- Biela
- Zavesiteľné:
- Áno
- Typ závesu:
- Pútko na zavesenie
- Príkon:
- 2000 W
- Kondenzačná tryska:
- Áno
- Tryskový difúzor:
- Áno
Dizajn
- Zavesiteľné:Áno
- Farba produktu:Biela
- Typ zavesenia:Uško na zavesenie
Výkon
- Výkon: 2000 W
Výkon
- Keramický ohrevný systém:Áno
- Iónová funkcia:Áno
- Funkcia Cool shot:Áno
- Počet ohrevu úrovne:3
- Počet rýchlostí:2
Obsah balenia
- Dýza difúzora: Áno
- Dýza koncentrátora:Áno
Nie czekaj, zamów już dziś! Kup teraz i ciesz się pięknymi włosami każdego dnia!
Dobrý fén od spoločnosti Remington s moderným, funkčným dizajnom a režimom ECO. Fén od spoločnosti Remington má výkonný 2000 W motor s dlhou životnosťou a je vybavený keramickými turmalínovými výhrevnými prvkami, ktoré pôsobia proti statickej elektrine a zabezpečujú rovnomerný tok tepla. D3015 má tri nastavenia teploty, dve nastavenia rýchlosti a režim studeného vzduchu, ktorý nastavuje účes. Úzka stylingová tryska zabezpečuje presný styling a dodáva lesk, pretože tryska smeruje dole pozdĺž vlasovej slučky. Fén má pútko na zavesenie a zadnú mriežku, ktorá je odnímateľná na jednoduchšie čistenie.
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Remington White 2000 W a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Typ zástrčky: Typ zástrčky: EÚ
- Úrovne teploty: 3 úrovne
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Vlastnosti: Zásuvka so zástrčkou: Háčik na zavesenie
- Rýchlosti: 2 rýchlosti
Všeobecné informácie o bezpečnostných predpisoch výrobku:
RRH France
Spaces, La Defense, 1-7 Cours Valmy | 92800 Puteaux France
92800 - Puteaux
+34900210878
[email protected]
nous-contacter
- 2000 W Počet rýchlostí: 2 Nastavenie ohrevu: 3
- Funkcia studeného rázu Iónová funkcia
- Na zavesenie
- Biela farba
Výkon
Počet rýchlostí*
2
Ohrev nastavenia*
3
Vykurovací systém keramického vykurovania
Áno
Funkcia studeného výstrelu de*
Áno
Iónová funkcia*
Áno
Dizajn výrobku
Farba výrobku*
Biela farba
Na zavesenie
Áno
Povrchová úprava
Typ závesu
S otvorom v rukoväti na zavesenie
Regulácia energie
Napájanie .*
2000 W
Obsah balenia
Koncentračná tryska*
Áno
Difúzor trysky*
Áno
REMINGTON
Fén na vlasy
D3015
2000 Watt
3 nastavenia ohrevu a 2 samostatné nastavenia ventilátora
Keramický iónový krúžok na rovnomerné rozloženie tepla
prúd vzduchu 61 km/h
Nastavenie chladenia na fixáciu účesu
nastavenie - šetrí energiu
Difuzér na extra plnosť a objem/štýlová tryska
Odnímateľný, ľahko čistiteľný vzduchový filter
Závesné pútko
Fén, výkon 2 000 W, 3 nastavenia tepla, 2 nastavenia ventilátora, nastavenie, keramické výhrevné teleso, iónová keramická funkcia, studené nastavenie, difúzny nástavec, stylingová tryska
Remington Power Volume 2000, farba výrobku: biela, typ zavesenia: závesné pútko. Príkon: 2000 W
-------------- pre trh: D / F / NL / A / L -----------Power Dry, 2 000 W, 3 nastavenia tepla, 2 nastavenia ventilátora, nastavenie chladenia, odnímateľný vzduchový filter, keramický iónový krúžok, s pútkom na zavesenie, vrátane stylingovej trysky, bezpečnostná zástrčka
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Remington D3015 White 2000 W a širokú ponuku malých domácich spotrebičov!Farba: bielaVýkon: 2000 WNastavenie teploty: 3Vlastnosti: Technológia: Iónová funkcia
Sušič vlasov Remington PowerVolume2000 (D3015)
Remington D3015 Power Volume 2000 - Föhn
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 600 g
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Výkon
- 2000 W
- EAN kód
- 40084967596207459051458200745905145820
- Číslo od výrobcu
- D3015
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 600 g
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Výkon
- 2000 W
- EAN kód
- 40084967596207459051458200745905145820
- Číslo od výrobcu
- D3015
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
23,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,69 €/1kg
41,35 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington D3010, Čierna, Pútko na zavesenie, 2000 W
38,13 €/1kg
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Philips 3000 series BHD340/10, Jednosmerný prúd, Fialová, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 2100 W, 220-240 V
78,31 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
54,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Remington Thermacare Pro 2300, 23,6 m/s, Čierna, Hnedá, Pútko na zavesenie, 2300 W, 2100 W, 320 mm
43,32 €/1kg
42,45 €
Predajca: somnia24

Adler AD 2248, AC, Bronzová, Biela, Jednofarebné, Plast, 1,8 m, 2400 W
31,52 €/1kg
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén Remington D5210, 2200 W, iónová technológia, 3 nastavenia tepla/2 nastavenia fúkania, nastavenie chladenia
32,57 €/1kg
28,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5226, 90 m³/h, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2400 W, Box
25,53 €/1kg
45,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5215, Čierna, Pútko na zavesenie, 2300 W, 285 mm, 240 mm, 115 mm
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Remington AC5999, 36,1 m/s, Čierna, 3 m, 2300 W
66,78 €/1kg
43,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Suszarka do włosów REMINGTON D3190S
19,57 €/1kg
21,53 €
Predajca: FANEO

Mesko Home MS 2249 sušič vlasov 2000 W Black, Pink
31,53 €/1kg
21,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Remington D5219, Purpurová, Pútko na zavesenie, 2300 W
33,73 €/1kg
36,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCare PC-HT 3073, Čierna, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 1600 W, 1600 W, 1400 W
58,89 €/1kg
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Remington D1500, Čierna, Zelená, 1,8 m, 2000 W, 220-240 V, 177 mm, 214 mm
38,17 €/1kg
24,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5220, Čierna, Pútko na zavesenie, 1,8 m, 2400 W, 239 mm, 286 mm
38,49 €/1kg
38,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

REMINGTON D3194 Ionic Dry 2.200W
19,93 €/1kg
29,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén Remington Power Dry Ionic D3198, 2200 W, 2 rýchlosti, 3
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,41 €/1kg
71,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5216, Modrá, Biela, Pútko na zavesenie, 2300 W, 1 kusov, 240 mm, 280 mm
30,97 €/1kg
28,49 €
Predajca: alleop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fén na vlasy
Pomer ceny a výkonu zodpovedá.
Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je v poriadku.
Výkon je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Shark HD334CH, Biela, 2,44 m, 1700 W, 750 g, 1 kusov, Box
213,99 €
Predajca: FlatPrime
285,32 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

Haartrockner - L'Oréal Professionnel - AIRLIGHT PRO - Infrarotlicht
575,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laifen Mini vysokorýchlostný sušič vlasov Green



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
120,99 €
Predajca: FlatPrime

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Fén na vlasy Jaguar HT HD Calima black 2000-2200 W, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Fén na vlasy s funkciou zvlnenia a vyhladenia, ionizáciou a 5-v-1 nastavením, 1300 W, výkonný, ružový
68,59 €
Predajca: NUVIO
76,21 €/1kg

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
239,00 €
Predajca: EVELATUS
822,44 €/1kg

Vyhladzujúci sušič vlasov s ionizáciou a reguláciou 5v1 1300W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
67,23 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,41 €
Predajca: NUVIO
134,24 €/1kg

REVENTO® AeroFlow ionizačný sušič vlasov 2000 W AC motor 3 nástavce Cool Shot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,90 €
Predajca: REVENTO
41,58 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
284,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
972,95 €/1kg