4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(59)Počet hodnotení: 59
5,99 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Hrejivý lubrikačný gél a gél na zážitky - 100 ml
235,30 €/1l
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,53 €
Predajca: somnia24
Durex Play Feel - 50 ml
217,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,87 €
Predajca: LBD
Just Glide - lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
16,73 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(53)Počet hodnotení: 53
16,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Durex 2v1 masážny a lubrikačný gél Guarana - 200 ml
73,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,64 €
Predajca: LBD
Durex Play 2 v 1 Ylang Ylang - 200 ml
77,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,55 €
Predajca: VISO
Durex Play, 50 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Čerešňa (ovocie), Fľaša
277,60 €/1l
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Durex Play, 200 ml, Fľaša
37,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,60 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
7,40 €
Predajca: MANADA
Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Análny, Sexuálne hračky, Vaginálne, Špeciálny lubrikant pre dámy, 1 kusov
217,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,79 €
Predajca: somnia24
Durex - Lubrikačný Gél Naturals Intimate 100Ml
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: somnia24
SexMax - análny lubrikant na vodnej báze - 100 ml
125,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,53 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Cobeco análny lubrikant na vodnej báze - 500 ml
42,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,38 €
Predajca: somnia24
Just Glide - análny lubrikant - vodná báza - 1000 ml
22,64 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(59)Počet hodnotení: 59
22,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Durex 2 in 1 Massage & Lubricant Aloe Vera obsahuje aloe vera, ktoré je známe svojimi vyživujúcimi vlastnosťami pre pokožku a je ideálne na masáž. Je vhodný na vaginálny, análny a orálny sex a možno ho použiť so všetkými kondómami Durex - gél sa jednoducho nanesie na vonkajšiu stranu už nasadeného kondómu.
Masážne lubrikanty Durex 2v1 sú ideálne aj na použitie s vibrátormi alebo stimulátormi, vďaka čomu je zážitok ešte zmyselnejší. Osobné lubrikanty na báze vody sú rozpustné vo vode a ľahko sa zmývajú. Špeciálne navrhnuté fľaštičky majú unikátny masážny aplikátor na jednoduchú aplikáciu a nádherný zážitok. Durex Play 2 v 1 je bez tuku a neobsahuje žiadne farbivá ani vonné látky. Gély Play dokážu zmierniť vaginálnu suchosť & intímne nepohodlie, čím prispievajú k zmyselnému zážitku.
Durex Play masážny gél 200 ml
2 v 1: masážny a lubrikačný gél!
Výživný gél 2 v 1 na báze vody od Durexu s upokojujúcim aloe vera na použitie na celé telo
Zvlhčuje pokožku a dodáva jej jemnosť a pružnosť pre dokonalý pôžitok z masáže
Nelepí sa a nerozmazáva sa
Ideálny ako lubrikant na vaginálny, análny a orálny sex
Príjemná, mierne sladká príchuť
Bez parfumácie a bezpečný pre latexové kondómy
Fľaštička vyrobená zo 100 % recyklovaného materiálu a 100 % recyklovateľná
Ideálne, ak chcete začať pomalou a zmyselnou masážou, ktorá rozmaznáva každú časť tela a všetky napäté svaly - možno ich dokonca motivuje k následnej práci. Tento vodou rozmiešaný upokojujúci prípravok je vhodný na masáž celého tela, dokáže zmierniť príznaky vaginálnej suchosti a je kompatibilný s kondómami. Lubrikanty Durex dokážu zmierniť príznaky vaginálnej suchosti, a tým zvýšiť hladkosť a pôžitok zo sexu.
Masážny gél a lubrikant v jednom výrobku, s vitamínom E, bez vône, príjemnej chuti, kompatibilný s kondómom, nemastný a nelepivý.
Masážny a lubrikačný gél Durex ponúka jemný a hladký pocit a je ideálny na masáže celého tela a intímnych oblastí.
Masážny a lubrikačný gél 2 v 1 s vitamínom E a Aloe Vera Durex Play 200 ml
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
BIOglide original - lubrikant na vodnej báze - 500 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,95 €
Predajca: HaJa_GmbH
45,90 €/1l
JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml lubrikant Natural, krištáľovo číry a vegánsky lubrikant, s optimalizovaným pH a kompatibilný s latexovými kondómami
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Swiss Navy - Lubrikant na silikónovej báze - 237 ml
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
191,26 €/1kg
AQUAglide - anál lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
46,53 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-29%
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
MY.SIZE Lube Me Premium lubrikant análny 1000 ml | Lubrikant extra viskózny | Lubrikantový gél Vhodný pre hračky a latexové kondómy
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
LOOVARA - Análny lubrikant - Glory Holes 1000 ml - Na vodnej báze - S panthenolom - Lubrikant - Lube - Bezpečný pre kondómy - Vhodný pre análne hračky - Dermatologicky testovaný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrikant šetrný k pokožke | Lubrikanty na vodnej báze | Lubrikant vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy | Lubrikant na vodnej báze
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Zahrievací lubrikant | Lubrikanty na vodnej báze | Lubrikant vhodný pre erotické pomôcky a latexové kondómy | Lubrikant na vodnej báze
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrikačný gél pre mužov, s príjemným mravčaním a zosilňujúci orgazmus | Lubrikačný gél pre erotické pomôcky a latexové kondómy
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l
Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrikant bez živočíšnych zložiek | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l
Faust-es - anestetikum - 500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
49,98 €/1l
Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Silikónové mazivo, Fľaša
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
109,76 €/1l
Vibratissimo Play Gel Pečené jablko 1000 ml | Lubrikačný gél s vôňou pečeného jablka | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
28,54 €/1l
Vibratissimo Play Gel Cooling blue 1000 ml | Chladivý lubrikant | Lubrikačný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
27,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HaJa_GmbH
27,44 €/1l
MY.SIZE Lube Me Natural lubrikant 300 ml – šetrný k pokožke, bez parabénov, prémiový lubrikant na vodnej báze pre dlhotrvajúcu kĺzavosť a pohodlie | Ideálny pre použitie s kondómami a erotickými pomôckami
20,88 €
Predajca: HaJa_GmbH
69,60 €/1l
Vibratissimo Play Gel Prickelnd 2x250 ml | Lubrikant s príjemným mravčaním | Lubrikantný gél vhodný pre silikónové hračky a latexové kondómy
19,74 €
Predajca: HaJa_GmbH
39,48 €/1l
EROS 2in1 #anal #delay 100 ml
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Fisting Relax - análny sprej na starostlivosť a chladenie - 30 ml
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
566,33 €/1l
LOOVARA Lubrikačný gél Selfie 300 ml – prémiový medicínsky intímny gél na masturbáciu a sólo zábavu | Špeciálne vyvinutý lubrikačný gél na vodnej báze | Šetrný k pokožke, hydratačný a jemný | Dlhotrvajúca kĺzavosť bez lepenia | Jednoduché použitie