2,0



Na základe 4 hodnotení
Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
45,30 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €-13%
37,13 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g11,27 €/1kg
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Spearmint s príchuťou mäty piepornej v kovovej plechovke 50g39,80 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Mini mätové pastilky s mätou piepornou bez cukru 15g112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g38,10 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
327,50 €/1kg
31,44 €
Predajca: Pantry_Intl

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzívnou mätovou príchuťou 8g
274,00 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Ferrero Tic Tac fresh mint, 36 x 18g
84,80 €/1kg
54,95 €
Predajca: Store-Germany

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Smint Clean Breath mätové cukríky 105 g - bez cukru, svieži dych, praktická plechovka
125,52 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Smint Clean Breath mätové cukríky 70g - bez cukru, svieži dych, praktická nádoba
156,86 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Wilhelmina Pepermunt Suikervrij 111 g – Mätové cukríky bez cukru pre svieži dych
39,46 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Pastilky Mentos Clean Breath Mint v 7-balení s 5 príchuťami
43,69 €/1kg
15,29 €
Predajca: Ajuy

D.F. Mäta bez cukru 70 g – Osviežujúce mätové cukríky bez cukru
56,29 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Barkleys Eukalyptové pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Anta Citrus Mix Mentolové cukríky Suikervrij 120g – osvieženie bez cukru
49,33 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Wilhelmina Mint Kussentjes 200g – Čerstvé mätové cukríky, intenzívna chuť
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Fisherman's Friend - Mäta pieporná bez cukru - 24x25gr
70,58 €/1kg
42,35 €
Predajca: AllYouNeed

Mentos Clean Breath Pastilles 21g mentolové mentolky
104,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Ajuy

King Pepermunt Original Rolls 220 g – Čerstvé mätové cukríky, praktické a trvanlivé
20,50 €/1kg
4,51 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
OKAMŽITÉ OSVIEŽENIE: Trojvrstvové mätové pastilky poskytujú okamžité osvieženie. Antibakteriálne látky zinok a magnólia redukujú príčiny zápachu z úst a zaisťujú pocit čistoty v ústach.
INTENZÍVNE PASTILKY: Už jedna pastilka SMINT zaručuje okamžité osvieženie v priebehu niekoľkých sekúnd. Bez cukru, s intenzívnou mätovou príchuťou, sú tieto silné pastilky príjemné aj pre zuby.
PRE PRÍJEMNÝ DYCH: Či už pred rande, po jedle, v aute, v kancelárii alebo len tak medzi tým – cukrovinky bez cukru sú ideálnym spoločníkom, pokiaľ ide o svieži dych.
Rozsah dodávky: 1x náhradné balenie s 1500 pastilkami Smint
ZÁSOBY SVIEŽOSTI: Veľké balenie obsahuje celkom 1500 pastiliek SMINT s príchuťou mäty piepornej, ideálne na osobné zásoby alebo ako rodinné balenie.
Popis produktu
Smint – osvieženie v každej tabletke
SVIEŽA A PRAKTICKÁ
Smint ponúka inovatívnu kombináciu intenzívnej sviežosti a praktického formátu. Malé trojuholníkové pastilky sú vyrobené z prírodných aróm a farbív a vojdú sa do každej vrecka. Vhodné pre ľudí s neznášanlivosťou laktózy alebo gluténu, Smint je synonymom pre jednoduché osvieženie v každodennom živote.
INOVATÍVNA ZNAČKA
Smint sa vďaka svojej špeciálnej receptúre a sviežej chuti etabloval po celom svete. So zameraním na kvalitu a želania spotrebiteľov presviedča Smint už roky. Vďaka m prírodným zložkám zostáva Smint spoľahlivým spoločníkom pre svieži dych.
Obsah balenia: 1x náplň s 1500 Smint Drops (1050 g)
Podrobnosti o osviežení:
Chuť: Pastilky Smint ponúkajú intenzívnu mätovú chuť, ktorá sľubuje dlhotrvajúcu sviežosť. Jedinečná textúra a praktický formát zaručujú sviežu explóziu chutí.
Zložky / prísady
Sladidlá (sorbitol, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam), arómy, protispekavé látky (magnesiové soli mastných kyselín), laktát zinku, farbivo (brilantná modrá FCF).
Mäta pieporná v plechovke (12 x 35 g)
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sorbit, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam, arómy, protispekavá látka, laktát zinočnatý, farbivo
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 gEnergetická hodnota: 1002 kJ / 241 kcalTuk: 1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1 gSacharidy: 96 gz toho cukor: 0 gBielkoviny: 0,45 gSoľ: 37,4 mg
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V.P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, Niederlande
- Obchodný názov
- Mikropastilky na osvieženie dychu s látkami sladenými a zinkom
- Výrobca
- CFP Brands
- Model
- 2026
- Počet kusov
- 1500
- Číslo od výrobcu
- 376948395592
- EAN kód
- 8410031945683
- Príchuť
- Mäta
- Zloženie
- Sorbit, aspartám, acesulfám K, sukralóza, neotam, arómy, protispekavá látka, laktát zinočnatý, farbivo
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 gEnergetická hodnota: 1002 kJ / 241 kcalTuk: 1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1 gSacharidy: 96 gz toho cukor: 0 gBielkoviny: 0,45 gSoľ: 37,4 mg
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle Benelux B.V.P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, Niederlande
- Obchodný názov
- Mikropastilky na osvieženie dychu s látkami sladenými a zinkom
- Výrobca
- CFP Brands
- Model
- 2026
- Počet kusov
- 1500
- Číslo od výrobcu
- 376948395592
- EAN kód
- 8410031945683
Hodí sa k tomu

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
327,50 €/1kg
31,44 €
Predajca: Pantry_Intl

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

Dextro Energy 70000147 Dextróza Energy Minis
82,65 €/1kg
38,43 €
Predajca: somnia24

SONGMICS Alu bočná markíza 160 x 300 cm 280 g/m² výsuvná ochrana súkromia, ochrana pred slnkom pre balkón a terasu antracitová GSA160G
200,69 €
Predajca: Lumarko

79 Bolero Sticks 9g Instantný nápoj v prášku bez cukru nízkokalorická zmes Mix Testovacie balenie Oboznamovacie balenie Ochutnávkové balenie Obľúbené druhy Ovocné bobuleJednorazový obal
50,06 €/1l
35,59 €
Predajca: medpak_shop

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
44,75 €/1kg
46,99 €
Predajca: Candyspot

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

Bestway Fast Set 57266, 3638 L, Nafukovací bazén, Modrá, 8,31 kg
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusov plechovka
17,68 €
Predajca: somnia24

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

WMF 1879086100, Nôž, 9 cm, Nerezová oceľ, 4 kusov
26,99 €
Predajca: TR8

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Do Ghazal - Cejlónsky sypaný čierny čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
20,40 €
Predajca: somnia24

Smint mäta pieporná 10 x 105 gramov sladkého drievka
141,36 €/1kg
98,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
38,09 €/1kg
45,96 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Candyspot

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzívnou mätovou príchuťou 8g
274,00 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Wilhelmina Mätová krajina vegánska 24 x 100 gramov lakritsa
27,48 €/1kg
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

Fisherman's Friend Eukalyptus bez cukru 24 x 25 g
75,82 €/1kg
45,49 €
Predajca: somnia24

Ferrero Tic Tac fresh mint, 36 x 18g
84,80 €/1kg
54,95 €
Predajca: Store-Germany

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
25% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
25%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%75% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
75%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neúplné
Namiesto 1500 bolo len 600. výrobok, ako ho poznáte.
Hodnotenie z 15. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg