4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
De Bron ovocné žuvačky dvojité čerešne bez cukru sladké ovocné mäkké 1000g12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g12,69 €/1kg
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
20,11 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žuvačky sladké morské živočíchy bez cukru rôzne 4 krát 175g
23,00 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Frisia ovocné želé medvede bez cukru, sladené stéviou 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fľaše ovocnej želé koly Frisia bez cukru sladené stéviou 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g
12,68 €/1kg
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žuvačky sladké morské živočíchy bez cukru, 4 x sortiment 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ovocné želé medvedíky rôznofarebné bez cukru 3000g
12,69 €/1kg
38,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné žuvačky sladké morské živočíchy bez cukru, 4 x rôzne 1000g
Sladké ovocné žuvačky morské živočíchy bez cukru Mušle, hviezdice, kraby a homáre - ovocná žuvačka vhodná pre zuby.
Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Maltitolový sirup, želatína, voda, okysľujúca látka: kyselina citrónová, aróma, povlaková látka: rastlinný olej, karnaubský vosk, farbivá (môžu obsahovať) karmín, brilantná modrá FCF, chlorofyly, amoniakový karamel, brilantná čierna BN, rastlinné uhlie, luteín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 201 kcal/842 kj Bielkoviny: 6,5 g Sacharidy: 72,25 g z toho: Cukor <0,1 g Polyhydrické alkoholy (náhrady cukru): 72,05 g Škrob: 0,1 g Tuky: 0,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Vláknina: 0,1 g Vhodné pre diabetikov ako súčasť diétneho plánu pre špeciálnu výživu pri diabetes mellitus. Výživové informácie: Tabuľka nutričných hodnôt (na 100 g): Kalorická hodnota: 201 kcal/842 kj Bielkoviny: 6,5 g Sacharidy: 72,25 g z toho: cukor
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Fini
- Číslo od výrobcu
- 0437S_01043
- EAN kód
- 4260282448969
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Maltitolový sirup, želatína, voda, okysľujúca látka: kyselina citrónová, aróma, povlaková látka: rastlinný olej, karnaubský vosk, farbivá (môžu obsahovať) karmín, brilantná modrá FCF, chlorofyly, amoniakový karamel, brilantná čierna BN, rastlinné uhlie, luteín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 201 kcal/842 kj Bielkoviny: 6,5 g Sacharidy: 72,25 g z toho: Cukor <0,1 g Polyhydrické alkoholy (náhrady cukru): 72,05 g Škrob: 0,1 g Tuky: 0,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Vláknina: 0,1 g Vhodné pre diabetikov ako súčasť diétneho plánu pre špeciálnu výživu pri diabetes mellitus. Výživové informácie: Tabuľka nutričných hodnôt (na 100 g): Kalorická hodnota: 201 kcal/842 kj Bielkoviny: 6,5 g Sacharidy: 72,25 g z toho: cukor
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Fini
- Číslo od výrobcu
- 0437S_01043
- EAN kód
- 4260282448969
Hodí sa k tomu

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

De Bron ovocná žuvačka sour in poker game ovocná žuvačka bez cukru 1000g
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocné žuvačky dvojité čerešne bez cukru sladké ovocné mäkké 1000g
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g
12,68 €/1kg
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
20,11 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frisia ovocné želé medvede bez cukru, sladené stéviou 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g
12,69 €/1kg
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
9,25 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fľaše ovocnej želé koly Frisia bez cukru sladené stéviou 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žuvačky sladké morské živočíchy bez cukru rôzne 4 krát 175g
23,00 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma cola fľaše mäkké bez cukru sladené stéviou 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusov plechovka
17,68 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 300g
13,80 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Ovocné žuvačky sladké morské živočíchy bez cukru, 4 x sortiment 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné
Super chutné.
Hodnotenie z 25. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg