5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tréninkový blok DBX BUSHIDO T42b43,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g21,40 €/1kg
5,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Vangusto Marshmallows 1000g MIX12,99 €/1kg
15,63 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
poi soft 60 gramov 2 kusy23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
15,25 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
23,40 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marshmellow penový cukor slanina zelená zimné vianočné stromčeky 125g
17,08 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
16,32 €
Predajca: somnia24

Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
19,67 €/1kg
2,95 €
Predajca: Unicat-Candy

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Mellow penový cukor farebný slaninový kornútok na zmrzlinu 3 rôzne 125g
17,76 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
11,70 €/1kg
2,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Mellow Speck Flowers pestrofarebné kvety penového cukru 1000g
11,59 €/1kg
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Tvrdé gumové cukríky, 1,05 kg, Strawberry, Červená, 1603 kJ, 377 kcal
17,68 €
Predajca: somnia24

Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 1000g
12,18 €/1kg
12,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Twist Mix 1000g
10 453,20 €/1kg
10,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Kiss Minis penové cukríky ovocné žuvačky 150g
8,67 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
12,80 €/1kg
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Penový cukor bloky ružový biely ružový žltý sladká tvrdá konzistencia 125g
Penové cukrové bloky sú sladké a majú tvrdú konzistenciu. Jedna strana je ružová a druhá žltá s ľahkou vanilkovou príchuťou.
Upozorňujeme , že menšie množstvá, ako napríklad 125 g, sa nedodávajú v krabici, ale sú zabalené vo vrecku
Mega Paradies GmbHAm Frauwald 1265510 Idsein- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Dextróza, glukózový sirup, voda, hydrolyzovaná hrachová bielkovina, farbivo z červenej repy, farbivo zo svetlicového koncentrátu, farbivo (E100), aróma (vanilka).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1244kJ/293kcal, tuk: 0,00g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00g, sacharidy: 73g, z toho cukor: 69g, bielkoviny: 0,15g, soľ: 0,01g,
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idsein
- Obchodný názov
- Penový cukor
- Výrobca
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo od výrobcu
- 01552S_01552
- EAN kód
- 4260337735280
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Dextróza, glukózový sirup, voda, hydrolyzovaná hrachová bielkovina, farbivo z červenej repy, farbivo zo svetlicového koncentrátu, farbivo (E100), aróma (vanilka).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1244kJ/293kcal, tuk: 0,00g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00g, sacharidy: 73g, z toho cukor: 69g, bielkoviny: 0,15g, soľ: 0,01g,
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idsein
- Obchodný názov
- Penový cukor
- Výrobca
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo od výrobcu
- 01552S_01552
- EAN kód
- 4260337735280
Hodí sa k tomu

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
16,32 €
Predajca: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
15,25 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
23,40 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
12,80 €/1kg
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
11,70 €/1kg
2,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
63,14 €/1kg
11,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marshmellow penový cukor slanina zelená zimné vianočné stromčeky 125g
17,08 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Frisia Kleine Kabelspekjes - 60 kusov
41,86 €/1kg
17,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Haribo Bananas, Tvrdé gumové cukríky, 1,05 kg, Banán, Žltá, 1603 kJ, 377 kcal
18,49 €
Predajca: somnia24

Haribo Húsenica XXL extra dlhé ovocné húsenice z penového cukru 960g
21,01 €/1kg
20,17 €
Predajca: somnia24

Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Tvrdé gumové cukríky, 1,05 kg, Strawberry, Červená, 1603 kJ, 377 kcal
17,68 €
Predajca: somnia24

Haribo Chamallows Rombiss pastilky s vanilkovo jahodovou príchuťou 225g
13,56 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Mellow bacon balls žlté veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
9,31 €/1kg
9,31 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Asia Lounge Mix s pikantnou príchuťou ideálny na zahryznutie a zdieľanie 500g
23,50 €/1kg
11,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme čokoláda s malinovým krémom 100g
13,10 €/1kg
1,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
23,40 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g
17,08 €/1kg
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow bacon balls čierne veľké cukrové guľôčky s penovým cukrom 1000g
12,18 €/1kg
12,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Twist Mix 1000g
10 453,20 €/1kg
10,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia White krémová biela čokoláda, ktorá sa rozplýva v ústach 100g
55,80 €/1kg
5,58 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Má tvrdú konzistenciu, ale keď ho odhryznete, okamžite sa rozpustí v ústach a zanechá osviežujúci pocit. Chutí sladko, nie nevyhnutne po vanilke, skôr trochu ovocnejšie, ako napríklad glukóza, v každom prípade je veľmi chutný. Objednám ho znova, manželka je spokojná.
Hodnotenie z 9. júna 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vangusto Marshmallows 1000g MIX
15,63 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg

Trolli Kiss Minis penové cukríky ovocné žuvačky 150g
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Mellow Twist Mix 1000g
10,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10 453,20 €/1kg

Mellow Mellow Snehuliak Penový cukor Zimný slaninový snehuliak 1000g
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,59 €/1kg

Penový cukor bloky ružový biely ružový žltý sladká tvrdá konzistencia 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,60 €/1kg

Mellow Mellow slaninové srdiečka s vanilkovo jahodovou príchuťou 125g
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,76 €/1kg

Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,68 €/1kg

Mellow Mellow Dúhové slaninové laná s točeným penovým cukrom 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,76 €/1kg

Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,08 €/1kg

Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,68 €/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,64 €/1kg

Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,80 €/1kg

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,80 €/1kg

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,74 €/1kg

Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,70 €/1kg

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,49 €/1kg

Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,25 €/1kg

Mellow Mellow slaninové srdiečka s príchuťou vanilky a jahôd 1000g
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg

Mellow Mellow Rainbow slaninové laná s krúteným penovým cukrom 1000g
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,59 €/1kg